Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie szukacie ziomków do grania jakichś chillowych normalków albo aramów? Są jakieś konkretne strony czy discordy streamerów?

#leagueoflegends
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale linijka trolluje tym buildem na kaise. Zagrałby jak kazdy pod szybka ewolucje Q i w 20 minucie oneshotowal, a ten jakis build pod rageblade XD
#leagueoflegends
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#leagueoflegends
We wszystkich dzisiejszych meczach w których była drużyna z LCK, drużyna z LCK przegrała.
We wszystkich dzisiejszych meczach w których była drużyna z LEC, drużyna z LEC wygrała.

EU wygra Worldsy EZ.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#leagueoflegends Z małych sukcesów to w końcu po 12 latach od utworzenia konta odblokowałem wszystkich bohaterów. Ekonomia zdobywania postaci, shardy co lvl i promocje z Prime to coś co Rito jednak dobrze wyszło. Jak sobie przypomnę, że kiedyś KAŻDĄ JEDNĄ runę trzeba było kupić..
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UgandaWarrior: Długo bo miałem spooooorą przerwę czy to na rzecz Doty czy w ogóle nie grania w moby. Dlatego konto jest stare ale regularnej gry raczej na 3/4 lata tak myślę. Jak w ostatnim rzucie wróciłem do gry to moje konto było jeszcze z 30lvl capem a znajomi już do ~300 dobijali. Myślę, że w okolicy Zeda przestałem grać i powoli wracałem przy premierze Vex.
  • Odpowiedz