Co się w tym leeds dzisiaj dzieje ( ͡º ͜ʖ͡º) ? #leeds
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

bartolomeov
via iOS- 2
- 5
konto usunięte
- 1
@KlotzF23: Na wschodzie to samo, wilgoc kury dusi.

adekad
via Android- 0
@KlotzF23 ciepły sztorm idzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 18
Nie milkną zachwyty nad Leeds United. Nowym Leeds United Marcelo Bielsy. Po 5 kolejkach wciąż pozostają niepokonani i przewodzą w tabeli Championship. Sposób znaleźli na nich tylko w Swansea, lecz wystarczyło to jedynie na zdobycie 1 punktu.
Mniej różowo było w Carabao Cup, z którym ekipa z Elland Road pożegnała się już w 2. rundzie. Nie jest to znowuż powód do rozpaczy. Leeds może się skupić na potyczkach ligowych i umacniać się w
Mniej różowo było w Carabao Cup, z którym ekipa z Elland Road pożegnała się już w 2. rundzie. Nie jest to znowuż powód do rozpaczy. Leeds może się skupić na potyczkach ligowych i umacniać się w
źródło: comment_UX5Z1MksOaKmK5pKaOsG34mjJyMyLq9Y.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 1
Ale #fojer #feuer poszedł w #joga mocno, że nawet załapał się do obecnie najlepszej drużyny #championship #leeds - #pilkanozna
źródło: comment_WXDHdQGILiyIOJYnfXf3KUKPcENoWjJY.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 3
- 2
Klich gra naprawdę fajne zawody i to w meczu dwóch dobrych teamów. Widzę dla niego miejsce w środku naszego pola #leeds #reprezentacja
#mecz
#mecz
- 2
@niech_ktos: do Sheffield pociągiem 20-25min, do leeds 35-45, do Sheffield jest też taniej i w cenie miesięcznego biletu (wychodzi koło 22 funi tygodniowo) masz też autobusy i tramwaje. Mój różowy tak dojeżdża od 3 lat i bardzo sobie chwali :)
- 1
- 2
- 0
@Old_Postman temperatura podobna! Krajobraz juz mniej
Nie jest to #programista15k, ale moze zostac uznane jako pierwszy krok do kariery w IT.
https://burberrycareers.com/job/Leeds-IT-Service-Desk-Analyst/490052600/
#uk #leeds #pracawit
https://burberrycareers.com/job/Leeds-IT-Service-Desk-Analyst/490052600/
#uk #leeds #pracawit
@piwniczak: ja zaczynałem od Service Desk. Z perspektywy czasu to nawet fajne doświadczenie. Ale wątpię, żeby w Leeds płacili aż tak dużo za pracę na pierwszej link. Prędzej w okolicach 18k
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
@MistycznyPolak: Policja już po ciebie jedzie ty mały ćpunie
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
ciepło się zrobiło i zwierzęta w #leeds szaleją( ͡° ͜ʖ ͡°)
#uk https://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/714489/Leeds-brawl-batter-metal-poles-cricket-bats-video
#uk https://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/714489/Leeds-brawl-batter-metal-poles-cricket-bats-video
- 0
@KlotzF23: Ja mam tę przyjemność pracować na Holbecku to widuje te niunie, szkoda tylko, ze niektorzy myślą, że jak sie stanie na koncu ulicy i rozmawia z koleżanką z pracy to na Ciebie trąbią (ʘ‿ʘ)
Moze wykoppiwo w #leeds dzisiaj? Ktos cos?
- 0
@fruity wsiadasz w pociag i voila! 4h pozniej jestes w Leeds @Turmstrasse dzieki, wlasciwie to z checia sie dolacze! Odblokujesz priv?
@atoms: odblokuj priv mordeczko
6
W centrum Leeds po raz drugi obrabowano ten sam sklep w ten sam sposób.

Złodzieje użyli samochodów aby staranować witrynę. Poprzednia taka akcja działa się w grudniu 2017 około godziny 18:00 https://www.youtube.com/watch?v=zJMzzYAxxXM
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@DROPTABLEusers: Pakowanie kosmetyków:https://www.infopraca.pl/praca/pakowacz-kosmetykow-zlecenie-w-godz-600-1400/krakow/14307856. 14.50 zł brutto w Krakowie. Jak wyrobisz 350-400 godzin to będzie z 4000zł.
@Gorylwemgle26: xDD jak wyrobisz 400 godzin w uk za stawki podane przez mirka w grafice to masz 2700gbp/13k pln NA CZYSTO, a koszty życia identyczne
5
Son 'left to rot to death was as thin as a WW2 death camp victim'

Matka wygłodziła swojego 18-letniego syna do tego stopnia, ze ważył 37 kilogramów, policja znalazła go na brudnym materacu w przemoczonej pielusze. Do tego martwy niemowlak w plecaku w plastikowych torebkach. Chore klimaty.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- 1
@zomowiec: moze dlatego ze do sheffield mam najdalej
- 1
@bartolomeov: Ja mogę nawet wyjść w 2-3 osoby pokopać jak się zgramy czasowo w Barnsley gdzieś. Jak ktoś ma ochotę postrzelać to chętnie stanę na bramce, w piłke nie grałem już z 4lata ale chętnie bym się trochę poruszał ;)
















