@Chael: Po kursach walki są bardzo przewidywalne, nazwiska to druga i trzecia liga KSW. Jakby ta gala się nie odbyła to nikt by nic nie stracił. Jedyna walka na jaką czekam w KSW to Ziółkowski - Parnasse i może Szpilka - Wrzosek.
  • Odpowiedz
  • 4
@gram_w_mahjonga: Może Bajor ma jakąś ekstra taktykę i przy błędzie DeFriesa trafi go czy podda, ale póki co to DeFries musiał zbijać wagę do 120 kg a Bajor ważył 108 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś liczyłem na starcie z Pudzianem, w tym sensie że Pudzian siłowo dałby radę i może obaliłby go, ale po tym co Mariusz pokazał w ostatnich dwóch walkach, wiemy że nigdy
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach