Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@mlg20: a co do bluetooth to nie jestem jestem pewien. W sumie to pierwsze słyszę. Ale nie "jaram bym sie" bluetooth bo jakość dzięku jest straszna. W bluetooth ma swoje limity i muzyka nie idzie w parze z ta forma przekazu.
Tym bym się raczej nie sugerował. Kabel to kabel. Nawet za najtańszy kabel za 5zl będzie o niebo lepszy niż bluetooth. Który pewnie jest tam w wersji 2 albo
Tym bym się raczej nie sugerował. Kabel to kabel. Nawet za najtańszy kabel za 5zl będzie o niebo lepszy niż bluetooth. Który pewnie jest tam w wersji 2 albo
- 1
@mlg20: Widzę ceny za bardzo się nie zmieniły :P Dalej kolo 900zł ale Ja uważam że warte są każdej złotówki :)
W przyszłości jak będe zmieniał Z5500 to biorę Bose ® Acoustimass
W przyszłości jak będe zmieniał Z5500 to biorę Bose ® Acoustimass
Hej Mirki! Nie wiecie czy można gdzieś dokupić osobno nano odbiornik do myszki Logitech M175? Allegro nic nie pokazuje....
#kiciochpyta #komputery #logitech
#kiciochpyta #komputery #logitech
@Colek: A później chwal się na Wykopie.
- 1
@Sewen7777: to się schizofrenia nazywa
- 0
@iwieszOCB: zgadza się - logitech x530. :P
@donmuchito1992: nieprawda. :( masz dowód: http://clyp.it/o3rjtocf
@donmuchito1992: nieprawda. :( masz dowód: http://clyp.it/o3rjtocf
- 1
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że te wykopy na głównej o tym, jaka firma A lub B jest dobra to ściema? Pod wpływem jednego wykopu z logitechem napisałem do ichniejszego gwaranta (ofcoz UK) pytanie techniczne dotyczące myszy. Mejla przekierowali do Polszy (pewnie contact info), a w Polszy oczywiście wylali mi wiadro ciepłego moczu na łeb, pisząc, że sprzęt jest już poza gwarancją i mają mnie w dupie (prosiłem tylko o odpowiedź techniczną,
- 1
@v00: nie mam buczenia tylko co kilka sekund takie trzaski i pierdzenie, coś jak: PRRRYK....PRYK....PRRRRRRRRYYYK....PRYK
- 1
@Dr_Snaut: totalnie nic specjalnego ;p schecter omen 6 + combo line6. i myślę, że lepszej mi nie będzie nigdy trzeba, bo ta i tak jest dla mnie za dobra xd plus to, że ostatnio przez studia i gitarę w domu mało grywam.
- 1
- 1
Elo, chcę przypisać sobie polecenie "wycisz" do klawisza na myszce w lgs(Logitech Gaming Software) ale nie hula, tzn. włącza dźwięk, jeżeli był już wyłączony, ale nie odwrotnie. Pomóżcie pls :'(
#logitech #logitechcwel #lgs #logitechgamingsoftware #g500 #win7 #pomocy #jatozrobicniewiem
#logitech #logitechcwel #lgs #logitechgamingsoftware #g500 #win7 #pomocy #jatozrobicniewiem
- 4
Piszesz sobie nagle ci klawiatura w jednym rogu siada, patrzysz, a tu zawias poszedł. Potem zamiast tego zawiasu podstawiasz pudełko od karty pamięci, a tu drugi zawias ci siada.
#logitech #klawiatura
#logitech #klawiatura
źródło: comment_euLxei0Cap8JU8WSau7YxUQ8NPnw1aZr.jpg
Pobierz- 1
@pojler98: kiedyś pękł mi jeden taki to do nich napisałem czy da radę jakoś żeby mi wysłali zapasowy (chciałem kupić nawet). Odpowiedź była w stylu: "Przykro nam,nie ma takiej możliwości. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych." ale w ramach wyjątku zaoferowali nową klawiaturę, a w zasadzie zestaw klawiatura+mysz za free.
- 0
@tkowal: Ej to napisze do nich :D
- 1
#pad #logitech #fifa14 #problem
Czesc, mam problem z padem logitech chillstream G-UH21. Nie wiem co z nim jest nie tak ale w fifie 14 i fifa world(innych gier nie mam) zupełnie nie działa..
Sprawdziłem w wlasciwosciach w panelu i wszystkie przyciski działają.. Sterowników niby nie potrzebuje ale nawet ich wgranie nic nie daje.
Czesc, mam problem z padem logitech chillstream G-UH21. Nie wiem co z nim jest nie tak ale w fifie 14 i fifa world(innych gier nie mam) zupełnie nie działa..
Sprawdziłem w wlasciwosciach w panelu i wszystkie przyciski działają.. Sterowników niby nie potrzebuje ale nawet ich wgranie nic nie daje.
- 1
#sterowniki #logitech #pomocy
Czesc, potrzebuje sterowniki do pada Logitech chillstream G-UH21
na stronie logitech chyba wygasły linki, nigdzie nie moge znaleźć tego.. pomożecie?
Czesc, potrzebuje sterowniki do pada Logitech chillstream G-UH21
na stronie logitech chyba wygasły linki, nigdzie nie moge znaleźć tego.. pomożecie?
źródło: comment_e0FWpEx1aFjrCfYGHX5xaacF8kiMVMH8.jpg
Pobierz@daniio33: Temat poruszany wielokrotnie. Użyj wyszukiwarki. Dostajesz warna. Zamykam.
_________________________________
Piszę poprawnie po
_________________________________
Piszę poprawnie po
- 1
@Hermes0017: omg na wykopie warnujo, koniec swiata
- 1
Co myślicie o takiej klawiaturze Logitech K800 Wireless Illuminated? Trochę droga, ale prawie wszystko mi w niej odpowiada. Recenzje też zbiera dobre. Zastanawiam się trochę również nad Logitech K740 Illuminated. Wygląda na bardzo podobną. Niestety przewodowa, ale za to stówkę tańsza. :P
#klawiatura #klawiatury #sprzetkomputerowy #logitech
#klawiatura #klawiatury #sprzetkomputerowy #logitech
@seann: mam K800 i naprawdę mi odpowiada. Kupiłem używaną w idealnym stanie za 200 złotych bodajże jakieś pół roku temu.
Na tę z aukcji uważaj, pytałem xkoma, nie mają wersji US, tylko UK z dużym enterem (dla mnie to ogromna wada).
Podświetlenie działa super, czas działania na bateriach to około tygodnia (przy dużym natężeniu pracy). W klawiaturze są akumulatorki, więc nie zmieniasz baterii, a ładujesz ją za pomocą kabelka usb
Na tę z aukcji uważaj, pytałem xkoma, nie mają wersji US, tylko UK z dużym enterem (dla mnie to ogromna wada).
Podświetlenie działa super, czas działania na bateriach to około tygodnia (przy dużym natężeniu pracy). W klawiaturze są akumulatorki, więc nie zmieniasz baterii, a ładujesz ją za pomocą kabelka usb
@seann: opóźnienie zauważyłem tylko kiedy akumulatorki są na wyczerpaniu, poza tym działa błyskawicznie.
Odbiornik musi być podłączony cały czas, kabelek służy tylko do ładowania (właśnie sprawdziłem :D).
Jeśli chodzi o układ to naprawdę ciężko jest znaleźć US, ale da się to zrobić - jeśli nie w polskich sklepach to na jakimś ebayu lub amazonie na pewno.
Odbiornik musi być podłączony cały czas, kabelek służy tylko do ładowania (właśnie sprawdziłem :D).
Jeśli chodzi o układ to naprawdę ciężko jest znaleźć US, ale da się to zrobić - jeśli nie w polskich sklepach to na jakimś ebayu lub amazonie na pewno.
18
Support Logitech vs. Microsoft - Uszkodzony odbiornik od myszki
#Support #Logitech vs. #Microsoft - Uszkodzony odbiornik od myszki. W obu przypadkach zapytanie dotyczyło zakupu nowego odbiornika u producenta. Kontakt z zagranicznym supportem MS prosty nie jest, ale domyślam się, że odpowiedź byłaby podobna.
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Pytałem przed momentem o #myszki a teraz czas na #pytanie o #klawiatura. Od blisko dwu lat używam Logitech K750 i jestem bardzo zadowolony, bo jest mega wygodna, bezprzewodowa i zasilana światłem. No ale w głupich okolicznościach straciłem Enter, którego nie da się już naprawić, a ponieważ zrobił to mój kochany tata, to powiedział, żebym sobie coś wybrał a on kupi. Ostatnio widziałem u znajomego bambusową
źródło: comment_djUwJOWCZ6WXkywHHGpzLcEzz4iqYVOb.jpg
Pobierz- 1
Miraski, mam takie pytanie. Jaką dobrą myszkę polecicie? Nie chciałbym na nią wydawać więcej niż tak z 250zł, prawie od zawsze miałem myszki bezprzewodowe, ale najczęściej używam jej do PC, więc kabel chyba nie będzie aż taką udręką. Dodatkowo preferuję Logitecha oraz by myszka była całkiem sporych rozmiarów, bo mam duże dłonie :D #pytanie #myszka #logitech #kiciochpyta
Ej mirki mam myszke logitech już chyba ze 4 lata.. Zawsze jak sie konczyla bateria to zapalala sie czerwona lapka, jak bylo ok to nie palilo sie nic oprocz tego ze przez chwile po wlaczeniu palila sie zielona. Teraz ciagle pali się żółta, co to znaczy? Czy myszka niedługo odejdzie do domu pana? #logitech #pytanie
Mirki, Mireczki! Jest ktoś chętny na taki sprzęt Logitech Driving Force GT? Kierownica używana dosłownie dwa razy. Jakby ktoś był zainteresowany to myślę, że się dogadamy. Wstawiam tylko taką fotkę, żeby mirki wiedziały o co chodzi. Zdjęcia mojego egzemplarza zrobię jeśli zajdzie taka potrzeba. #januszbiznesu #sprzedambobieda #sprzedam #logitech
źródło: comment_3FWQnwlmUAIocGtziVr4XtKDtw67TPlU.jpg
PobierzHej mirki, potrzebuje takiej przejsciowki, bylem nawet na gieldzie elektronicznej i nigdzie nie maja, potrzebuje tego do podpiecia glosnikow 5.1 (z 3 jackow na 2 cinche), ma ktos moze zbędną? chetnie odkupie.
#elektronika #logitech #kiciochpyta
#elektronika #logitech #kiciochpyta
źródło: comment_ECb92EF4BcAcr1rcBtn8A4Jj3wbv9tUI.jpg
Pobierz@razvizion: najlepiej to kupić do takich głośników kartę dźwiękową z prawdziwego zdarzenia
- 1
#ets2 #logitech
Od wczoraj rozkminiam alternatywne sposoby kierowania. Teraz gram na padzie PS3, ale nadal to nie jest to. Przy manewrach strasznie wolno kręci się kierownica. Nadal zastanawiam się nad zakupem kierownicy Logitecha Driving Force PRO/GT, które mają obrót 900st. Gdzieś przeczytałem, że najlepiej w ETSie ustawić kierownicę na 788st, żeby obrót kierownicy był identyczny z tą z ekranu. Czy gdy będę kręcił kierownicą szybko, to równie szybko
Od wczoraj rozkminiam alternatywne sposoby kierowania. Teraz gram na padzie PS3, ale nadal to nie jest to. Przy manewrach strasznie wolno kręci się kierownica. Nadal zastanawiam się nad zakupem kierownicy Logitecha Driving Force PRO/GT, które mają obrót 900st. Gdzieś przeczytałem, że najlepiej w ETSie ustawić kierownicę na 788st, żeby obrót kierownicy był identyczny z tą z ekranu. Czy gdy będę kręcił kierownicą szybko, to równie szybko
- 1
@loozaque: Będzie równie szybko w grze jak u ciebie i będzie opór.
@davidoff_OB: U mnie dopóki nie zmieniłem czułości kontrolera lag był właśnie na kołach właśnie. Akurat to, że kierownica się kręci z opóźnieniem to najmniejszy problem. Strasznie było podczas szybszych zmian kierunku (np na rondach) - kierownica już dawno wyprostowana, a w grze skład wciąż skręca. Parę razy miałem kraksę przez to.
Teraz czułość ustawiona na maksa i problemu nie ma :)
Teraz czułość ustawiona na maksa i problemu nie ma :)























#sprzedam #logitech #komputery #konsole #ps3 #pc
źródło: comment_7ul96eJuPbs5djiHiYp0mj7v0RldhhQL.jpg
Pobierz