Obejrzałem właśnie na dużym ekranie John Wick: Chapter 3 – Parabellum

Ogólnie film jest spoko. Trzyma poziom akcji jak 1 i 2. Śmiać mi się chciało z Ernesta (ze względu na jego wzrost) jak prał się z Johny xD bo wyglądał na nienaturalnie dużego względem Keanu. Za Halle Berry mógłby kto inny zagrać, bo ani specjalnie mnie nie zachwyciła. Zdecydowanie lepiej prezentowała się Pani Sędzia od Wielkiej Rady. Taka zimna i nieprzystępna a
WuDwaKa - Obejrzałem właśnie na dużym ekranie John Wick: Chapter 3 – Parabellum

Og...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Picfan: koles do pelnoletnosci ciagle zmienial adresy, matka byla tancerka gogo, dziecko mu umarlo, narzeczona zginela, najlepszy kumpel sie zacpal, a siostra cudem wyleczyla bialaczke i ty mu sie dziwisz?
  • Odpowiedz