Hej. Chcę z różową wziąć kredyt na mieszkanie w stanie deweloperskim. Jak wygląda kwestia startu spłaty pierwszych rat? Jest możliwość na początku spłaty samych odsetek w czasie wykańczania lokalu oraz wystartowania ze spłatami pełnych rat (kapitał+odsetki) dopiero po wykończeniu mieszkania pod klucz? Trochę ciężko jednak byłoby płacić całość raty kredytowej i w tym samym czasie opłacać wynajem.
#nieruchomosci #kredyt #kredythipoteczny
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć






















#kredyt #kredythipoteczny #doradztwozawodowe #finanse #banki #bankowosc
@smacznyy: uspokój się subopie wścieknięty bandyto