@K_Feras_P: Bot jest even ale stomp jest w jungli ogromny i przekłada się to na mid/top + złe decyzje Capsa w pierwszej gierce, ogólnie zostawiasz enemy najlepsze duo do roama Rell + Rakan i se biegają po mapie i zbierają kille. Miałeś counterpicka na mida i wziąłeś Taliyah w Akali to już można było brać Vex wczoraj była nawet grana, jeszcze zostawiasz w obu gierkach Aatrox/Jax zeby enemy miał free
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#leagueoflegends Siema mam amazon prime ale jesli próbuje odebrac kapsule to taki bład wyskakuje . Co robic? Och, nie! Nie możemy włączyć Prime Gaming na Twoim koncie.
Podczas aktywacji Prime Gaming wystąpił błąd.
Częste błędy obejmują problemy związane z użytą do rejestracji w Prime kartą kredytową, która może być nieważna albo zostaje odrzucona przez system. Aby zarządzać swoim członkostwem Prime (w szczególności zaktualizować dane karty kredytowej), kliknij tutaj. Aby sprawdzić
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach