@AnonimoweLwiatko: naprawdę gość robi błędy jak nowicjusz i to nie jest pierwszy raz. Ja przestałem to oglądać bo z takim gameplayem przegrają na jakąkolwiek drużyne która nie jest z NA
#leagueoflegends Tyle wylewów ze strony C9 w domykaniu tej gry a oni i tak to koncertowo s---------i, że nawet nie dali sobie szansy na równy fight. Co ja oglądam i czemu sobie to robię.
#leagueoflegends Pozbyliśmy sie Adama, zeby Upsetowi nie bylo smutno po tym jak wyuchał druzynke. Co prawda, potem Upseta tez pozbylismy się, zeby znowu zatrudnic naszą gwiazde, emeryta Rekklesa, ktory p-------l G2 caly rok. Rekklesa sie tez pozbylismy, bo tez p-------l nam rok a potem stwierdzil, ze bedzie grał na supporcie
#leagueoflegends