Tak swoją drogą to myślicie, że po tej rewolucji będzie lepiej w Kazachstanie czy może jeszcze gorzej
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
źródło: comment_1641483490S8dO8WaKq5EWIHlHpqz2ij.jpg
PobierzJak będzie u Kazachów
- lepiej 10.1% (10)
- tak samo 24.2% (24)
- gorzej 65.7% (65)
- 6
ciekawe że wczoraj se normalnie grał Barys z Mietałłurgiem
artykuł na ten temat: https://hokej.net/artykul/mecz-w-strefie-stanu-wyjatkowego-khl-zlamala-wlasne-przepisy
#kazachstan #khl #hokej
artykuł na ten temat: https://hokej.net/artykul/mecz-w-strefie-stanu-wyjatkowego-khl-zlamala-wlasne-przepisy
#kazachstan #khl #hokej
źródło: comment_1641483863vZXXM5qNACdOuVpPvMOtAA.jpg
Pobierz- 4
- Decyzja o rozegraniu meczu została podjęta po konsultacjach KHL z władzami Republiki Kazachstanu i klubami. Przedstawiciele kraju gospodarza gwarantowali bezpieczeństwo drużyn i zawodników - napisała liga w swoim oświadczeniu.
Tymczasem po meczu zespół z Magnitogorska miał problem, żeby wydostać się z Kazachstanu. Jego wylot z lotniska w Nur-Sułtanie opóźnił się o dwie godziny. Wcześniej demonstranci przejęli kontrolę nad lotniskiem w Ałmatach, a większość regularnych połączeń lotniczych odwołano.
Ostatecznie Mietałłurg wyleciał i
Hej wykopowi eksperci do spraw środkowoazjatyckich. Może trochę kazachskiej muzyczki dla relaksu?
Są napisy PL do włączenia jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kazachstan #muzyka
Są napisy PL do włączenia jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kazachstan #muzyka

- 1
Jak to jest, że żołnierze strzelają do swoich.
#kazachstan
#kazachstan
@PeriodFromVaginax9: o jejku, ale zabawne. iksde i nie teraz mame, bo siem heheszki na wypoku wyprawiajo.
@Janusz_Lubikwasa: Oho, czyżby fan jej tfurczości? xD
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
Opowiem wam jak kiedyś znajomy sprzedawał coś do Kazachstanu.
Deal załatwili ruscy, zamawiali od niego podobne maszyny nie raz, załóżmy że jedna kosztuje 1 mln zł.
On dostał zamówienie od Białoruskiej firmy, która robiła pod Rosyjskim generalnym jakieś instalacje na pustyni.
Każda maszyna po 2,5 mln zł. Z tego 1 mln od sztuki trzeba było oddać ruskim, a oni to jakoś dzielili na wszystkich zainteresowanych.
Także cała inwestycja kosztowała penie 2,5 x
Deal załatwili ruscy, zamawiali od niego podobne maszyny nie raz, załóżmy że jedna kosztuje 1 mln zł.
On dostał zamówienie od Białoruskiej firmy, która robiła pod Rosyjskim generalnym jakieś instalacje na pustyni.
Każda maszyna po 2,5 mln zł. Z tego 1 mln od sztuki trzeba było oddać ruskim, a oni to jakoś dzielili na wszystkich zainteresowanych.
Także cała inwestycja kosztowała penie 2,5 x
617
Łukaszenko: Wysyłamy żołnierzy do Kazachstanu. Konsultowaliśmy się z Putinem

Kompania wojsk białoruskich zostanie wysłana do Kazachstanu w ramach sił pokojowych Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym (ros. ODKB) – zapowiedział Alaksander Łukaszenko. Nagranie z jego oświadczeniem zamieszczono na kanale Telegramu Puł Pierwogo.
z- 107
- #
- #
- #
- #
- #
- 381
To nie ceny gazu spowodowały tak wielkie protesty w Kazachstanie, a dyktatura trwająca od 1991 roku, protesty są jedyną możliwą formą sprzeciwu przeciwko władzy. Ludzie nie mają pojęcia, że Kazachstan niczym nie różni się od Białorusi i rządzony jest niczym dożywotnie królestwo, tam jakakolwiek opozycja nie istnieje. Taka forma władzy dotyczy większości byłych republik radzieckich do dziś. Nowe pokolenie ma tego dość, co widzieliśmy na przykładzie Ukrainy, Białorusi, teraz Kazachstanu, a zapewne
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@waszakapa: slyszalem ten dowcip w wakacje 2001 roku kiedy mialem 14 lat, ciesze sie ze dowcip ciaglejest zywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 8
A to nie jest scenaruisz na wchłonięcia przez matuszkę rassiję? I od początku było to tak ukartowane?
#kazachstan #goepolityka
#kazachstan #goepolityka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@fiman: to samo było z Białorusią, ich strefa wpływów po prostu - tylko tam było łagodniej co by nie mówić. To Rosja ma im wybierać polityków, a nie tak, że lud sam sobie.
Co znów za aferki, co się dzieje w
#kazachstan?
#kazachstan?
- 128
Ok, sprawdziłem w google gdzie leży Kazachstan i przeczytałem dwa artykuły na Onecie. Jestem gotowy. Przyłączam się do panelu ekspertów.
#kazachstan #debata #politykamiedzynarodowa #geopolityka #rimland #heartland
#kazachstan #debata #politykamiedzynarodowa #geopolityka #rimland #heartland
- 3
Ciężarówki wojskowe wjeżdżają do centrum Ałmaty. W mieście trwa operacja specjalna przeciwko protestującym.
Oficjalne władze Kazachstanu nazywają wszystkich ludzi, którzy wyszli na akcje protestacyjne "terrorystami"
#kazachstan
Oficjalne władze Kazachstanu nazywają wszystkich ludzi, którzy wyszli na akcje protestacyjne "terrorystami"
#kazachstan

- 1597
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 257
- 187
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 35
Jeszcze dwa dni temu nikt tutaj nie wiedział że Kazachstan istnieje, a jedyną pogłoską o tym kraju była ta komedia z Boratem, jakby wam tutaj napisać coś o Kazachstanie albo Uzbekistanie dwa tygodnie temu to mógłbym tych nazw używać zamiennie i nikt by na to nie zwrócił uwagi, a nazwę Nursułtan mogłem zdefiniować jako nazwę nowego tureckiego serialu i każdy by w to uwierzył.
Minęły dwa dni i teraz mamy tutaj ekspertów
Minęły dwa dni i teraz mamy tutaj ekspertów
Komentarz usunięty przez moderatora
- 17
Minęły dwa dni i teraz mamy tutaj ekspertów od relacji kazachsko-rosyjskich, znawców polityki wewnętrznej i zewnętrznej Kazachstanu i ogólnie Uzbekistan ssie pałkę xD
@gumpa_bobi: bo cały wykop to jeden organizm i nikt, powtarzam KOMPLETNIE NIKT się nie interesuje geopolityką tego regionu.
- 74
- 63
@Rumin: CIA jeszcze obudzi śpiochów w Czczeni. Jak będzie trzeba to i Kazaniu też się zmontuje problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 25
Kazaniu? Tam chyba są prorosyjscy. No i tylko połowa to tatarzy.
@gotiman13: Tatarstan jest bardzo niepewnym elementem. Już kilka razy pokazali, że mają w nosie federalne prawo rosyjskie i nie jest nadrzędne nad ich miejscowym.
Od wczoraj parę razy widziałem w gorących wpis typu:
"UUUUOooO!! Kazachowie to sie w tańcu nie p------ą, nie to co p0laczki, wam to można pluć na twasz haha!!1"
I zawsze jak widzę coś podobnego, to się zastanawiam czy OP dopiero co wrócił z barykady pod sejmem, czy może wieczorem będzie prowadzić bunt z widłami na Wiejską, bo tak to brzmi jakby on jako jedyny, odważny i bitny przeciwstawiał się reżimowi, a reszta
"UUUUOooO!! Kazachowie to sie w tańcu nie p------ą, nie to co p0laczki, wam to można pluć na twasz haha!!1"
I zawsze jak widzę coś podobnego, to się zastanawiam czy OP dopiero co wrócił z barykady pod sejmem, czy może wieczorem będzie prowadzić bunt z widłami na Wiejską, bo tak to brzmi jakby on jako jedyny, odważny i bitny przeciwstawiał się reżimowi, a reszta
@max1983: Ostatni protest w jakim brał udział typowy "wykopek" to wyrazy oburzenia na fejsbuku że zabrali mu żappsy z końcem roku ( ͡º ͜ʖ͡º)
@max1983: smutny jest tylko fakt, że wszyscy na wykopie nie dostrzegają w tym ruskiego spisku. To niby taki przypadek, że nagle rząd prosi Rosjan o wsparcie, podobnie jak potem zapewne rząd zmieni się na taki co to Rosję bardzo kocha i popiera. A protestujących pozamykają w łagrach, albo wystrzelają i dalej będą żyć w kraju z gówna i patyków. Może zmieni się mała część świń przy korycie, ale dla większości





























https://youtu.be/eRGXq4t9wY4
#kazachstan
źródło: comment_1641484514LL9tQwYDXAzQ9nbMajeQ4V.jpg
Pobierz