Kilka newsów które zebrałem z dzisiaj do teraz. O info jest cholernie trudno. W Ałma Acie nie ma internetu ani telefonii komórkowej.
Ałma Ata
- Wojska MSW Kazachstanu po około dwu godzinnej niezbyt intensywnej strzelaninie dotarły do oblężonego od wczoraj kompleksu budynków Akademii Straży Granicznej. Uwolniono oblężonych w nim funkcjonariuszy ichniejszej SG.
- Jednocześnie wojska MSW Kazachstanu odbiły z rak rebeliantów znajdująca się w pobliżu dawną rezydencje prezydenta.

Taraz
Thorkill - Kilka newsów które zebrałem z dzisiaj do teraz. O info jest cholernie trud...

źródło: comment_16414890838JSULEjioXg3NuV33gJyDu.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- chińczyk zjadł nietoperza i powstał #koronawirus

- na granicy z #bialorus stoi imigrantka z afganistanu, z kotem, która przyszła pieszo w ciągu 2 dni

- podnieśli cenę za gaz i wybuchła wojna domowa w #kazachstan

tylko zaszczepiony człowiek z iq temperówki wierzy w te bzdury
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nie-mam: ah no tak. z automatu Bagdad policzyłem, bo tam głównie Irakijczycy byli i do Bagdadu wracali.

no to cóż, Afganka szła z kotem z prędkością 216 km/h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Widzę, że dużo się teraz mówi o zablokowanej stronie konfy oraz o zamieszkach w #kazachstan

Pan Prezes jak zawsze sprytnie odwraca waszą uwagę od problemów polskiego ładu, pandemii i drożyzny. A śmieszne lewactwo z #konfederacja i #neuropa tańczy jak mu Prezes zagra.

Tym właśnie różni się Geniusz który rozgrywa szachy 4d a śmieszne lewactwo. Klasą moi drodzy, klasą.

#bekazneuropy #bekazkonfederacji #polska
Kjedne - Widzę, że dużo się teraz mówi o zablokowanej stronie konfy oraz o zamieszkac...

źródło: comment_1641486871oUORcRDM5rsVisNTS3CQq5.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kjedne: jak zwykle, odwracanie uwagi, jak z lex TVN, a Neuropki i konfederaci łyknęli zarzutkę Pana Prezesa :3. Teatr dla gojów, dlatego PiS będzie miał 3 kadencję bo opozycja nie ma nikt do zaoferowania.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KrolWlosowzNosa: julki wyjdą na ulicę tylko gdy ktoś zagrozi nieograniczonemu puszczalstwu
A tak będą pluły w twarz, zresztą pluły przed strajkiem p0lek, na rolasów, przedsiębiorców, resty osób które mówiły, że te obostrzenia nic nie dadzą, już nie mówiąc o poniżaniu zwykłych facetów
same sobie zgotowałyście taki los, że nikt was nie chciał wesprzeć
a jak wsparł to szybko się wypisał gdy zaczęto niszczyć zabytki
  • Odpowiedz