@Towarzysz_Pawulon:

No sensownie to wytłumaczył i też podał świetny argument dlatego w 2019 Europa tak daleko zaszła.

I dlatego nie cieszyła mnie zmiana Jankosa, bo można się było spodziewać, że nawet jak przyjdzie leśnik bardziej chętny do grania carry pickami, to na końcu i tak skończy jako pies na smyczy naprawiający problemy linii.

W Europie można się pobawić jakąś Belveth itd. ale pytanie czy to ma sens, skoro jak potem
  • Odpowiedz
@jakeiscool masz emeralda i grasz od miesiąca? XD to masz talent na miarę zostanie pro

No po prostu jest to bardziej opłacalne, pierwsza wieża na midzie jest najcenniejsza bo otwiera dla twojej drużyny duża część mapy plus gold z plejtów, optymalniej jest po zniszczeniu pierwszej przenosić przewagę na inne linie niż bić głową w druga wieże wystawiając się też wtedy bardzo łatwo na ganka
  • Odpowiedz
O widzę G2 0 : 2 jak już pojawił się poważniejszy przeciwnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego ja już wolę jak drużyny biorą jakichś ciekawych graczy jak Jankos, Rekkles czy Perkz, bo zawsze jest taka ekscytacja, czy typ nadal umie grać, czy sobie poradzi itd. bo mistrzostw i tak się nie wygra xD

Z drugiej strony dobrze, że jest chociaż jedna drużyna na zachodzie, która ma ambicje i
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Murasame: Najsmieszniejsze bylo jak na reddicie hype lecial na to, ze caps wbil 1700 lp na koreanskim serwie XD
A potem dochodzi do weryfikacji na 1 powazna druzyne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Beka z ludzi którzy nadal grają w tą niezbalansowaną grę gdzie tank zadaje więcej obrażeń niż ADC i do tego może kupić przedmioty assasynów

Developerzy są tak leniwi, że zimowa mapa to jest dla nich za dużo i jedyne co robią to nowe skiny

#leagueoflegends
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krotka analiza draftu od G2 bo to kolejny raz gdy pokazuja tendencje do takiego draftowania.

Co jest celem draftu G2:
- zdobycie mocnego agresywnego 2vs2, najlepiej skillcheckowy bot i zabranie defensywnych opcji na bocie
- counterpick dla BB
- bezpieczne picki dla Capsa i Yike, najlepiej cos roamujacego i autopushujacego na midzie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naprawdę to Jankos był problemem? Nawet jak miał gorszy okres to doświadczenie turniejowe i brak stresu tutaj by zaprocentowało a jak widać teraźniejszy jungler g2 nie daje żadnej jakości #leagueoflegends
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Jankos jest za stary potrzebujemy mechanicznego prodigy co będzie carry"
mechaniczny prodigy co będzie carry:
- wymusza first pick Mao, bo na Rell lekki trollage XD
- nie trafia największym hitboxem w tej galaktyce

Ale żeby nie było, Caps nie ma podjazdu do Choviego, Hans może Peyzowi buty czyścić, a BB, no cóż, jak jego przeciwnik nie intuje no to kończy się jak się kończy XD Ciężko wtedy dobrze wyglądać jako leśnik
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Destroid: Z Jankosem zapewne nie wyglądałoby to wcale gorzej, możliwe że nawet lepiej bo ma większą liczbę bohaterów którymi potrafi grać. Trochę właśnie Yike się wybudował na dość mocnym bocie i dobrym sezonie Capsa. Jankos nie miał okazji grać z Hans Sama + Mickyx. Niby miał szwedzkiego boga na bocie, ale jak się potem okazało to Rekkless wcale taki dobry nie jest
  • Odpowiedz
@Destroid: No niestety. Copium wciągająca rzecz. Oglądasz BDS Adama który kara Garenkiem, a później BDS robi 0:2. Oglądasz zajebisty comeback G2 gdzie mają giga picki pod teamfight czyli coś w czym się specjalizują po czym kolejne picki to totalne "xD?". Nie widzę żeby mieli najmniejsze szanse na wygraną z JDG więc oby dostali jakiś team z NA bo inaczej może być nieciekawie.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: szczerze powiedziawszy to Yike jest bardzo słabym dodatkiem do G2, jak wymieniasz Jankosa to raczej spodziewałeś się kogoś poziom wyżej, a to zawodnik na bardzo zbliżonym poziomie. Elyoya i Razork mają znacznie większy impact w gierce, a jak już naprawdę chcesz kogoś klasę wyżej to trzeba było sobie import slota zużyć
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach