#leagueoflegends Coś mało Riot się postarał z dropami z kapsułek w tym roku, tylko parę emotikonek i ikonek i już lecą same kapsuły esportowe w ramach dropu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Felixu: tak, tam to jest kultura. Do tego granie od rana do wieczora. W Europie i Ameryce mimo nazywania tego "profesjonalnym graniem" nadal jest to hobbystyczne w porównaniu do Chin/Korei. Priorytety też są inne. Organizacje kupują spoty w LCS/LEC i mają w------e nawet na to kto tam gra, ważne, żeby jakaś kasa spływała jak najmniejszym nakładem
  • Odpowiedz
Po co grać metą jak jest Dariusek, jest Olafek. Garenek jakiś wleci i tak się powoli żyje na tym topie (σ ͜ʖσ)

Najważniejszy turniej w życiu a Adam świruje solokolejkę na mistrzów świata xD

Taki Canna to pewnie potrafi solidnie zagrać pięćdziesięcioma postaciami z topa.

#leagueoflegends
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mega_Smieszek lepiej grać czymś na czym czuje się najlepiej niż pikować to czym skośniaki tam u siebie grają, zresztą nawet taki 369 sra często na metę, pocikuje w kółko tego ornna czy gragasa przegrywa linię na europejskiego Garena ale jego drużyna jest już tak przyzwyczajona że i tak to wychodzi
  • Odpowiedz
#leagueoflegends
Już tak od kilku lat to samo ze strony Europy na worldsach (,), oglądam tylko dlatego, że się łudzę, że być może tym razem się coś zmieni.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wimix21: dopóki będzie franczyza to nic się nie będzie zmieniać. LEC obecnie jest w stagnacji, nie ma nowych graczy, obecni tylko zmieniają teamy. Zmieniają się jedynie nazwy drużyn bo liczy się tylko kasa. Najwyżej postawionych w organizacjach nie obchodzą worldsy tylko wpływy na konto przy jak najmniejszym nakładzie.
  • Odpowiedz
#leagueoflegends myślałem, że 3 sloty dla leca I 2 dla NA byłyby fer ale jak teraz patrzę to powinny być 2 dla europy 2 dla NA I specjalne zaproszenie dla G2. Bo jako jedyna drużyna zachodu, która jeździ na worldsy może się nie skompromitować. Chociaż nie wróc tylko G2 może się skompromitować dostając stompa od 4 seeda z lck czy lpl. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach