Wpis z mikrobloga

Laptop na lata do użytku domowego żeby przetrwał +/- 10lat? Wujek po 8 latach zmienia już padline na viscie i pyta o poradę. Ma iphone’a i myśli o macu. Użytek 100% domowy, filmy, zdjęcia jakaś tam praca biurowa i tyle. Budżet do ustalenia. Nie będzie sępił i szukał cudów za 2000 ale nie wyda tez 6 czy 7 koła. Ktoś może coś polecić? #macbook #apple #laptopy #pcmasterrace
  • 23
@Dox3l: nie jest to mocne i codzienne używanie laptopa, czasem filmy czy zdjęcia, trójkę dzieci ma średnio ma czas na to, poprzedni wytrzymał 8 lat na Viscie(!) to teraz taki macbook nie wytrzyma kolejnych 8 skoro mi używany ip5 wystarczył na 3 lata? Gdzie był mocno katowany
@export: nowy macbook pro a jak nie ma tyle kasy to macbook lub macbook air (gorszy ekran ale wygoda uzytkowania komputera ciągle ta sama). Posłuży b.długo, będzie zadowolony. Dodatkowo system jest w porównaniu do windowsa mega intuicyjny i prosty więc będzie zadowolony podwójnie. Jak już ma iphona to też będzie mu wygodniej bo będzie mógł np. odpisywać na smsy z komputera, odbierać rozmowy na komputerze, kończyć czytać strony www, które zaczął
@strean: @feuer: @chem4tic: @DzonyNajedzony: czy ten będzie już ok? https://www.x-kom.pl/p/368639-notebook-laptop-133-apple-macbook-air-i5-8gb-128gb-hd-6000-mac-os.html Chyba najtańszy model, ale 5-6 tysięcy to już za dużo dla niego, pytanie dodatkowe, czy na nim praca np. w autocadzie będzie płynna? czy raczej odpuścić sobie w tym celu? Sam myślałem o zakupie laptopa do netflixa, a teraz więcej autocada będzie i nie wiem czy brać pod uwage macbooka?
@strean: a ta "afera" i buldupy o brak wejść i potrzebe kupowania przejściówek była o MBP? Bo tu widze, że wszystko co potrzeba jest + są jakieś roczniki/wersje tego co wrzuciłem?