Z moich obserwacji wynika, że coraz więcej ludzi (głównie tzw. "niekumatych", bo co do kiboli to wiadomo:) zaczyna się interesować prawdziwą historią Polski, nie tą zakłamaną, lub pomijaną w podręcznikach


Źródło

Kwiat młodzieży, uczą się ciągle historii, znają ją dobrze i jest to wśród nich powszechne. Po meczach pewnie rozmawiają o dawnych wydarzeniach, dywersyfikują źródła informacji itp.. Nie to co wśród reszty narodu...

#kibice #kibole #lolcontent
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@babisuk: Jak ktoś pisze o historii Polski pomijanej w podęcznikach i jeszcze w to wierzy, to jest człowiekiem głęboko zmanipulowanym :) I mówię to z pełną odpowiedzialnością, jako osoba z historią mająca na co dzień wiele wspólnego :) Dziś ludzie nie są w stanie wytłumaczyć sobie świata za pomocą wiedzy i znajomości mechanizmów historyczno-społeczno-ekonomicznych. Wszysko jednak da się wytłumaczyć za pomocą tajnych spisków, oplatających nasze codzienne życie :) Tak jest
  • Odpowiedz
@yosemitesam: racja, choć program nauczania mógłby być skomponowany i realizowany z trochę większym naciskiem na XX wiek. Właśnie z powodu braku czasu na ten materiał w szkole (końcówka ostatnich klas) i nieuctwa co niektórych, te spiskowe teorie maja bardzo dobry grunt do wzrostu.
  • Odpowiedz
@lol2x: Dla mnie frajerstwem jest robienie takich filmików. Co ono mają udowodnić. Że człowiek bity i poniżany powie co mu każemy. I wszystko to pewnie odbyło się w dużej przewadze liczebnej kiboli Górnika. Wiadomo, że w środowisku kiboli dwóch nielubiących się klubów są niehonorowe akcje, ale po co to filmować i się tym chwalić?
  • Odpowiedz
@borikossss: Debil roku... Dziara sobie herb, więc powinien sobie zdawać sprawę, że do takich sytuacji na pewno dojdzie(tym bardziej, że nie jest 2 metrowym karkiem), a i tak przy pierwszej okazji wypiera się własnego klubu.
  • Odpowiedz
#trzecialiga #kibole #derby #sterydziarze

Wczoraj odbyły się derby 3ligi w Bielsku-Białej między STALą a Rekordem, rodzinna atmosfera stadionu 5 kibiców w młynie rekordu i ... 400 kiboli Bialskiej Stali. Wywieszamy transparent "Bandyci Kibole Sterydziarze" Do niego prezentowana jest kartoniada składająca się z herbów oraz flagowisko trwające praktycznie cały mecz. Mecz jak i powrót odbiega się bez przygód. ( ͡° ͜ʖ ͡°
Nerax123 - #trzecialiga #kibole #derby #sterydziarze 

Wczoraj odbyły się derby 3ligi...

źródło: comment_3jAJkBgoIdmb3wPrm4t2bzXmUpmyrBmT.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@johann89: Ono wypadło do neta nie przemyślanie i uznano że już i tak pół świata je widziało więc można je wrzucić tak. Też wahałem się czy je wrzucać tutaj ale w sumie to czemu nie. I tak każdy wie kto w Bielsku rządzi. :D
  • Odpowiedz
#kibole #kibice

"Być może już niedługo to polski rząd będzie decydował o tym, który kibic będzie mógł wybrać się ze swoją drużyną na wyjazdowy mecz za granicę. Według informacji "Gazety Wyborczej" Ministerstwo Spraw Zagranicznych analizuje prawne możliwości wprowadzenia międzynarodowych zakazów stadionowych. Działania MSW to konsekwencja awantur do jakich doszło niedawno w Rzymie."

Pięknie...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Turcji też są dobre przyśpiewki

"Para para para, sike sike sike, Orospu çocugu ibne Fenerbahçe"

W tłumaczeniu daje to nam "kasa, kasa, kasa, mecze mecze mecz Fenerbahce s-------y/s--------y/wstaw dowolne przekleństwo tego typu" Odnosi się to do afery korupcyjnej w tym klubie, śpiewane z reguły przez Galate.

#kibole #kibice #ultrasi
jordanos - W Turcji też są dobre przyśpiewki 



"Para para para, sike sike sike, Oro...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziewięciu polskich kibiców zostało zatrzymanych w czwartek w Rzymie przed wieczornym meczem piłkarskiej Ligi Europejskiej Lazio - Legia - podała Ansa.

Pięciu z nich zatrzymano na lotnisku Fiumicino po tym, gdy w samolocie lecącym z Polski wyrwali głośniki.

Co? Co?! CO?!?!

gdy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach