Słuchajcie, ale w to już mi nie uwierzycie. Ten Niemiec naprawdę przegina, ten menadżer siłowni Billy, nie? Dzwonił do mnie przed minutą i mówi do mnie, że #!$%@? zatrudnił polskich kontraktorów, nie? Ja mówię - Ty skoro jesteś tak krytyczny odnośnie Polaków to dlaczego ich zatrudniłeś, nie? Ja na przykład w życiu bym nie zatrudnił Polaka, nie? #!$%@? wolę być safe than sorry. A on mówi - Ty, no byli tańsi #!$%@?
O Sarara największa chorągiewa xD. Jeszcze niedawno Popka jechał, że freak że blebleble, ale jak się wyświetlonka na YouTube miały zagadzac to legancko mu się podlizywal ( ͡°͜ʖ͡°) #ksw
@niezdiagnozowany: dokladnie. Jak sie pojawil na yt, powiedzialem wow, tego brakowalo. Legenda, z pojeciem i dosyc elokwentny. Natomiast z czasem wyszla hipokryzja i inne poza sportowe tematy, ktory kazda stawiac sarare blisko patologii, m. In personalne treningi z miskiem z wisly. Duzo stracil w moich oczach
O Sarara największą chorągiewa xD. Jeszcze niedawno Popka jechał, że freak że blebleble, ale jak się wyświetlonka na YouTube miały zagadzac to legancko mu się podlizywal ( ͡°͜ʖ͡°) #ksw
Niesamowity ból dupy. #!$%@? przeciwnik, każdy następny go rozjedzie, zakaz oddawania ciosow bla bla bla bla Smutne, ze tak mało osób potrafi się cieszyć czyimś, nawet małym sukcesem. Hatfu przegrywy #ksw
@ignacypolewacy Mnie tam nie boli, było jasne że KSW nie da przegrać Szpilmanowi i ten wygra z Radczenką.
Szpila coś tam pokazał w parterze ale walczył z lżejszym o 15 kilo zawodnikiem który olał treningi MMA i przyjechał po wypłatę. Narożnik Szpili musiał co chwila wydzierać się by ten trzymał ręce w górze bo stare zwyczaje już wracały. Gdy Radczenko trafiał Szpilę, aż dwa razy ( ͡º͜ʖ͡º