#kononowicz Jakby ktoś tego nie słyszał, to jest nagranie z sądu jak Sławula się wije przed sądem jak piskorz. Jak to słyszałem pierwszy raz, to nie mogłem uwierzyć w to co słyszę. Na koniec sędzia demoluje Sławka i nie daje się nabierać na jego "myśmy chcieli pomagać dla Krzysia, Krzysio nie chciał". Kabaret Nowaki-Skuciaki.

https://vocaroo.com/1kSN0TY4OCDg #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@morsalin-th16: Nie, za mało kopiuj wklej. Nie zachowujcie się jakbyście nigdy nie widzieli co Rafałek wypisuje i nie mieli z czym porównać xD

Ale mówiąc poważnie, te próby demaskowania przygłupów bezpodstawnie nadając im imiona znanych i nielubianych osób to jakieś fatum na które ten tag cierpi. Ile jeszcze można czytać że X to Y bo tak się komuś wydaje
  • Odpowiedz
@Eldefekatorre: Jest jedna ważna rzecz w czasach przedsławkowych, knur robił co chciał z kim chciał i jak chciał. Sam też nagrywał, przecież on umiał nawet film wrzucić na yt. I perypetie bohaterów ze szkolnej nas cieszyły. Marian kompletnie wykrzywił panujące zasady a w rezultacie przyspieszył śmierć Krzyśka ogromnie. A cała wojenka Łukasz vs Sławek jest tylko dlatego, że rudy nastapił na odcisk nie temu co trzeba i teraz bardzo prawdopodobne
  • Odpowiedz
Mam shadowbana u pana Sławomira N, który uwielbia prawdę więc może tu odpowie mi jedno z jego multikont.

Panie Sławku, naprawdę myśli pan, że urząd skarbowy i ZUS przyjmą takie koślawe erystyczne chwyty i głupawe tłumaczenia?

Mówi pan o kameralnym pogrzebie, że to wola Krzysztofa. Nieprawda! Krzysztof chciał być spalony na chruście, jak kiedyś palili Rzymian. Sam tak mówił w pana filmikach.

Z
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i może srawek wstawić i trzysta filmów jaki to krzyś zły i niewdzięczny. Było proste wyjście. Nie zarabiać na nim, nie nagrywać i odpuścić. Nie trzeba było mu pomagać. Od tego są dps, instytucje charytatywne itp. miejsca. Obawiam się, że ekipie jednak nie zależało na jego dobrze tylko na zarobku. Tyle w temacie. Polecam wege i kudzu.
#kononowicz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tylkosilka: wie to każdy normalny i zdrowy na umyśle człowiek. Nie była to żadna jego rodzina. Dobrze wiedzieli że człowiek ma lekkie upośledzenie, nie rozumie wartości pieniądza. Stąd bez przeszkód 90-95% brali dla siebie. Kiedy Konon poprosił Sradka o wydruki ile zarabia jego kanał, zbyli to lub okłamali. Gdyby Konon się postawił i powiedział 60% dla mnie, dla was 40% na dwóch (Nowak and Pastor i pies Zalewski) to nagrywanie
  • Odpowiedz
#kononowicz #patostreamy
Szanowne Państwo za3 dni mamy okrągłą 10 letnią rocznice powstania nowożytnego uniwersum S17 !

Kanał Kononowicz w olejku lub pomidorkach założono 24 lutego 2015. Zapoczątkowało to erę tzw. „nowej Szkolnej”. Pierwszy film pt. //O Kajetanie Piechowitzu// pojawił się tego samego dnia.


Prosze nie przegapić
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kononowicz to #patostreamy Przez gumowego ludka " @CzikaKiri " Który wyzywa antylateksów z powodu nadużywania blacklisty.

Dzisiejszego dnia CzikaKiri sam jej użył na mnie, po blokadzie z powodu wyzywania mariolki i sławka.

Jak napisał Irek: @WulkanizatorOponMozgowych "Czarna listo to lekarstwo jest na wszystko"
Dlatego Irek dzis czas wy***c Czike z waszej grupy premium, bo działa na waszą niekorzyść! Pozdro wy
morsalin-th16 - #kononowicz to #patostreamy Przez gumowego ludka " @CzikaKiri " Który...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kononowicz czemu YT nie reaguje na prowadzenie kanału przez rudego skoro ma dożywotniego bana na tą stronę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skuciaty wrzuca kolejny wilm, komentarze Geremka pijaka w czasach gdy był na utrzymaniu Sławomira Nowaka i Zalewskiego wiernego psa Nowaka. No w pyte skuciaty, twardo trzymasz poziom podstawówki.

#kononowicz #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Geremek z jakimś typem gadają o łazience - o co tu biega?
15 minut jakiegoś gniota

Konon: ja nie dam wyrzucić bojlera
Rzeczywistość: wyrzucili bojler i nie posłuchali knura

Tyle
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateos11:
Czasem jak Krzysio nie chciał, to nie robiliśmy czegoś, w końcu to byłoby wbrew jego woli, a czasem jak Krzysio nie chciał, to i tak robiliśmy bo lepiej dla jego.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#kononowicz Stonoga powinien odpuścić jeśli ma zamiar zatańczyć z marianem. Przegnie i nietypowy ze swoją papugą tak go załatwią, że odszkodowanie będzie takie, że Zbychu nowakowi kredyt spłaci i jeszcze na katalizator do kangoo wystarczy. Niech Stonoga spyta Wójcika i Storcha :D
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach