Z jankosem by wygrali ten TF. Polecialby call, ze sie bijemy i latwo. A tak to nikt nie ma jaj zeby cos zadecydowac.
#leagueoflegends
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G2 to odzwierciedlenie solokolejki, adc poza pozycją i pikachuface że Vi dojeżdża. W 5 kładą k'sante spać. Zabiją dwóch to potem gonią ptaszora pół mapy żeby przypadkiem nie cofnął i w tym czasie wstają ci których zabili.
#leagueoflegends
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale botlane g2 wywozi. Z kims z azji na topie, Elyoya na jungli i jakims koreanczykiem na midzie moze by nawet mogli wygrac worldsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#leagueoflegends
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hylisang to jest fenomen. Nieważne co się dzieje na mapie, nawet jak jego team wygrywa i ma przewagę na mapie on zawsze znajdzie sposób, żeby się randomowo w-----ć xD
#leagueoflegends
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach