Wszystko
Wszystkie
Archiwum
O Sarara największa chorągiewa xD. Jeszcze niedawno Popka jechał, że freak że blebleble, ale jak się wyświetlonka na YouTube miały zagadzac to legancko mu się podlizywal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ksw
#ksw
- programista_wykopek
- FantaZy
- Matti92
- Karakan2540
- Reevder
- +3 innych
@niezdiagnozowany: dokladnie. Jak sie pojawil na yt, powiedzialem wow, tego brakowalo. Legenda, z pojeciem i dosyc elokwentny. Natomiast z czasem wyszla hipokryzja i inne poza sportowe tematy, ktory kazda stawiac sarare blisko patologii, m. In personalne treningi z miskiem z wisly. Duzo stracil w moich oczach
- 83
Mirko Cro Cop podszedł do mnie po walce z Radczenką i powiedział, że będę mistrzem UFC jeśli posłucham jego wskazówek.
#ksw
#ksw
- FantaZy
- ossadagowah
- samuray
- doggaz
- Sousiken
- +78 innych
- 8
@Matt15: no właśnie nie słyszałem bo odszedłem... ;D
- fred_z_zambrowa
- Matt15
- dos_badass
- byqqu71
- kateer
- +3 innych
- 29
@Matt15: no właśnie nie skończyłem słuchać, bo Maciek Turski zawołał mnie na lizanie rowa
- Matt15
- Keliopis
- rafffcio
- STM32_bujneo
- konto usunięte
- +24 innych
O Sarara największą chorągiewa xD. Jeszcze niedawno Popka jechał, że freak że blebleble, ale jak się wyświetlonka na YouTube miały zagadzac to legancko mu się podlizywal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ksw
#ksw
- 1
- 4
Niesamowity ból dupy. #!$%@? przeciwnik, każdy następny go rozjedzie, zakaz oddawania ciosow bla bla bla bla
Smutne, ze tak mało osób potrafi się cieszyć czyimś, nawet małym sukcesem. Hatfu przegrywy
#ksw
Smutne, ze tak mało osób potrafi się cieszyć czyimś, nawet małym sukcesem. Hatfu przegrywy
#ksw
@Lukel: coś złego w tym, że uliczny patus nie jest pupilkiem wykopu?
- 19
Borek oczywiście musiał się popisać znajomością ruskiego szlifowaną chyba jeszcze w szkole podstawowej w Dębicy
#ksw
#ksw
- 4
Ajtuj to taki typowy dresik ktory by was skroił pod nocnym wiec to jest niemożliwe że taka kreatura ma jakiś kibiców satudej sandej
#ksw
#ksw
@rrobot: ma kibiców takich samych Sebów jak on
Teraz walczy ten Mokebe, któremu oddała się dziewczyna narodowca czy to przypadkowa zbieżność nazwisk?
#ksw
#ksw
- 0
@vvvariacik: sośnierzówna?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
- 1
- FanowanTigera
- mmafame
- Morritz
- KapitanBombas
- MrPatryk44
- +23 innych
- 1
@ignacypolewacy: oj boli, trzask dup słychać aż w sopocie
@ignacypolewacy Mnie tam nie boli, było jasne że KSW nie da przegrać Szpilmanowi i ten wygra z Radczenką.
Szpila coś tam pokazał w parterze ale walczył z lżejszym o 15 kilo zawodnikiem który olał treningi MMA i przyjechał po wypłatę. Narożnik Szpili musiał co chwila wydzierać się by ten trzymał ręce w górze bo stare zwyczaje już wracały. Gdy Radczenko trafiał Szpilę, aż dwa razy ( ͡º ͜ʖ͡º
Szpila coś tam pokazał w parterze ale walczył z lżejszym o 15 kilo zawodnikiem który olał treningi MMA i przyjechał po wypłatę. Narożnik Szpili musiał co chwila wydzierać się by ten trzymał ręce w górze bo stare zwyczaje już wracały. Gdy Radczenko trafiał Szpilę, aż dwa razy ( ͡º ͜ʖ͡º
- 2
To w końcu wygrał czy przegrał? Co oni tam ćpają w tej redakcji?
@R2D2_z_Sosnowca: z relacji wszystkich mediów tego świata, wychodzi na to że wygrał.
za to nic nie mówią o wyniku potyczki szachowej, którą ajtuj zapowiadał, przed walką. xd
- MrPatryk44
- christian-huygens
- AROachito
- TomaszHajto111
- kml86
- +5 innych
- 1
@mexicofan: Szczerze mówiąc, jak by inaczej jego kariera bokserska była prowadzana, to może nawet byłby mistrzem, ale... na pewno nie w wadze ciężkiej. Kategoria niżej to dla niego jest waga, a nie ciężka. Dla mnie wielkim błędem była walka z Jenningsem, od tego momentu zaczęło się 'rozbijanie' Szpilki, który fizycznie nie pasował do kat. ciężkiej. Walka z Wilderem w sumie to koniec kariery bokserskiej Szpili - moim zdaniem.
Gdyby trzymał się
Gdyby trzymał się
@haosek moim zdaniem zrobił najlepiej co mógł, bo w cruiser nie zarobiłby takiej kasy. Co prawda przegrywał najważniejsze walki, ale dzięki nim był popularny. W junior ciężkiej też są konie i mogliby go zmieść z ringu jak Wilder, a do tego miałby puste kieszenie.
- 0
@TomaszHajto111: pls zrób z pumbą albo cycusiem XD
- 3
Czyli tak jak myślałem, wykopki już stwierdziły, że walka została ustawiona i Ukrainiec miał się podłożyć xd
#ksw
#ksw
Ajtuj to największy upadek sportowca jaki znam:
- Bądź top 10-15 bokserem HW na świecie i najlepszym w Polsce
- Przegraj po całkiem niezłej walce z Wilderem
- #!$%@? z Kownackim
- Wygraj z bokserem pacyfistą Wachem po kontrowersyjnej decyzji
- #!$%@? szybko z Chisorą
- Wygraj delikatnie kontrowersyjną decyzją z journeymanem Radczenką. Delikatnie kontrowersyjną, bo w sumie zwycięstwo widziałeś tylko ty, twoja żona, twój pies i dwóch sędziów.
- #!$%@? z
- Bądź top 10-15 bokserem HW na świecie i najlepszym w Polsce
- Przegraj po całkiem niezłej walce z Wilderem
- #!$%@? z Kownackim
- Wygraj z bokserem pacyfistą Wachem po kontrowersyjnej decyzji
- #!$%@? szybko z Chisorą
- Wygraj delikatnie kontrowersyjną decyzją z journeymanem Radczenką. Delikatnie kontrowersyjną, bo w sumie zwycięstwo widziałeś tylko ty, twoja żona, twój pies i dwóch sędziów.
- #!$%@? z
- SwiecacaKulka
- FantaZy
- Oberix123
- pancogito97
- Matti92
- +2 innych
@RobieZdrowaZupke niestety nie jest pierwszym któremu jedna walka zniszczyła karierę. Wilder mu zakończył karierę, pomimo, że szpilka faktycznie dobrze tam boksował.
Teraz rewanż w boksie też by #!$%@?ł z Radczenko.
Teraz rewanż w boksie też by #!$%@?ł z Radczenko.
@RobieZdrowaZupke upadek taki, że zarabia kupę kasy i może się z tego śmiać. Ambicji mu odmówić nie można






















#ksw #ukraina #polska