#leagueoflegends rok temu jaki wynik wykręciła ameryka? pamiętam, że było 0/18 hype, ale nie wyszło
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
#leagueoflegends Wielki sukces C9! Zniszczyli dwie wieże przez co T1 nie wygrało perfekcyjnej gry
Jakim cudem NA ma nadal 3 sloty na worldsach. Przecież już dawno powinni stracić status major regionu.
#leagueoflegends
#leagueoflegends
konto usunięte via Android
- 0
@Tortcebulowy po 1 hajs po 2 "bo to ameryka" światowy hegemon i takie tam, to są bardziej sprawy polityczne riotu
- 1
#leagueoflegends Ameryka wstaje z kolan xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 3
@Towarzysz_Pawulon:
No sensownie to wytłumaczył i też podał świetny argument dlatego w 2019 Europa tak daleko zaszła.
I dlatego nie cieszyła mnie zmiana Jankosa, bo można się było spodziewać, że nawet jak przyjdzie leśnik bardziej chętny do grania carry pickami, to na końcu i tak skończy jako pies na smyczy naprawiający problemy linii.
W Europie można się pobawić jakąś Belveth itd. ale pytanie czy to ma sens, skoro jak potem
No sensownie to wytłumaczył i też podał świetny argument dlatego w 2019 Europa tak daleko zaszła.
I dlatego nie cieszyła mnie zmiana Jankosa, bo można się było spodziewać, że nawet jak przyjdzie leśnik bardziej chętny do grania carry pickami, to na końcu i tak skończy jako pies na smyczy naprawiający problemy linii.
W Europie można się pobawić jakąś Belveth itd. ale pytanie czy to ma sens, skoro jak potem
@Towarzysz_Pawulon: no jednak troche racji ma, BB tym renektonem wyszedl na even po early, nie mowiac o reszcie lini
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jakeiscool generalnie nie bierze się dwóch wież tier 1 jest ważniejsza 10 razy niż ta druga i powinieneś przepychać po r--------u jej fale i schodzić do sajdów, poprzez ganki invide enemy jg objectivy
@jakeiscool masz emeralda i grasz od miesiąca? XD to masz talent na miarę zostanie pro
No po prostu jest to bardziej opłacalne, pierwsza wieża na midzie jest najcenniejsza bo otwiera dla twojej drużyny duża część mapy plus gold z plejtów, optymalniej jest po zniszczeniu pierwszej przenosić przewagę na inne linie niż bić głową w druga wieże wystawiając się też wtedy bardzo łatwo na ganka
No po prostu jest to bardziej opłacalne, pierwsza wieża na midzie jest najcenniejsza bo otwiera dla twojej drużyny duża część mapy plus gold z plejtów, optymalniej jest po zniszczeniu pierwszej przenosić przewagę na inne linie niż bić głową w druga wieże wystawiając się też wtedy bardzo łatwo na ganka
Siema,
z dywizji się teraz spada od razu po porażce, mając 0 lp ? Czy nadal działa ta ochrona ?
#leagueoflegends
z dywizji się teraz spada od razu po porażce, mając 0 lp ? Czy nadal działa ta ochrona ?
#leagueoflegends
O widzę G2 0 : 2 jak już pojawił się poważniejszy przeciwnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego ja już wolę jak drużyny biorą jakichś ciekawych graczy jak Jankos, Rekkles czy Perkz, bo zawsze jest taka ekscytacja, czy typ nadal umie grać, czy sobie poradzi itd. bo mistrzostw i tak się nie wygra xD
Z drugiej strony dobrze, że jest chociaż jedna drużyna na zachodzie, która ma ambicje i
Dlatego ja już wolę jak drużyny biorą jakichś ciekawych graczy jak Jankos, Rekkles czy Perkz, bo zawsze jest taka ekscytacja, czy typ nadal umie grać, czy sobie poradzi itd. bo mistrzostw i tak się nie wygra xD
Z drugiej strony dobrze, że jest chociaż jedna drużyna na zachodzie, która ma ambicje i
konto usunięte via Android
- 0
- 5
Beka z ludzi którzy nadal grają w tą niezbalansowaną grę gdzie tank zadaje więcej obrażeń niż ADC i do tego może kupić przedmioty assasynów
Developerzy są tak leniwi, że zimowa mapa to jest dla nich za dużo i jedyne co robią to nowe skiny
#leagueoflegends
Developerzy są tak leniwi, że zimowa mapa to jest dla nich za dużo i jedyne co robią to nowe skiny
#leagueoflegends
Krotka analiza draftu od G2 bo to kolejny raz gdy pokazuja tendencje do takiego draftowania.
Co jest celem draftu G2:
- zdobycie mocnego agresywnego 2vs2, najlepiej skillcheckowy bot i zabranie defensywnych opcji na bocie
- counterpick dla BB
- bezpieczne picki dla Capsa i Yike, najlepiej cos roamujacego i autopushujacego na midzie
Co jest celem draftu G2:
- zdobycie mocnego agresywnego 2vs2, najlepiej skillcheckowy bot i zabranie defensywnych opcji na bocie
- counterpick dla BB
- bezpieczne picki dla Capsa i Yike, najlepiej cos roamujacego i autopushujacego na midzie
@Towarzysz_Pawulon: mówie o 2 pierwszych meczach na wordsach, w tej serii caps faktycznie posysal i pick taliyah to było nieporozumienie według mnie
@howtowisnia wcześniej dwa razy grał orianną w azira więc mógł se po prostu walić konia z przeciwnikiem i wychodzić na równo
J--------e polaczki nadal mad o Jankosa xD
#leagueoflegends
#leagueoflegends
Szybko dowołajcie jeszcze Jankosa przecież jest w Korei inaczej nic z tego nie bedzie
#leagueoflegends
#leagueoflegends
#leagueoflegends
caps pikujac taliyah w akali tylko po to aby mieć 40 cs w plecy
caps pikujac taliyah w akali tylko po to aby mieć 40 cs w plecy
źródło: 200445030885b64zawsze_mialem_leb_do
Pobierz- 3
Naprawdę to Jankos był problemem? Nawet jak miał gorszy okres to doświadczenie turniejowe i brak stresu tutaj by zaprocentowało a jak widać teraźniejszy jungler g2 nie daje żadnej jakości #leagueoflegends
- 15
"Jankos jest za stary potrzebujemy mechanicznego prodigy co będzie carry"
mechaniczny prodigy co będzie carry:
- wymusza first pick Mao, bo na Rell lekki trollage XD
- nie trafia największym hitboxem w tej galaktyce
Ale żeby nie było, Caps nie ma podjazdu do Choviego, Hans może Peyzowi buty czyścić, a BB, no cóż, jak jego przeciwnik nie intuje no to kończy się jak się kończy XD Ciężko wtedy dobrze wyglądać jako leśnik
mechaniczny prodigy co będzie carry:
- wymusza first pick Mao, bo na Rell lekki trollage XD
- nie trafia największym hitboxem w tej galaktyce
Ale żeby nie było, Caps nie ma podjazdu do Choviego, Hans może Peyzowi buty czyścić, a BB, no cóż, jak jego przeciwnik nie intuje no to kończy się jak się kończy XD Ciężko wtedy dobrze wyglądać jako leśnik
konto usunięte via Wykop
- 7
@Destroid: Z Jankosem zapewne nie wyglądałoby to wcale gorzej, możliwe że nawet lepiej bo ma większą liczbę bohaterów którymi potrafi grać. Trochę właśnie Yike się wybudował na dość mocnym bocie i dobrym sezonie Capsa. Jankos nie miał okazji grać z Hans Sama + Mickyx. Niby miał szwedzkiego boga na bocie, ale jak się potem okazało to Rekkless wcale taki dobry nie jest
@Destroid: No niestety. Copium wciągająca rzecz. Oglądasz BDS Adama który kara Garenkiem, a później BDS robi 0:2. Oglądasz zajebisty comeback G2 gdzie mają giga picki pod teamfight czyli coś w czym się specjalizują po czym kolejne picki to totalne "xD?". Nie widzę żeby mieli najmniejsze szanse na wygraną z JDG więc oby dostali jakiś team z NA bo inaczej może być nieciekawie.
@Mega_Smieszek: koniary i drzewca
konto usunięte via Wykop
- 1
@Mega_Smieszek: szczerze powiedziawszy to Yike jest bardzo słabym dodatkiem do G2, jak wymieniasz Jankosa to raczej spodziewałeś się kogoś poziom wyżej, a to zawodnik na bardzo zbliżonym poziomie. Elyoya i Razork mają znacznie większy impact w gierce, a jak już naprawdę chcesz kogoś klasę wyżej to trzeba było sobie import slota zużyć
- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



















#leagueoflegends