Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
Ten wukong tak przestrzelony, ani ganków ani farmy. Brawo zrobiłeś jednego smoka i zabrałeś reda na początku.
#leagueoflegends
#leagueoflegends
- 0
Gdzie szukacie ziomków do grania jakichś chillowych normalków albo aramów? Są jakieś konkretne strony czy discordy streamerów?
#leagueoflegends
#leagueoflegends
- 0
Ale linijka trolluje tym buildem na kaise. Zagrałby jak kazdy pod szybka ewolucje Q i w 20 minucie oneshotowal, a ten jakis build pod rageblade XD
#leagueoflegends
#leagueoflegends
- 0
JDG odwraca w jeden TF na baronie, G2 flipowało na raty i cyrki z próbą backdoora ᶘᵒᴥᵒᶅ
#leagueoflegends
#leagueoflegends
#leagueoflegends w końcu jakiś ciekawy format na worldsach i od razu chce się oglądać
- 0
Czasami sobie gram w ligę chociaż raczej lamię
ale moze ktoś chce sobie pograć pogadać, tylko tak na luzie xd
#leagueoflegends
ale moze ktoś chce sobie pograć pogadać, tylko tak na luzie xd
#leagueoflegends
- 0
Potraficie grać w #leagueoflegends i się nie denerwować? Albo przynajmniej mało się denerwować?
- 0
Troche bieda z tymi dropami w tym roku. Do tej pory chyba tylko 5
#leagueoflegends
#leagueoflegends
#leagueoflegends Wścieknięte Lwy nadal nie zobaczą drużyny ze wschodu, za to chętnie ponownie skompromitują EU p-------------c z kolejną drużyną z Ameryczki
@RobieZdrowaZupke: oni potrafią grać tylko na EU teamy xD
- 4
#leagueoflegends
We wszystkich dzisiejszych meczach w których była drużyna z LCK, drużyna z LCK przegrała.
We wszystkich dzisiejszych meczach w których była drużyna z LEC, drużyna z LEC wygrała.
EU wygra Worldsy EZ.
We wszystkich dzisiejszych meczach w których była drużyna z LCK, drużyna z LCK przegrała.
We wszystkich dzisiejszych meczach w których była drużyna z LEC, drużyna z LEC wygrała.
EU wygra Worldsy EZ.
@Enigmameister: Gen G nie ma podjazdu do JDG, co było widać na MSI, jedyną szanse daje LNG, byli też o włos by ich pokonać w finale LPL
@Kondzio11121555: boli cię dominacja genetyczna chińskiego top laneu?
- 2
#leagueoflegends
Kellin do w-------a w trybie natychmiastowym jeśli nie chcą zrobić 0-3
Kellin do w-------a w trybie natychmiastowym jeśli nie chcą zrobić 0-3
Imo jdg poza zasięgiem kogokolwiek
#leagueoflegends
#leagueoflegends
@Tortcebulowy: Gen.G myślę że by mogli w perspektywie kilku map ich ograć
@Tortcebulowy: LNG przy dobrych wiatrach, ale jeszcze serduszko chce wierzyć w G2 :D
#leagueoflegends Z małych sukcesów to w końcu po 12 latach od utworzenia konta odblokowałem wszystkich bohaterów. Ekonomia zdobywania postaci, shardy co lvl i promocje z Prime to coś co Rito jednak dobrze wyszło. Jak sobie przypomnę, że kiedyś KAŻDĄ JEDNĄ runę trzeba było kupić..
@krolik_wie_lepiej: ja miałem tylko 2 strony ap/ad bo szkoda było wydawać na więcej xD Tak w ogóle to strasznie długo ci to zajęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@UgandaWarrior: Długo bo miałem spooooorą przerwę czy to na rzecz Doty czy w ogóle nie grania w moby. Dlatego konto jest stare ale regularnej gry raczej na 3/4 lata tak myślę. Jak w ostatnim rzucie wróciłem do gry to moje konto było jeszcze z 30lvl capem a znajomi już do ~300 dobijali. Myślę, że w okolicy Zeda przestałem grać i powoli wracałem przy premierze Vex.
- 1
#leagueoflegends nikt nie dostarcza takich bangerów połączonych z backdoorami jak G2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż mi się przypomniała gra na suning z 2020
@UgandaWarrior albo tamta albo przeciwko bodajże skt rok wcześniej gdzie caps i wunder na gnarze backdoorują i wygrywają grę, chyba na msi
@UgandaWarrior: taak, ten sam vibe
- 0




















#leagueoflegends