Laptop na lata do użytku domowego żeby przetrwał +/- 10lat? Wujek po 8 latach zmienia już padline na viscie i pyta o poradę. Ma iphone’a i myśli o macu. Użytek 100% domowy, filmy, zdjęcia jakaś tam praca biurowa i tyle. Budżet do ustalenia. Nie będzie sępił i szukał cudów za 2000 ale nie wyda tez 6 czy 7 koła. Ktoś może coś polecić? #macbook #apple #laptopy
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jest jakiś sposób na mirroring komputer ( #macbook ) ==> #xboxone bez kabla USB?
Chodzi mi o oglądanie streamów #acestream. Ewentualnie jakaś opcja na oglądanie tych streamów bezpośrednio na Xboxie?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy MacOS High Sierra nadaje się już do normalnego użytku? Ktoś z was używa na swoim sprzęcie roboczym? Czy jeszcze są jakieś dziwne niefajne rzeczy czy już wszystko połatali?

Pozdro!

#osx #macos #apple #macbook
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Niestabilny: @Niestabilny: @afrykanczyk: @strean: Dzięki, leci update :) Nauczony problemami z Sierra gdzie kilka programow miało problemy z działaniem jak i caly system lapal swiechy i lagi wolalem zapytać Was czy już można spokojnie.
@syn_mirka: nowy system plików i po cichu liczę że pomoże na problemy z routingiem/dnsami podczas tunelowania połączeń (marzenie ściętej głowy :P)
  • Odpowiedz
Czy ktokolwiek zmagał się z tym samym problemem co ja? Na safari w Macu notorycznie wyskakują mi nowe karty/okna z „powiadomieniem” o wirusach i zachęcające do pobrania antywirusów, bądź inne tego typu reklamy. Jest to o tyle uciążliwe ze prawie przy każdym otwarciu nowej karty mam niespodziankę w postaci tego gowna. Ktoś miał coś podobnego i wie jak sie tego pozbyć? Avast i skanowanie laptopa nie pomogło ( ͡° ʖ̯
no_niezle - Czy ktokolwiek zmagał się z tym samym problemem co ja? Na safari w Macu n...

źródło: comment_5sDSHkj1jrgQq7EK2gi3mCMF1ydcIGrA.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@no_niezle: terminal: sudo rm -rf Safari.app/ - ale moze jednak to nie najlepsza porada, skoro nie wiesz jak.

Na poczatek wez inna przegladarke i zobacz czy dziala jak trzeba.
Jesli na innej nic sie nie dzieje, to trzeba bedzie wyczyscic z syfu Safari.

Jesli to samo, to malware jakims cudem w systemie gdzies.
  • Odpowiedz
Siemaneczko.
Potrzebuję zrobić, aby iPhone synchornizował OCENIONE na 4 lub 5 gwiazdek utwory, jednak w ilości nie większej niż 5GB
Mam smartlist "NAJLEPSZE", w którym są wszystkie utwory 4 lub 5 gwiazdkowe. Chciałem zrobić kolejnego smarta, aby pobierał dane z playlisty "NAJLEPSZE", przy czym ograniczał do 5GB - problem taki, że żadna opcja nie pozwala, aby były one w takie samej kolejności, w jakiej występują...
Jakiś pomysł?

#apple #iphone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stało się, przeszedłem na "ciemną stronę mocy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po wielu latach z tańszymi i droższymi PCtami oraz przygodą z laptopem z Chin (który mocno mnie zirytował) pora spróbować słynnego jabłka. Zdecydowałem się na używkę Macbook Pro z 2015 roku - zobaczymy czy przekona mnie by zostać na stałe.


#apple #macbook
Elessar - Stało się, przeszedłem na "ciemną stronę mocy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po wielu latach...

źródło: comment_WWSNlaqjvIyeVHa7aCRExw5L2BDCVU77.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W koncu sie zebralem i 3 tyg przed koncem gwarancji i zanioslem mojego #macbook w ktorym sie zacinala spacja do apple store. Wymienili cala klawiature ale ze cos im jeszcze nie gralo i nie przechodzilo testow jak nalezy to wymienili mi na nowego maka zafoliowanego z lekko lepsza specyfikacja i z pelna gwarancja.
Dziekuje pan #apple. Tak sie traktuje klienta.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam mega dziwny problem. Macbook 13 pro wiesza mi się podczas oglądania streama na twitchu. Wyskakują kolorowe paski i zawisa prawie od razu jak włączę Full screen. Netflix, youtube i wszystko inne działa bez zarzutu. Co to może być ?
#apple #macbook
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdybym chciał kupic sobie łądowarki do #macbook #apple co pojawiły się na rynku w ostatnich... 5-8latach to ile różnych musiałbym kupic?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem Mireczki,

mam problem z Macbook Pro mid 2012 (bez Retiny, ostatnia wersja unibody) z MacOS Sierra ver. 10.12.6.

Od kilku dni, po ostatniej aktualizacji Safari, zaczęły przy dużej liczbie otwartych kart w Safari wyskakiwać błędy o treści, której dokładnie nie pamiętam, ale generalnie chodziło o to, że wystąpił błąd i przeglądarka została zresetowana. Po iluś tego typu komunikatach komp zaczął się resetować, aż dzisiaj po jednym z resetów nie chciał wstać i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wuoente
1. Nie wiem, czy nie będzie to Recovery że stockowym OSX'em dostarczonym z lapkiem.
2. Tak
3. Raczej tak, ale nigdy tego nie robiłem .
4. A z czego zabootujesz system? Chyba w Recovery jest taką opcja, ale nie jestem pewny.
5. Nie wiem, czy możesz podpiąć Maka w trybie dysku zewnętrznego czy jakoś tak przez kabel thunderbolt.
Ewentualnie wyjęcie dysku, przelotka USB 3.0 i drugi mak.
  • Odpowiedz
@czikapu: Dzięki za odpowiedź.

W punkcie 3 się pomyliłem, bo chodziło mi o to, czy jeśli zainstaluje mi się MacOS High Sierra, to czy będę mógł przywrócić z backupu z Time Machine poprzedniego OSa, czyli samą Sierrę.

Odnośnie Twojego pytania do punktu 4, to zabootowałbym się poprzez Command R i tam są te 4 opcje: przywrócenie kopii z Time Machine, reinstalacja Mac OS, pomoc online i narzędzia dyskowe. Ale trochę
  • Odpowiedz
@RichKidOfSnapchat: Live działa na zdjęciach Google.

Na zdjęciach Google nie ma folderów jako takich, wszystko ląduje w głównym ścieku i możesz tworzyć albumy, które działają tak jak tagi w Finderze - usunięcie albumu nie kasuje zdjęcia.

Poza tym nie widzę potrzeby aż tak szczegółowego opisywania zdjęć, jeśli będę szukał urodzin Kasi, to znam datę i sobie przescrolluję do tej daty i zaznaczę te zdjęcia, na których mi zależy.

Lepiej pamiętam,
  • Odpowiedz
Szybka piłka. Mogę kupić nowego macbooka pro 13 w podstawowej wersji za 5499 zł w 50 ratach 0%. Brac czy waszym zdaniem można wyhaczyc lepszą promocje? #apple #macbook
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bauagan: Brother HL-1222WE - drukarka laserowa z WiFi, kompaktowy rozmiar, wygodna obsługa, prędkość druku do 20 str./min., obsługuje toner o symbolu TN1090, który jest wydajny na 1500 stron, obsługuje aplikację Brother iPrint&Scan, która umożliwia bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad.

Pozdrawiam,
Rudy z DrTusza
  • Odpowiedz