Siema Mirki, wczoraj pomalowałem sobie stalową balustradę balkonow, oczywiście wcześniej podłoże przygotowane jak Pan Bóg przykazał. Zdążyłem rzucić tylko pierwszą warstwę, a dzisiaj zaczął padać deszcz. Jak myślicie? Teraz przed położeniem drugiej warstwy znowu trzeba odtłuszczać całą powierzchnię benzyną czy od razu walić drugą warstwę jak to wszystko wyschnie i się nie przejmować? Dodam że użyłem farby rafil na rdzę pic rel

#pytanie #budownictwo #malarstwo (
trybnocny - Siema Mirki, wczoraj pomalowałem sobie stalową balustradę balkonow, oczyw...

źródło: 3_max

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trybnocny: Ja tam zawsze w takich przypadkach przed drugą warstwą pyknę lekko papierkiem ściernym, żeby była lepsza przyczepność, zaś pył ścieram czystą, wilgotną szmatką, bez odtłuszczania, ale pewnie odtłuścić można, bo czemu nie?
  • Odpowiedz