Że Luczyk to ku#as nie trzeba przypominać, ale rozwaliło mnie kiedy wszedłem na profil KATa na spotify, a tam w sekcji informacje o zespole:
- główne zdjęcie to fragment fotki z Metallicą (Roman wycięty)
- pozostałe zdjęcia - na żadnym nie ma Romana
- informacja o zespole - nie ma słowa o Romanie
- i jeszcze napisał "trash" zamiast "thrash" xD
Jaki to jest pies ( ͡° ͜ʖ ͡°
ksaler - Że Luczyk to ku#as nie trzeba przypominać, ale rozwaliło mnie kiedy wszedłem...

źródło: comment_16445667128d5lKIOjuk2c2cO3fttKXQ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KATa poznałem w podstawówce, najpierw z artykułów prasowych i głośnej dyskusji w mediach o "szatańskim zespole", któremu odwołują koncerty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Był to czas kiedy Kostrzewski nagrywał Biblię satanistyczną i byłem strasznie ciekawy jak brzmią te potwory od Lucyfera. Jakże się zdziwiłem, kiedy w końcu usłyszałem Łzę... i Legendę wyśnioną i okazało się, że to metalowe ballady. Potem wyszły bluźniercze Róże miłości... które katowałem w magnetofonie
ksaler - KATa poznałem w podstawówce, najpierw z artykułów prasowych i głośnej dyskus...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rysownik: xD akurat Łza wydaje mi się, że ma jedną z mniejszych dawek krindżu ( ͡° ͜ʖ ͡°) No cóż, tak jak pisałem, teksty były dla mnie zawsze nieco dla jaj. Jedni mieli Romana za poetę inni za grafomana. Ale też było to jego znak rozpoznawczy z tym piciem dziewiczej krwi, prąciem trzy na metr itd. xD
  • Odpowiedz
Za mojego życia zdążyło już odejść kilka postaci ważnych dla polskiej i światowej muzyki, ale tak naprawdę po raz pierwszy jest mi autentycznie smutno, także dlatego, że od jakiegoś czasu obiecywałem sobie, że przy pierwszej okazji wybiorę się na koncert. Nie zdążyłem. See you in hell.
#kat #romankostrzewski #metal #thrashmetal #heavymetal #muzyka
e.....y - Za mojego życia zdążyło już odejść kilka postaci ważnych dla polskiej i świ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chrystus k-----s, umarło moje dzieciństwo i okres nastoletni.

Już nigdy nie spełni się moje marzenie żeby usłyszeć ponownie kata w pierwotnym składzie.

Chyba że po śmierci, w piekle
  • Odpowiedz
@Chrystus ja ich zaczęłem słuchać jako gówniarz. W wieku 15 lat byłem na ich koncercie live na Mystic festiwalu w 2003.

To moja młodość, byli ze mną przez lata i zawsze wracam do tej muzyki, mimo że teksty mają czasem fatalne xD

Koncerty faktycznie były jakościowo coraz gorsze ale to było też spowodowane tam gdzie były grane - o ile pamiętam jeden na którym byłem to był żaczek w krakowie, a tam
  • Odpowiedz