Wpis z mikrobloga

coś tam czytałem że też zdarza sie dwuklik ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@zlyczarek: ja bym już chciał nową, lepszą, z opcją pracy na kablu, bo przy intensywnym piwniczeniu i pracy komplet (4 szt.) baterii GP wystarcza mi na miesiąc, niedawno nowe wsadzałem, patrzę, a już 50% nie ma (kasy na porządną ładowarkę i akumulatorki eneloop pro też nie), no to nie mogę zajeździć starej, już 5-letniej Anywhere
@RuchadloLesne:
dzieki za propozycje, a ona jest nromalnych rozmiarów czy jakaś mini? Na razie zobacze jeszcze jak z tą naprawą tego mikroprzełącznika mi pójdzie bo wygląda na nie takie trudne Ta moja myszka nawet mi odpowiada, wchodzą dwie baterie i trzyma prawie rok, a troche korzystam, niby jakiś system wykrywania ręki jest dzięki czemu sama się nie rusza.
@zlyczarek: nie jest mini, ale nie jest za duża, więc pewnie kwestia przyzwyczajenia. w każdym razie warto było dać 200 zł i mieć spokój na lata. gdybym potrzebował nowej, to pewnie kupiłbym dziś MX Master (350 zł).
nie rozumiem ludzi, którzy się męczą z chińskimi gównami za 20 zł z carrefoura.
@zlyczarek: jezeli sam microswitch nie jest zepsuty (wgieta wewnetrzna blaszka) i klika poprawnie po zdjeciu obudowy myszy, to podklejenie kawalka karty pomoze. W starym (wciaz dzialajacym) mx518 to zadzialalo - operacja przeprowadzona jakies 5 lat temu i od tego czasu spokoj. :)
Jezeli microswitch jest mocno styrany to mozna go przeszczepic z innej myszki. Trzeba tylko miec lutownice. Mysle, ze znalazby sie tu jakis mirek, ktory za niewielka oplata dokonalby operacji,