#kononowicz Będzie cysterna na wzór pogrzebu majora czy nie będzie?

Czy pod cmentarzem pojawi się cysterna z mlekiem?

  • Czegoś takiego nie będzie 54.7% (41)
  • t00k 45.3% (34)

Oddanych głosów: 75

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DOBRA ZASIŁKOWCY, ludzie bez pracy, emeryci, renciści, wywrotowcy.
Grzejemy kaszanke lub kiszkę bo różnie się mówi, róbcie bliny, placki ziemniaczane z cukrem, jedzcie bapke i kto bedzie ogladal to :

- starą zamknąc w pokoju
-z pracy uciekać
- olkoholu sobie naszykowac
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

[Ogłoszenie]

Chętnie kupię zęby kreta, najlepiej umoczone uprzednio w sosie z kebaba przesiąkniętym mięsem. Może to i dziwne, ale podobno można z nich robić magiczne talizmany chroniące przed centaurami. Podczas zjazdu po benzo często mnie centaury atakują więc przyda się na pewno.

#kononowicz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kononowicz Jeżeli już tam będziecie, nie bijcie oprawców tylko na to czekają. Ja wiem, że widząc twarz kosno pięść sama się zamyka, ale nie dajcie tswelowi pozywki. Ewentualnie jak już musicie, to naplujcie mu na morde xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lujdziarski: już widzę jak ktoś ich uderzy xD To zawsze działa na zasadzie "niech ktoś". Co najwyżej kilka osób go z----e i na tym się skończy, nie liczcie na żaden lincz.
  • Odpowiedz
Sum w zodiaku ze swoim podnóżkiem z Grójca Maciej Szewczyk Kią coś. Dawno cię sprawdziliśmy nie myśl że jestes anonimowy i możesz sobie dzwonić do Stonogi i pomawiać ludzi
Sporo ludzi już spotkaliśmy od naszej strony widać że antylateksy piona bita i normalne chłopy a nie jakieś nietypowe jednostki

#kononowicz #patostreamy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@przemytni-azbestu policjanci z patrolówki i z kryminalnych maja zwałe po zarkwirowanej amfetaminie i po tym nocnym strzelaniu w powietrze. Ale... żaden z nich nie wziął.wolnego.ani l4 chcą zabezpieczać pogrzeb i zobaczyć co się tam będzie wywijać.
Dzielnicowa oskarżona przez człowieka, ktory na kanale ma tresci dla zbocz..nców jest wkur..na, że nagadał on na nią
  • Odpowiedz
Prawdę trzeba głosić, prawdę trzeba przypominać !!
Kosno
Nowak
Nowak-Pastor
Zalewski
OPRAWCY !!
MrSpider - Prawdę trzeba głosić, prawdę trzeba przypominać !!
Kosno 
Nowak
Nowak-Past...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kononowicz Przypomniała mi się historia mojego znajomego: @montezuma71
Ziomek ubierał się bardzo schludnie i trendy, mówił lekko podwyższonym głosem, niby chodził do klubów wyrywać laski ale ogólnie to obracał się w ciepłym, nietypowym towarzystwie. I oprócz tego miał wiele psiapsiółek, z którymi chodził na zakupki, doradzał, No ogólnie kurfa nietypowy gej przyjaciel z seriali pokroju "S--s w wielkim mieście". Z tą jednak różnica, ze jego koleżanki były znacznie brzydsze,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach