Wpis z mikrobloga

Oprócz właściwie żadnej gwarancji?


@bartek555: Zależy z jakiego sklepu go kupisz mirku, jak będzie w takich sklepach jak Banggood, Ibuygou lub może Gearbest to na spokojnie.

Mirki czy jest coś, czego można się obawiać biorąc tego lapka?

Aktualnie tylko ceny, zobaczymy co sklepy zaoferują
  • Odpowiedz
@bartek555:

Mirki czy jest coś, czego można się obawiać biorąc tego lapka?

Wysokich cen pośredników, naliczenia vatu przy przesyłce, łatwego uszkodzenia obudowy w okolicach zawiasów, padnięcia któregoś z układów BGA, a zwłaszcza tego nvidii. Ramu też nie rozbudujesz, bo z tego co widziałem jest również wlutowany. Laptop z tak małą ilością elementów na slocie to duże ryzyko biorąc pod uwagę praktycznie brak gwarancji.
  • Odpowiedz
@Pustulka:
@Andczej:
@bartan1002:

Cena na babgood to niecałe 2400zl za wersję 12,5". Jeśli jest tam normalnie działająca gwarancja to problem rozwiązany. Zazwyczaj w te pierwsze 2 lata i tak się nic nie dzieje (przynajmniej mojego doświadczenia).

8gb Ramu mu zdecydowanie wystarczy, nie używam lapka do specjalnie zaawansowanych operacji, nie gram.

Rzeczywiście bezpieczniej będzie poczekać na pierwsze testy.
  • Odpowiedz
za wersję 12,5". Jeśli jest tam normalnie działająca gwarancja to problem rozwiązany.


@bartek555:

Intel Core M3

Zazwyczaj w te pierwsze 2 lata i tak się nic nie dzieje (przynajmniej mojego doświadczenia).

Różnie, ale najczęściej jest albo w przeciągu pierwszego miesiąca albo po tych dwóch latach.

Cena na babgood to niecałe 2495 zl

Marża w tej chwili jest na poziomie 22,5% dla 13-stki dałoby to analogicznie 3675 + cena wysyłki + ewentualny
  • Odpowiedz