Ręce opadają... Nie, to nie jest celowa zagrywka ;)
Państwo znów nęka Piotra Staruchowicza kibica Legii Warszawa "Staruch" dostał na jutro wezwanie na komisariat policji w charakterze podejrzanego. Akurat w tym dniu kibic bierze ślub.
Jeśli Staruchowicz nie stawiłby się na podaną godzinę, ściągnęłaby go tam policja. Kibic Legii ma usłyszeć zarzuty.
@Pshemeck: cóż, ja rozumiem że to akurat to jest chamska zagrywka ze strony policji, ale z drugiej strony uczciwiwych obywateli (z reguły) tak nie traktują, także jakoś mi gościa nie jest żal
Bohaterska policja, teraz czuję się bezpiecznie #kibole
Po mecz Pogoń - Wisła szczecińska policja zatrzymywała albo wzywa na komendę osoby, które stały na schodach w trakcie imprezy masowej. Każdemu "proponują" samoukaranie, zakaz na Pogoń, Legię i reprezentacje i 2000 zł grzywny. Zapowiedzi premiera dotyczące walki ze "stadionowymi bandytami" zostały wprowadzone w życie.
@Wojt_ASR: On to robi żeby poprawić swoje notowania u wyborców, a nie twoje bezpieczeństwo. Jak już kiedyś się odważysz i pójdziesz na mecz to prędzej dostaniesz w------l od panów policjantów niż od złych kiboli (zwłaszcza jeśli jesteś z Kielc lub Białegostoku). Bo na w------l od tych drugich trzeba sobie zasłużyć.
"Trzech pseudokibiców zatrzymali policjanci podczas kradzieży z hipermarketu tzw. karczowników, czyli maczet do wycinania krzaków. Wśród zatrzymanych prawdopodobnie jest Paweł M., pseud. Misiek, skazany kilka lat temu za rzucenie nożem do włoskiego piłkarza Dino Baggio."
#kibice #kibole "W ręce policji wpadł "Misiek", jeden z najbardziej znanych krakowskich pseudokibiców. To on 15 lat temu rzucił nożem w Dino Baggio. Teraz wraz z kolegami próbował ukraść maczety. Na akcję pojechali… ferrari."
Tak, a wszyscy niech dalej uważają, że akcje w Krakowie to porachunki kibiców, którzy tną się, bo chcą, by Wisła/Cracovia rządziły w danej dzielnicy.