Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzę pełno "analityków" i wykopkowych ekspertów na tagu.
Nawet mi was nie żal nowocioty, ja już w 2014 czynnie interesowałem się tematyką #kazachstan studiując między innymi takie dzieła jak Borat czy Jeniec Kaukazu.
Powiem tylko tyle, ja już wiem wszystko, doskonale znam obecnie zachodzący tam proces i wiem jak się zakończy (no ale to oczywiste).
Do tego rozmawiałem kiedyś z Czeczenem a jak wiadomo Czeczenia leży dość blisko Kazachstanu więc
Nikita_Mazepin - Widzę pełno "analityków" i wykopkowych ekspertów na tagu. 
Nawet mi ...

źródło: comment_1641477122fJbAKC4Rv9eVCWcBS7nD8B.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kazachstan
Obstawiam Chiny które będą chciały tam wprowadzić demokrację ludową.
͡° ͜ʖ ͡°)
Robi się coraz ciekawiej na świecie xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rogaty_skurczybyk: Bo poza nielicznymi wyjątkami tematyka międzynarodowa w polskich media leży i kwiczy. A jak trzeba powiedzieć coś z sensem o czyms innym niż Unia, USA i może Rosja to jest dramat.
  • Odpowiedz
@rogaty_skurczybyk: @JPRW:

W 2018 albo 2019 w radiu TokFM była rozmowa z panią z Fundacji Batorego. Pani ta za niemieckie granty rokrocznie prowadzi wśród grupy tych samych Niemców i Polaków badania na temat stosunków między oboma krajami. Do 2014 Niemcy nas dobrze postrzegali, potem wygrał PiS i lata 2015-2016 to duży (o 20-30%) spadek zaufania Niemców do Polski. Ale potem jest 2017 i .... wzrost zaufania do Polski
  • Odpowiedz
Wykopki: Szanuje Kazachów za to ze wyszli na ulice, my p0laki dajemy sobie pluc w morde
Tez wykopek jak cos sie dzieje: siedzi na dupie zamiast wyjsc i protestowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kazachstan
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wladcakabanosow: ja wiem że u nas chlew obsrany gównem, ale "Kazachstan wygląda trochę lepiej niż Polska" to aż niesmaczna przesada. Miejsce PL w indeksie jakości życia na rok 2013 - 33, miejsce KZ - 74.
Zupełnie inny rodzaj problemów. Zresztą - inny kontynent, inna rasa (Kazachowie to Azjaci a nie słowianie jak ten cały Borat), inna kategoria. Postsowiecki kurnik z oligarchami w pałacach i pokazowymi wieżowcami. A pomniki prezydenta chyba
  • Odpowiedz