Wpis z mikrobloga

@M_longer: wkurzają mnie z tymi super-carami. Każde pudło w innym rozmiarze i stylistyce. I potem nie ma nawet jak tego koło siebie ustawić, bo każde wygląda inaczej...
  • Odpowiedz
@promoklocki: a przypadkiem nie przesuneli tego na przyszły rok? Bo takie info kiedyś trafiłem, że Chiron dłużej w sprzedaży będzie i przez to przesunęli premięrę kolejnego super-car o pół roku
  • Odpowiedz
@damw: Mam takie pudło wielkie w komórce i tam pakuje te pudła, tych z super carów nie rozklejam, wrzucam je w całokości, przez te właśnie rozmiary nie mogę tego dobrze pomieścić XD
  • Odpowiedz
@M_longer: Dużo tych samochodów jest teraz i wydaje się że często wychodzą. Osobiście liczyłbym na Forda. GT musi kiedyś wyjść. Idealny byłby model 2005, ale 2016 też jest spoko.
  • Odpowiedz
Dużo tych samochodów jest teraz


@enio: no chyba nie. Technic super-car miałeś 42053 (wycofany), 42083 (chcieli go wycofać z końcem poprzedniego roku. Teraz w sumie nie wiem jaki jest status), 42115 (ciągle sprzedawany) i właśnie ten z obrazka OP'a
  • Odpowiedz
@damw: Może nie są w klasie "super car" ale jest jeszcze Prosche 911 RSR i Ferrari 488 GTE? Dlatego wydaje mi się że sporo jest tych samochodów, ale masz rację, bo to inna kategora.
  • Odpowiedz
w smieciach najlepiej sie umieszcza opakowania

@hipokryzjawkutos: fajnie, że się podzieliłes swoimi przemyśleniami, ale inni ludzie mogą mieć na ten temat inne zdanie. Zupełnie odmienne niż twoje
  • Odpowiedz