Pewnie tutaj wszyscy są dostatecznie mądrzy, żeby omijać polskie kino szerokim łukiem, ale gdyby ktoś w ogóle dopuszczał możliwość pójścia na "Kajtek Czarodziej", to przestrzegam. Dawno nie widziałem takiego gniotu.

Film jest przyjemny dla oka i na tym kończą się jego zalety. Fabuła o niczym, historia nie trzyma się kupy. Ani to dla dzieci, bo jest za dużo jakichś poważnych wyrzygów z czapki (jakieś wstawki o Żydach np.), ani dla dorosłych, bo za
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
jak można iść na film o takim tytule


@death070: ja też zachodzę w glowe. To było wyjście na totalnym spontanie i to był jedyny film w odpowiadających nam godzinach.

Nawet nie wiedziałem, że to polski shit :)
  • Odpowiedz
@PonyBoy: no są. Napisałem Ci co mi się w nich podoba, ale przecież nie oglądam ich dla realizmu. Chociaż można się kłócić, czy prędzej spiderman uratuje miasto, czy ludzie w korku dostaną p-------a i zaczną tańczyć i śpiewać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Precypitat: Próbowałem Narcos i Braking Bad, ale również odpadłem przy tym. Może z czasem się rozwija, ale tempo i sposób w jaki jest prezentowana mnie odrzuciło.
  • Odpowiedz
Oglądniete i szału nie ma ogólnie, film zdecydowanie za krótki o jakieś 30 minut przynajmniej, ogólnie takie familyjne kino, dam 6/10, tylko ze względu na uwaga


#marvel #kino #themarvels
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Każdy ma takie lato, które w jego pamięci zapisało się jako magiczne. Ten właśnie moment naszego życie idealnie uchwyciła Charlotte Le Bon w swoim debiutanckim filmie "Falcon Lake" dystrybuowanym u nas przez Aurora Films. Zapraszam do recenzji TUTAJ

#film #filmy #wakacje #kino #filmnawieczor #ogladajzwykopem #recenzja #dramat
oskar-dziki - Każdy ma takie lato, które w jego pamięci zapisało się jako magiczne. T...

źródło: Falcon_Lake-688918231-large

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach