#kononowicz niech ktoś da tu ten kawałek o stochu od farary bo mam ochotke popląsać A to leciało tak:
Bogutku ach bogutku.... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy Marian ma zespół touretta? Używa dziwnych słów, wymyśla jakieś głupie nowe. Normalni ludzie tak nie piszą. To musi być jakieś schorzenie ale nie wiem czy tourette to najlepsza klasyfikacja. Jest tu jakiś psychiatra?
#kononowicz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaloszak5: nerwy. Wyobraz sobie, ze w chwile twoj dochod idzie do szpitala, a pozniej do hospicjum gdzie od samego poczatku mowisz bezsensowne klamstwa, ktore nic ci nie dadza i widzowie caly czas ci je wypominaja nie majac ani jednego pozytywnego komentarza, a w tym samym momencie twoj najwiekszy wrog brata sie z kimkolwiek kto moglby ci zagrozic po czym daje oswiadczenie, ze w niedziele bedzie pisane pismo do prokuratury.
  • Odpowiedz
jeżeli zawsze chcieliście podziałać w kwestii bielskiego oprawcy np. wysłać zawiadomienie, napisać do jego rodziny, czy zgłosić film, ale odwlekaliście to na później, to nie będzie na to lepszego momentu niż teraz, także działajcie
rest in peace & zulwik ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kononowicz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krzysztof #kononowicz którego życie zostało zmienione w #patostreamy odejdzie nieświadomy tego, jak bardzo był wykorzystywany, ani że poprawna forma to Warmiak, a nie Warmianin. No ale skąd mógł wiedzieć, jak to Mazur.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kononowicz #powiadomienietoniedonos

OBIEKT drastyczny @AH_88 zmienia miejsce zamieszkania! Jakieś ubicia, jakieś drzewa cały dzień mu w głowie wirowały? No nie, tak się nie pisze na tagu bożym! 138 zatopienie!

Loca, loca, la Chica loca! Ahorita!

#stophejterom #stophejowi #stopnienawisci #sherifflachicaloca #patostreamy
CzikaKiri - #kononowicz #powiadomienietoniedonos 

OBIEKT drastyczny @AH_88 zmienia m...

źródło: Screenshot_20250221-195957_Firefox

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kononowicz #patostreamy

Moderuj, moderuj Sławek. Tylko tyle ci zostało. Zapiekło, że przejrzałem kto ci artykulik dyktował telefonicznie do pisania. Ale ty siedź i moderuj dalej. Ciekawe czy wezwanie do prokuratury uda ci się zmoderować. Sprawdzimy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozkład jazdy jest znany - jazda z patusami.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kononowicz
Poczytałem podczas bana wykop i muszę przyznać, że zamieszczacie tutaj informacje a raczej subiektywnie mówiąc opinie nacechowane nienawiścią.Zaburzeni ludzie publikują patologiczne posty dla..no właśnie, też zaburzonych osób.Patologiczne wpisy,trzeba mieć mocne nerwy wchodząc tutaj.To patologiczne zagłębie z przyzwoleniem od administracji portalu. Żyję w nienawiści wobec srawka, maryjoli, kosnoludka i zalewskiego. #patostreamy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kononowicz
Czytam tutaj wiele wpisów o braku prywatności w szpitalu dla Krzysia. Jest to słuszny argument za przeniesieniem pacjenta do hospicjum. Choć mnje bardziej podoba się inne tłumaczenie autorstwa wegekloszarda.
" Oddział diabetologiczny nie leczy odleżyn,których Krzysiek się nabawił w szpitalu. Hospicjum jest wyspecjalizowane w długotrwałym leczeniu odleżyn.Cukrzyca jest opanowana więc nie musi leżeć na oddziale diabetologicznym.Oddycha samodzielnie, więc intensywna terapia nie potrzebna. Dlatego zmieniliśmy mu miejsce pobytu na bardziej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bellacavem: dziwne jakby nie unormowali cukru kiedy leżał w śpiączce i miał odpowiednią dietę i leki te przygłupy to naprawdę żyją w jakiejś bańce btw dla nich największym sukcesem jest to, że krzysiu mimo stanu paliatywnego ma cukier gut gut.
  • Odpowiedz
Czytam tutaj wiele wpisów o braku prywatności w szpitalu dla Krzysia. Jest to słuszny argument za przeniesieniem pacjenta do hospicjum


@bellacavem: lekarze decydując o kierunkach leczenia pacjenta nie biorą pod uwagę takich kwestii jak prywatność, to nie ich pole zainteresowania. Wypiska do hospicjum to dobitne potwierdzenie, że pacjent znajduje się w stanie terminalnym bez perspektyw na wyleczenie. To bardzo znamienne bo z reguły w taki sposób kwalifikuje się najbardziej agresywne
  • Odpowiedz