Wpis z mikrobloga

@wykoko: Pudzian to dla mnie taki perfekcyjny wzór idola dla boomerów narzekających w kółko często bez powodu na dzisiejszą popkulturę. Dosłownie chłop cały czas gada to samo jak zacięta płyta, leci w uja i kosi hajs na walkach, gdzie trenuje wiele lat, a technicznie wygląda słabo. No, ale jest stary i utkwił w pamięci każdego, także on jest szanowany, ale młodzi ludzie starający się robić interesujące aktywności dla dzisiejszego widza są
@9Japko9: Przecież on ma masę działalności i nie skupia się na robieniu zasięgów. To nie jest twórca internetowy tylko sportowiec i zarabia na swojej rozpoznawalności, biznesach i właśnie sporcie. Gość ma firmę transportową, rolnictwem zajmuje się od wielu lat, miał czy moze dalej ma domy weselne i pewnie masę innych mniejszych lub większych interesów. Nie wiem jak można go porównywać z kimś kto ma zupełnie inny model biznesowy i opiera się
@nilmerg: Sam stworzyłeś post oparty o to, że Pudzian ma zasięgi w internecie, a teraz odpowiadasz, że nie można go przyrównywać do innych osób robiących zasięgi w internecie.
@9Japko9: Rozpoznawalność to nie zasięgi... Pudziana zna każdy nawet jakby nie miał żadnego konta w mediach społecznościowych i miał tym samym zerowe zasięgi. A taka influ z 2 mln zasięgów na insta ma duże zasięgi i sporo zgarnie za reklamę, ale nie będzie jej znała cała Polska.
@nilmerg: popularność mierzy się w mediach choćby prostym badaniem w którym na tysiąc wybranych obywateli zróżnicowanych wiekowo, miejscem zamieszkania wykształceniem itd pokazuje się zdj osób i liczy ile procent poda imię i nazwisko danej osoby. Od kilku lat z tego co wiem największą rozpoznawalność ma kolejno Adam Małysz, Lewandowski, Duda i Lech Wałęsa. Jeszcze niedawno dawali jeszcze papieża który był liderem ale przestali bo już dawno nie żyje
@ziko100: no okej, ale ja nie pytałem :P chociaż ja bym do takiego badania dodał jeszcze imię i nazwisko bez zdjęcia jak rezonuje, bo Pudzian to z wyglądu wiadomo, że będzie się mylił z papieżem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nilmerg: taką ciekawostkę napisałem bo kiedyś parę trafiłem na jakieś artykuły w stylu,,sprawdziliśmy kto jest najpopularniejszym Polakiem w 2022 r" na przykład
@9Japko9 ja jestem boomerem i uważam go za mega farmazona, tego bzdur nie da się słuchać. Chłop wpaja do łbów jakąś teorie, że #!$%@? wstaje od 100 lat o 5 rano i nigdy nie przestał nawet podczas wojny wstawał o 5 robił szybki trening w okopach 15 km potem 5 min na strzelnicy i dopiero śniadanko i najlepsze, skoro on może to ty tez możesz. Typ ma pokłutą dupe bardziej niż nie
technicznie wygląda słabo


@9Japko9: no faktycznie nokaut na Materli wyglądał słabo, wiadomo, że ty byś go miał w 10 sekund w bocznej w dosiadzie, wykopku