Ale Tahm Kench był bestią w tej 1 grze XD

-face checkuje krzak z dwoma przeciwnikami, przyjmuje tonę dmg na mordę a i tak wygrał
-próbuje diveować solo enemy jg i supporta między wieżami na midzie XD
-wychodzi na solo z enemy mid lanerem
-składa jak sho i sunfirea
Towarzysz_Pawulon - Ale Tahm Kench był bestią w tej 1 grze XD

-face checkuje krzak z...

źródło: temp_file8122120829634152472

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten system franczyzy jest do w-------a, trzeba przywrócić stary system eliminacji z challenger series tak jak to było kiedyś. Przecież Ci weterani LEC to kopią się po czołach, a nowych dobrych graczy nie przybywa i nie ma żadnej konkurencji.
#leagueoflegends
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tortcebulowy: Mądrego to aż miło posłuchać, w CSie tej abominacji nie ma i cały czas jakieś nowe gwiazdy się pojawiają ciągle jest rotacja + każdy ma szansę.
  • Odpowiedz
#leagueoflegends
Smieszne bo wlaczylem pierwszy raz jakis mecz chyba od 10lat.
Myslalem, ze po takim czasie bedzie jakis konsensus w komentowaniu.

Ale oni dalej p--------o pod teze za kazdym razem xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach