Wielokrotnie w przeszłości zachowywał się jak debil ale spokorniał i zmądrzał, walczył z Wilderem o mistrzowski pas, nie można mu odmówić pasji do sportów walki, od zawsze jest z tą samą kobietą, kocha swoje psy, wygrał debiut w mma - jak dla mnie ogólny bilans jest na plus #ksw #boks #famemma
@MarcelinaM85: zmądrzał?firmóweczkę zdążył pokazać rozkładając ręce szeroko, po tym jak zainkasował prostego na łeb, także ja bym się tutaj zbytnio jeszcze nie podniecał saturdejem
@MarcelinaM85: Marcelina, co ty #!$%@?? Nie pisz hagiografii Szpilce po jednej wygranej z gościem, który widać, że był zdezorientowany tym, że znajdował się w klatce. W parterze nie pokazał nic poza twardym łbem. Samo to, że Szpilka do dzisiaj twierdzi, że wygrał z Serhijem w boksie najwięcej mówi o tym, że żadnej przemiany nie przeszedł.
Słuchaj #!$%@?. Dzisiaj na siłowni była afera w szatni, bo #!$%@? przyleciał manager – zawołali go Jankesi (niemiec z pochodzenia ten manager) i się pyta: -co się stało?
A Jankesi mówią, że złodzieja złapaki #!$%@?. Mówię -jak to złodzieja…? Ale panowie co sie wogóle stało? Okazało sie, że #!$%@? jeden z twoich polak tam był, jakiś kontraktor, chyba #!$%@? glazurnik i mówię: (glazurnik bo #!$%@? złapali na kradzieży ręczników z siłowni) –
Niemiec przesiąknięty ideologia LGBT biegnie posłusznie cały obsrany, bo na siłowni ktoś lekko podniósł głos, a tam się okazuje że Wielki Polak, potomek Husarii między seriami na klatę 250kg x 10, legancko hipertoficznie z zapasem na dwa, trzy powtórzenia, #!$%@? jakiś głąbów zza oceanu, którzy położyli na ławeczce swój pedalski ręczniczek, a potężny pan Polak położył się na nim