#leagueoflegends jeśli myślicie, że G2 jest głupie to się mylicie. Oni są ciut głupsi
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

rezox
- 4
- 2
Z jankosem by wygrali ten TF. Polecialby call, ze sie bijemy i latwo. A tak to nikt nie ma jaj zeby cos zadecydowac.
#leagueoflegends
#leagueoflegends
EUROPEJSKI BARON, FIRMÓWECZKA
#leagueoflegends
#leagueoflegends

Keto
via iOS- 1
@AnonimoweLwiatko klasyczny wylew
- 1
G2 to odzwierciedlenie solokolejki, adc poza pozycją i pikachuface że Vi dojeżdża. W 5 kładą k'sante spać. Zabiją dwóch to potem gonią ptaszora pół mapy żeby przypadkiem nie cofnął i w tym czasie wstają ci których zabili.
#leagueoflegends
#leagueoflegends
- 0
Ale botlane g2 wywozi. Z kims z azji na topie, Elyoya na jungli i jakims koreanczykiem na midzie moze by nawet mogli wygrac worldsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#leagueoflegends
#leagueoflegends
- 2
- 0
#leagueoflegends
Gen.G jaki trolling tym Khazixem.
Gen.G jaki trolling tym Khazixem.
@AnonimoweLwiatko: spokojnie
- 0
Co oni mają z tym lastpickowaniem supporta xD
#leagueoflegends
#leagueoflegends
- 1
Nie no co jest z tym crowniem xD chlop zamiast autoatackowac to sie kreci w kolko gdy enemy focus na azira robi
#leagueoflegends
#leagueoflegends
Hylisang to jest fenomen. Nieważne co się dzieje na mapie, nawet jak jego team wygrywa i ma przewagę na mapie on zawsze znajdzie sposób, żeby się randomowo w-----ć xD
#leagueoflegends
#leagueoflegends
#leagueoflegends MAD lions to korwin mikke LEC, co roku sabotują pozycje europy w rankingu regionów
- 1
Sjokz to widzę trochę się postarzala. Wygląda teraz jak taka w---------a anetka z biura
#leagueoflegends
#leagueoflegends
- 2
#leagueoflegends Szkoda, Apa prawie 0/10 powerspike. Niewiele do combacku zabraklo
@Vezz: Gdyby tylko wziął Yone albo Yasuo :/
Pyosik xDDD
#leagueoflegends
#leagueoflegends









