Które głośniki lepsze ? Bo czytam różne opinie

Logitech Z-5500 czy LOGITECH 5.1 Z906 ?

Rozumiem , że ten nowszy model ma bluetooth i nie muszę żadnymi kabelkami go podłączać ?

#glosniki #logitech
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@mlg20: a co do bluetooth to nie jestem jestem pewien. W sumie to pierwsze słyszę. Ale nie "jaram bym sie" bluetooth bo jakość dzięku jest straszna. W bluetooth ma swoje limity i muzyka nie idzie w parze z ta forma przekazu.

Tym bym się raczej nie sugerował. Kabel to kabel. Nawet za najtańszy kabel za 5zl będzie o niebo lepszy niż bluetooth. Który pewnie jest tam w wersji 2 albo
  • Odpowiedz
@mlg20: Widzę ceny za bardzo się nie zmieniły :P Dalej kolo 900zł ale Ja uważam że warte są każdej złotówki :)

W przyszłości jak będe zmieniał Z5500 to biorę Bose ® Acoustimass
  • Odpowiedz
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że te wykopy na głównej o tym, jaka firma A lub B jest dobra to ściema? Pod wpływem jednego wykopu z logitechem napisałem do ichniejszego gwaranta (ofcoz UK) pytanie techniczne dotyczące myszy. Mejla przekierowali do Polszy (pewnie contact info), a w Polszy oczywiście wylali mi wiadro ciepłego moczu na łeb, pisząc, że sprzęt jest już poza gwarancją i mają mnie w dupie (prosiłem tylko o odpowiedź techniczną,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dr_Snaut: totalnie nic specjalnego ;p schecter omen 6 + combo line6. i myślę, że lepszej mi nie będzie nigdy trzeba, bo ta i tak jest dla mnie za dobra xd plus to, że ostatnio przez studia i gitarę w domu mało grywam.
  • Odpowiedz
@pojler98: kiedyś pękł mi jeden taki to do nich napisałem czy da radę jakoś żeby mi wysłali zapasowy (chciałem kupić nawet). Odpowiedź była w stylu: "Przykro nam,nie ma takiej możliwości. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych." ale w ramach wyjątku zaoferowali nową klawiaturę, a w zasadzie zestaw klawiatura+mysz za free.
  • Odpowiedz
#pad #logitech #fifa14 #problem

Czesc, mam problem z padem logitech chillstream G-UH21. Nie wiem co z nim jest nie tak ale w fifie 14 i fifa world(innych gier nie mam) zupełnie nie działa..

Sprawdziłem w wlasciwosciach w panelu i wszystkie przyciski działają.. Sterowników niby nie potrzebuje ale nawet ich wgranie nic nie daje.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co myślicie o takiej klawiaturze Logitech K800 Wireless Illuminated? Trochę droga, ale prawie wszystko mi w niej odpowiada. Recenzje też zbiera dobre. Zastanawiam się trochę również nad Logitech K740 Illuminated. Wygląda na bardzo podobną. Niestety przewodowa, ale za to stówkę tańsza. :P

#klawiatura #klawiatury #sprzetkomputerowy #logitech
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@seann: mam K800 i naprawdę mi odpowiada. Kupiłem używaną w idealnym stanie za 200 złotych bodajże jakieś pół roku temu.

Na tę z aukcji uważaj, pytałem xkoma, nie mają wersji US, tylko UK z dużym enterem (dla mnie to ogromna wada).

Podświetlenie działa super, czas działania na bateriach to około tygodnia (przy dużym natężeniu pracy). W klawiaturze są akumulatorki, więc nie zmieniasz baterii, a ładujesz ją za pomocą kabelka usb
  • Odpowiedz
@seann: opóźnienie zauważyłem tylko kiedy akumulatorki są na wyczerpaniu, poza tym działa błyskawicznie.

Odbiornik musi być podłączony cały czas, kabelek służy tylko do ładowania (właśnie sprawdziłem :D).

Jeśli chodzi o układ to naprawdę ciężko jest znaleźć US, ale da się to zrobić - jeśli nie w polskich sklepach to na jakimś ebayu lub amazonie na pewno.
  • Odpowiedz
Pytałem przed momentem o #myszki a teraz czas na #pytanie o #klawiatura. Od blisko dwu lat używam Logitech K750 i jestem bardzo zadowolony, bo jest mega wygodna, bezprzewodowa i zasilana światłem. No ale w głupich okolicznościach straciłem Enter, którego nie da się już naprawić, a ponieważ zrobił to mój kochany tata, to powiedział, żebym sobie coś wybrał a on kupi. Ostatnio widziałem u znajomego bambusową
inZagi - Pytałem przed momentem o #myszki a teraz czas na #pytanie o #klawiatura. Od ...

źródło: comment_djUwJOWCZ6WXkywHHGpzLcEzz4iqYVOb.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski, mam takie pytanie. Jaką dobrą myszkę polecicie? Nie chciałbym na nią wydawać więcej niż tak z 250zł, prawie od zawsze miałem myszki bezprzewodowe, ale najczęściej używam jej do PC, więc kabel chyba nie będzie aż taką udręką. Dodatkowo preferuję Logitecha oraz by myszka była całkiem sporych rozmiarów, bo mam duże dłonie :D #pytanie #myszka #logitech #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej mirki mam myszke logitech już chyba ze 4 lata.. Zawsze jak sie konczyla bateria to zapalala sie czerwona lapka, jak bylo ok to nie palilo sie nic oprocz tego ze przez chwile po wlaczeniu palila sie zielona. Teraz ciagle pali się żółta, co to znaczy? Czy myszka niedługo odejdzie do domu pana? #logitech #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, Mireczki! Jest ktoś chętny na taki sprzęt Logitech Driving Force GT? Kierownica używana dosłownie dwa razy. Jakby ktoś był zainteresowany to myślę, że się dogadamy. Wstawiam tylko taką fotkę, żeby mirki wiedziały o co chodzi. Zdjęcia mojego egzemplarza zrobię jeśli zajdzie taka potrzeba. #januszbiznesu #sprzedambobieda #sprzedam #logitech
D.....t - Mirki, Mireczki! Jest ktoś chętny na taki sprzęt Logitech Driving Force GT?...

źródło: comment_3FWQnwlmUAIocGtziVr4XtKDtw67TPlU.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ets2 #logitech

Od wczoraj rozkminiam alternatywne sposoby kierowania. Teraz gram na padzie PS3, ale nadal to nie jest to. Przy manewrach strasznie wolno kręci się kierownica. Nadal zastanawiam się nad zakupem kierownicy Logitecha Driving Force PRO/GT, które mają obrót 900st. Gdzieś przeczytałem, że najlepiej w ETSie ustawić kierownicę na 788st, żeby obrót kierownicy był identyczny z tą z ekranu. Czy gdy będę kręcił kierownicą szybko, to równie szybko
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@davidoff_OB: U mnie dopóki nie zmieniłem czułości kontrolera lag był właśnie na kołach właśnie. Akurat to, że kierownica się kręci z opóźnieniem to najmniejszy problem. Strasznie było podczas szybszych zmian kierunku (np na rondach) - kierownica już dawno wyprostowana, a w grze skład wciąż skręca. Parę razy miałem kraksę przez to.

Teraz czułość ustawiona na maksa i problemu nie ma :)
  • Odpowiedz