ja swoją myszkę logitecha miałem 11 lat (farba zdarta do gołego plastiku, lutowany nowy kabel usb, doklejany plastik przycisków etc.), po takim czasie ciężko było mi się z nią rozstać ale trzymam ją jak coś nadal w szufladzie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Używam tej myszki już chyba 10 lat i nie chce się zepsuć, czasami tylko się rozłączy ale chciałbym przejść na coś nowego. Może być na kablu może być bezprzewodowa. To jest Logitech M90, czy macie do polecenia jakiegoś godnego następcę? Nie gram w gry, nie pracuje na PC.

Może sami używacie jakieś budżetowej myszki i też nie chce umrzeć ? ;)

#kiciochpyta #komputery #pcmasterrace #informatyka
rennaissance - Używam tej myszki już chyba 10 lat i nie chce się zepsuć, czasami tylk...

źródło: comment_1653063386CjTXgAuyVZekq5jb2qkAtg.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Noniusz właśnie boję się że jak dzisiaj kupię nawet droższa to nie będzie już taka trwała, zaczynam czytać opinie tych co chłopaki podali to co chwila albo dwuklik lewego przycisku albo jakaś guma odłazi i często na gwarancji ;p chyba poszli jak z pralkami w Logitechu, żeby im sprzedaż się utrzymywała ;p
  • Odpowiedz
Hejka! Podpowie mi ktoś gdzie najlepiej kupić w USA klawiaturę MX Keys (w układzie ANSI - z długim lewym klawiszem shift, niedostępną na rynku europejskim). Mam możliwość przez znajomego który przylatuje do Polski ściągnąć sobie co mi potrzeba. Problem w tym, że nie orientuję się w tamtejszym rynku i sklepach.
Zależy mi na wersji z odbiornikiem USB Logi Bolt. Generalnie najbardziej (o ile to możliwe) chciałbym kupić cały zestaw Logitech MX Keys Combo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MX Master 3 - pękła mi guma od przycisku pod kciukiem. Kupiona 2,5 roku temu, więc już poza gwarancją. Myślicie, że producent jakoś się zaangażuje w rozwiązanie tego, czy nie warto się wysilać? Ja wiem, że już minęła gwarancja, ale mysz za taki hajs może ma jakieś wsparcie pogwarancyjne czy coś? ;d
Narysowałem w paincie o co chodzi xD
#logitech #mysz #komputery
kulpiotr - MX Master 3 - pękła mi guma od przycisku pod kciukiem. Kupiona 2,5 roku te...

źródło: comment_16508054504bz9M4yIvTqdAXMkdkGxoK.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja wiem, że już minęła gwarancja, ale mysz za taki hajs może ma jakieś wsparcie pogwarancyjne czy coś? ;d


@kulpiotr: Choćbyś kupił Mercedesa S klasy to po gwarancji nic ci się nie należy za darmo.
  • Odpowiedz
Szukam jakiejś klawiatury do pisania (trochę uczę się #programowanie). Do tej pory używałem Gigabyte Force K7, niestety się popsuła, a jestem przyzwyczajony do klawiatur z płaskimi klawiszami i niskim skokiem. Zastanawiam się nad LOGITECH MX Keys, a z tego co widzę po poprzednich wpisach sporo mirków poleca ten model, jednak mam kilka pytań:

1. Rozumiem, że klawiatura jest tylko w wersji bezprzewodowej. Jednak czy mogę ją mieć cały czas podłączoną
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej! Czy posiada ktoś klawiaturę Logitech MX Keys Mini? Jestem nią zauroczony, chciałem sobie ją kupić, ale....
Mam pytanie - jako, że domyślnie klawiatura wymaga wciśnięcia fn, aby wywołać faktycznie klawisz F[1-12] zamiast kontroli mediów, istnieje tam opcja FN - Lock, która to odwraca - i domyślnym zachowaniem wtedy jest faktycznie wciśnięcie klawisza F. Jako, że page down / home / end jest na strzałkach z wciśniętym klawiszem fn, to czy ten
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Muuten a tak ogólnie to faktycznie nie ma w niej przeszkadzających niuansów typu niewygodne skróty klawiszowe do rzeczy z których się często korzysta w deweloperce, jak ten F5, strzałki czy właśnie home/end? Reszta myślę, że jest ok, bo przyzwyczaić się to nie problem. I zabiera mniej miejsca niż pełnowymiarowa, więc jest też bardziej mobilna
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mam duży problem z wyborem klawiatury. Mam 2 modele na oku, ale całkowicie różne i nie wiem na który się zdecydować (dotąd używałem klawiatury tylko z laptopa, więc nie mam żadnych preferencji)
- mx keys mini
- keychron k2
Celem użytkowania będzie głównie pisanie (programowanie) i granie w lola- w sumie nic innego nie mam zamiaru robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ukrywam, że bardzo mi się podoba fakt, że keychron
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania Masz jeszcze Keychron K1 SE np, niskkprofilowy mechanik, bez potrzeby podkładki.

Jeśli do pisania to Red odpada. Blue jeśli lubisz głośny i wyraźny klik, a Brown to coś pomiędzy, przeważnie złoty środek, jest lekki skok, ale nie taki jak w blue.
  • Odpowiedz
  • 0
Mordki, mam w domu myszkę i klawiaturę bezprzewodowe od Logitecha i są one połączone przez oryginalny adapter logitech unifying. Kupiłem sobie ostatnio inny adapter żeby móc połączyć się ze słuchawkami i przesyłać pliki z telefonu, ale na tym adapterze nie działają myszka i klawiatura. To normalne i sprzęt Logitecha działa tylko na ich adapterach czy coś innego jest przyczyną?

#komputery #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #
Corrny - Mordki, mam w domu myszkę i klawiaturę bezprzewodowe od Logitecha i są one p...

źródło: comment_1649937481N2Jdyx0dOG0hna1SXGADi0.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanImperator: nie mam tej kiery, ale możesz nagrać filmik i wrzucić post na r/simracing - tam na pewno ktoś będzie wiedział czy to coś normalnego, czy trzeba będzie się pałować ze zwrotem
  • Odpowiedz
Szukam słuchawek bezprzewodowych nausznych raczej (dokanałowe odpadają), z mikrofonem, do korpo lapka, który ma zablokowany bluetooth, więc w grę wchodzi użycie dongla usb na przykład. Często mam bezsensowne spotkania i mógłbym coś porobić w tym czasie w mieszkaniu. Co polecicie?
#sluchawki #audio #cokupic #sony #logitech
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach