#headset #gry #logitech

Co kupić G430 czy G35? Nie piszcie mi, a dołóż 100zł i kup to czy tamto;p Chcę coś spośród tych dwóch słuchawek zakupić. Zależy mi na dobrym dźwięku i na dobrym mikrofonie plus wygoda. Wołam @Zioman i @martin-marti. Da się coś z tych dwóch podpiąć pod ps4? Niestety te sony goldy mają słaby mikrofon, a i bezprzewodowości nie potrzebuję.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plus dla serwisu gwarancyjnego #logitech FixIt.

Po kilku miesiącach męczarni na myszkach cenowo ~20zł (swoją drogą przez 3 miesiące zajechałem takie 3 myszki :< ) zebrałem się w sobie i zgłosiłem w końcu na gwarancję mysz Logitech G400, która pewnego dnia przestała kompletnie działać (ok pół roku po zakupie).

FixIt przysłał bezpłatnie kuriera, który odebrał sprzęt na gwarancję - po ok tygodniu otrzymałem nową mysz, o model nowszą.

'Naprawa
Engell - Plus dla serwisu gwarancyjnego #logitech FixIt.

Po kilku miesiącach męczarn...

źródło: comment_TkhjrDWtuK5fy8WZYQnSkMw9zktiuynj.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Engell: Dziś dostałem tablet, wszystko bangla ok. Napisali ze wymienili ekran i płyte główną ale tak naprawde wymienili sprzęt. Ogólnie to prospy dla Fixit.
  • Odpowiedz
#logitech #unifying zgubiłem swój odbiornik , napisałem do supportu żeby mi podesłali, bo ze strony logitecha to są jakieś p------e pieniądze żeby to kupować, ma ktoś na sprzedaż jakiś? Z allegro nie chcę czekam na odpowiedź supportu ale jeśli by nic nie działało to będę musiał
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piotrekp666: Taaa, jasne. Są tam jakieś myszy dla graczy od a4techa i od czasu do czasu co lepsze modele logitecha, ale takie bardziej "biurowe". Zwiedziłem kilka sklepów tego typu + xkom i komputronik w porcie. W tych dwóch ostatnich wiedza o czym mówię ale nie ma... w pozostałych sklepach najlepsze co mogę usłyszeć to "eee idź pan na dział laptopów".
  • Odpowiedz
Ale #logitech najgorsze.

Illuminated keyboard.

3 lata ledwo, po gwarancji, najpierw odpadł "-" z numpada, a dzisiaj luźne "u" które zaraz odpadnie.

I
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, proszę mi podpowiedzieć jedną rzecz.

Piloty Logitech z serii "harmony" działają tylko na #rf czy również obsługują #ir (irdę)? Pytam się, bo różne informacje znajduje na forach i już po prostu zgłupiałem. Chcę kupić wtyczkę #usb do komputera, żeby ten pilot oprócz zwykłego sprzętu obsłużył mi również aplikacje takiego typu jak: #winamp, #allplayer, #wmc itd.

#logitech
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, proszę o pomoc użytkowników #logitech #harmony. Jakie #modele tych pilotów obsłużą mi takie technologie jak: #rf, #ir i #bluetooth?

Mi podoba się typ harmony 650. Zależy mi głownie na tym, aby pilot dogadywał się z komputerem przez Bluetooth lub dodatkowy #odbiornik pod #usb. Funkcja obsługi #tv może być jako
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam takie 2 . Steruje dekoderem 2 piętra niżej , gdzie nawet wifi z dobrego routera drayteka się gubi . Na allegro można je złapać po 250-300 z ekspozycji
  • Odpowiedz
Mirki, mam taką klawiaturę: Logitech K270.

Klawiatura jest świetna i wszystko fajnie w niej działa, aczkolwiek nie mogę jednej rzeczy uruchomić.

Chodzi o klawisze obsługujące muzykę i multimedia. Górne play/pause, Sound OFF, Volume UP/Down działają idelanie, ale na przyciskach HOME i END jest również Next Track/Previous Track. Ale tych dwóch klawiszy za cholerę nie mogę uruchomić. Szukam i szukam w jakiej kombinacji i z czym użyć ich abym w SPOTIFY, gdzie inne klawisze działają
T.....n - Mirki, mam taką klawiaturę: Logitech K270.

Klawiatura jest świetna i wszys...

źródło: comment_imB6o4oKBoKjX9XwQzbBbs8rxLxIOa9c.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thyrun:

lol sądzę że to tylko takie namalowane oznaczenia (też mam) aby sekretarka wiedziała że jak naciśnie END to pojedzie na koniec linii a PAGE UP przewinie stronę w górę. W każdym razie te klawisze nie mają specjalnych key codów - czyli zupełnie niczym nie różnią się w działaniu od dowolnej innej klawiatury.

Na pewno softy takie jak AutoHotKey, albo sam player, pozwolają przypisać pod te przyciski dowolne funkcje, np
  • Odpowiedz
@Thyrun: trochę podpowiem, jak wrzucisz sobie soft SetPoint od Logitecha to w C:\Program Files\Logitech\SetPointP masz plik players.ini, a w nim definiowane, poszukaj jak ewentualnie klawiatury komunikują się z programem do sterowania, o ile w ogóle jest taka możliwość. Do obsługi Foobara trzeba było dorzucić tam dwie linijki ręcznie.
  • Odpowiedz
Jeśli kwota to około 200 złotych, to polecam SteelSeries Rival. Przeglądałem w internecie opinie, były o niej bardzo pozytywne, kupiłem i jest spoko. Jak masz jakieś pytania odnośnie do użytkowania, wal śmiało ;)
  • Odpowiedz
Logitech Gaming Software (LGS) 8.40 nie wykrywa mojej myszki G700 .Lipa bo nie mogę nic ustawić, ani dpi ani profili.Niekiedy łapie po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu , ale dziwne robić to codziennie by ustawić od nowa profil.Jest na to jakaś rada ? Bo w internecie mówią że 8.40 jest zabugowane.Wcześniejsze wersje nie działają na moim win7

#logitech #myszka #nosyfno
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mlg20: Ja z moją G700s miewam czasem podobne problemy, na szczęście ustawiony profil nawet na innym komputerze myszka "pamięta" na każdym innym.
  • Odpowiedz
@Aerin: Hej a jak podbić dpi do maksymalnego ,ale żeby było normalnie ? Bo powyżej 2 tys zaczyna mi kursor latać po całym ekranie .Mam zmniejszać w windowsie czułość myszy ? Potrzebne jest mi do csgo .

Jeśli grasz to polecasz może jakieś ustawienia ?Bo ciężko mi ogarnąc ta myche
  • Odpowiedz
hej mirki, kupilem sobie glosniki logitech x530, uzywane (koles sprzedal mi za 50 zl bo myslal ze jest sub do wymiany, a wystarczylo wyjac grilla i dzialaja), nigdzie nie moge dostac przejsciowki z 3 jackow na 2 cinche do glosnikw 5.1 i tu moje pytanie, czy jest moziwosc zrobic to jakos inaczej? np przekonfigurowac wejscie mikrofonowe zeby jeszcze jeden jack byl odbierany? nawet na calej gieldzie elektroniczej nie bylo tej kostki rozgaleziajacej.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#myszki #logitech #mx518

Ostatnio zauważyłem problem w mojej myszy Logitecha mx518. Otóż od czasu do czasu przycina się i tak jakby ponownie się ładowała i dpi mi się zmienia. Wie ktoś co może być problemem?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Queltas: u mnie nie dzialaja juz te przyciski nawet od regulacji, bo plytka drukowana jest wytyrana, ale reszta jest w porzadku. trzeci kabel w niej mam - mx518 ma u mnie dozywocie, bede uzywac az padnie LED :F
  • Odpowiedz