Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

CuckCuckKlan
- 14

jacek-piekar
- 1
@CuckCuckKlan: Raczej strach pomyśleć jak chu**we będą nowe gry.
Potrzebuję sterownik GeForce 417.57. Win10 x64 Gdzie go znaleźć? Archiwa nvidii sięgają do 2019 roku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#nvidia #kartygraficzne #pc #pcmasterrace
#nvidia #kartygraficzne #pc #pcmasterrace
- 1
@nowywinternetach: https://www.guru3d.com/files-details/geforce-417-58-hotfix-driver-download.html
a może być 417.58 ? .57 niby wadliwe i hotfixa dostało
a może być 417.58 ? .57 niby wadliwe i hotfixa dostało
- 1
@10129: Zainstalowałem te dch, nie wiem czym to się różni, bo panel jest. Moja 1070Ti na tych sterach najwydajniejsza.
- 11
Ale dzisiaj złota znajduję na OLX xDDD
Tym razem "Obrońca niedoinformowanych" xDDD
https://www.olx.pl/oferta/rtx-2080ti-CID99-IDGopmG.html#2a08d87959
Treść
Tym razem "Obrońca niedoinformowanych" xDDD
https://www.olx.pl/oferta/rtx-2080ti-CID99-IDGopmG.html#2a08d87959
Treść
@ll_Mario_ll: Janusz Hood :)
Od dwóch lat przymierzam się do kupna kompa do gier, żeby wszystkie obecne produkcję poszły na lajcie na najwyższych, w sytuacji obecnej gdzie RTX 2080 To tanieje jak czerstwe bułki warto w niego zainwestować? Jak wygląda rynech używanych kart? Jaką płytę i procesor polecacie do kompletu?
#kartygraficzne #gry #komputery #technologia #skladamkomputer #kiciochpyta
#kartygraficzne #gry #komputery #technologia #skladamkomputer #kiciochpyta
@iErdo: nie warto. czekaj do października i bierz 3070, które będzie kosztować plus minus tyle samo, co 2080 super teraz, a będzie wydajniejsze od 2080 Ti.
@iErdo: Pry wyborze kompa do gier pomyśl o tym, jak dobrać procesor, żeby miał jak najwyższą wydajność 1 rdzenia, i nie musi miec tych rdzeni dużo (4 stykną spokojnie). Może okazać się że jakiś i5 będzie najlepszą opcją. No i patrz na koszta całości w sensie płyta gł. + cpu. Bo czasami tani cpu musi działać z droższą płytą.
- 0
Kiedy te nowe karty RTX 3070 i 3080 (wersje niereferencyjne) będą do kupienia w polskich sklepach internetowych pokroju X-Koma, albo morele?
#kartygraficzne
#komputery
#pcmasterrace
#kartygraficzne
#komputery
#pcmasterrace
@z1x2c3: na logike to do dwóch miesiecy
- 1
@z1x2c3: pożyjemy zobaczymy ale są sygnały o słabej dostępności z powodu wyboru przez NV procesu Samsunga który ma małe uzyski z wafla. Ponoć dostępność będzie na poziomie 1/4 tego co było na premierę RTX 2080 i więcej będzie w Q1 2021. Wręcz spekulacje sugerują że AMD coś ugra bo ich karty będzie się dało kupić dzięki procesowi TSMC który już ma wysokie uzyski.
- 760
Od czasu ogłoszenia RTX 3000 zapisuje codziennie ceny kart graficznych z allegro. Co niektórzy to naprawde zdesperowani się robią XD
Ceny "przed premierą" to ceny wzięte z archiwum allegro z końcówki czerwca. Będę to codziennie aktualizował przez tydzień pod tagiem #gpuacl
#pcmasterrace #nvidia #amd #kartygraficzne #komputery
Ceny "przed premierą" to ceny wzięte z archiwum allegro z końcówki czerwca. Będę to codziennie aktualizował przez tydzień pod tagiem #gpuacl
#pcmasterrace #nvidia #amd #kartygraficzne #komputery
źródło: comment_1599209447GAZTNV6kqoKHV8N1pfUhxC.jpg
PobierzNajlepsze są kalafiory na OLX co piszą:
Karta pochodząca z zestawu komputerowego na które posiadam fakturę .
Karta do odbioru od 25.09.20
Jak
Karta pochodząca z zestawu komputerowego na które posiadam fakturę .
Karta do odbioru od 25.09.20
Jak
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
@reseted:

- 0
Proszę speców o rekomendację karty graficznej Radeon RX 5500 XT o najwyższej kulturze pracy (głośność, temperatura, pobór mocy), wydajność schodzi na drugi plan.
Z takich łatwo dostępnych na polskim rynku znalazłem 12 kart:
ASRock Challenger D OC 4GB/8GB
ASRock Phantom Gaming D OC 8GB
Z takich łatwo dostępnych na polskim rynku znalazłem 12 kart:
ASRock Challenger D OC 4GB/8GB
ASRock Phantom Gaming D OC 8GB
źródło: comment_1599146847wtgp14oYw5Yx5mpqso4WP4.jpg
Pobierz@CharlieNeverForgotten:
Oświeć mnie jaki to potężny RTX będzie dostępny za 2 tygodnie w cenie ok 800zł.
Oświeć mnie jaki to potężny RTX będzie dostępny za 2 tygodnie w cenie ok 800zł.
- 2
@orle: zdecydowanie nitro+/pulse i zdecydowanie 8gb
- 0
Mirki pytanko, po ostatnim graniu karta graficzna wywaliła mi green screna, aktualnie jak ją odpalam to wiatraki się kręcą tylko zamiast obrazu jest ciemność, warto naprawiać czy do kosza? karta to radek 390
#komputery #kartygraficzne #amd #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #gry #pc #pcmasterrace
#komputery #kartygraficzne #amd #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #gry #pc #pcmasterrace
@drakan8: Sprawdź na początek czy to nie wejście od monitora Ci nie padło, kabel, przepnij też do innego portu PCI-E jeśli masz wolny na płycie głównej.
- 0
@Andrzejek13: Na zintegrowanej wszystko śmiga, sprawdzałem też na innym monitorze i to samo, z portem pokombinuje, ogólnie ta karta już tak miała od roku czasu że np podczas oglądania netflixa potrafił green scren wywalić
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LetMeStay: Oj tak tak byczq +1

- 12
@LetMeStay: wut beka ze ponad 4 letnia karta (1070) nie jest juz najszybsza i nadaje sie do kosza ;(. Glupi ja ze uzywalem jej 4 lata i gralem w kazda gre na 60-120 fps+ max detalach przez ten caly czas. Nadal wszystkie/prawie wszystkie gry na tej karcie dzialaja w 60 fps jak nie w ultra to w very high (oczywiscie mowa o 1080p).
Co do 2080ti to sie mozna zgodzic,
Co do 2080ti to sie mozna zgodzic,
- 4
A kilka tygodni temu miałem kupić RTX2080 Super za 2500zł. Wychodzi na to, że dobrze zrobiłem że się wstrzymałem. A na obecnym RTX2060 Super też da się grać. Będę chyba w 3070 celował :)
#nvidia #pcmasterrace #kartygraficzne
#nvidia #pcmasterrace #kartygraficzne
1658
NVIDIA pokazała karty RTX 3000. Zdumiewająca wydajność i całkiem niezłe ceny

NVIDIA zaprezentowała nowe karty graficzne z serii GeForce RTX 3000. Nowe układy GeForce RTX 3090, RTX 3080 i RTX 3070 zdumiewają wydajnością. Dwie tańsze konstrukcje pozytywnie zaskakują atrakcyjną ceną.
z- 481
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Nvidia prezentuje właśnie nową serię RTXów. Póki co zapowiada się rewelacyjnie. RTX 3070 ma oferować wydajność RTX 2080 Ti i być od niego trzy razy tańszy (499 dolców) (。◕‿‿◕。)
#nvidia #pcmasterrace #gry #kartygraficzne
#nvidia #pcmasterrace #gry #kartygraficzne

- 13
- 0
@Curus_Bachleda: Nie muszą kosztować mniej, mogą kosztować tyle samo zastępując obecne ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tu często się okazuje że aby przesiąść się na nowy model z tej samej linii *50/60/70/80 za każdym razem trzeba dopłacić.
Komentarz usunięty przez moderatora
Co za przesadzony i niepotrzebny overengineering.
Nvidia chyba z nudow postanowila zrobic karte w takim ksztalcie, juz widac ze inni producenci maja standardowe coolery, pcb i zlacza.
Ale nvidia zesralaby sie gdyby czegos nie zrobila przed szereg.
Czekam az zobacze waterblocki z wystajacym zlaczem pionowo z karty.
plus taki ze wlasciciele itx, beda mieli wkoncu topowa karte ktora wejdzie z waterblockiem do malej budy.
Nvidia chyba z nudow postanowila zrobic karte w takim ksztalcie, juz widac ze inni producenci maja standardowe coolery, pcb i zlacza.
Ale nvidia zesralaby sie gdyby czegos nie zrobila przed szereg.
Czekam az zobacze waterblocki z wystajacym zlaczem pionowo z karty.
plus taki ze wlasciciele itx, beda mieli wkoncu topowa karte ktora wejdzie z waterblockiem do malej budy.
źródło: comment_1598956614TWioLHnyeRmiYrIg8hmtHZ.jpg
Pobierz- 1
@spoon22 tez cos czuje ze beda problemy, PCB tez absorbuje duzo ciepla i na tak malej przestrzeni to bedzie doslownie jak wspomniales maly piekarnik. Jak elementy znajduja sie w odleglosci od siebie to dystrybucja ciepla jest lepsza. Tutaj jeden element vapor chambera w chlodzeniu bedzie odpowiadal za chlodzenie gpu, pamieci oraz sekcji zasilania. andrzej to jebnie.
wykop przemówił, chyba pora składać CV na stanowisko inżyniera w nvidii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Myślicie że w tym roku Nvidia wyda cokolwiek wartego uwagi lub po prostu cokolwiek w niższej półce cenowej? Tzn poniżej 1000 zł / między 1000-1500 zł. Biorąc pod uwagę że to karty tego pokroju (1060, 1050 Ti, 1050, 1650, RX 580) rządzą w statystykach Steam i ewidentnie najlepiej się sprzedają.
#kartygraficzne #nvidia #pcmasterrace #komputery #pytanie
#kartygraficzne #nvidia #pcmasterrace #komputery #pytanie
Uważacie że tyle będą kosztować te nowe karty? O ile się jebnęli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nvidia #pcmasterrace #gry #komputery #kartygraficzne
#nvidia #pcmasterrace #gry #komputery #kartygraficzne
źródło: comment_1598904129NsUWai7chh2nVEbCUbOJGe.jpg
Pobierz@Mieszkopol: Będzie o tysiaka drożej.
@Mieszkopol: XD to jest niemożliwe rtx 3060 za 1470 on będzie minimum ponad 2k
Witam, składam komputer i pytanko mam do was.
Ryzen 7 2700X - 800zł
Ram DDR4 G.Skill Ripjaws V 2x8gb - 270zl
Płyta główna B450M Pro 4- 330zł
Zasilacz 550w Silentiumpc - 160zł
Karta graficzna rx570 nitro+ 8GB - 680zł. Pokoparkowa 6msc gwarancji.
Ryzen 7 2700X - 800zł
Ram DDR4 G.Skill Ripjaws V 2x8gb - 270zl
Płyta główna B450M Pro 4- 330zł
Zasilacz 550w Silentiumpc - 160zł
Karta graficzna rx570 nitro+ 8GB - 680zł. Pokoparkowa 6msc gwarancji.
550W za 160 złotych więc wnioskuję że to Elementum. Wystarczy z zapasem.
@Regaziatko: za 800 to dobrą opcją jest też 1650super
- 1
Jak myślicie, nowa generacja: nvidia ampere będzie rozsądnie wyceniona? Czy jak zwykle trzeba będzie doliczyć wyższy podatek vat oraz januszowe dla nvidi --> hurtowników (pośredników) --> sklepów?
np. Nvidia Rtx 2070: 3 tysiące zł, Nvidia Rtx 3080: 4 tysiące zł, Nvidia Rtx 3090 8 tysięcy zł
np. Nvidia Rtx 2070: 3 tysiące zł, Nvidia Rtx 3080: 4 tysiące zł, Nvidia Rtx 3090 8 tysięcy zł
The triple-fan cooler
It seems that the card is slightly thicker than two PCIe slots (2.5 slots), which is more or less a standard for the current-gen
źródło: comment_15988908829RjTCPXDI3caoDpicyMCku.jpg
Pobierz- 1
Możesz kombinować z zakupem w Niemczech ale uważaj Amazon.de wysyła do Polski przez spółkę córkę i możesz dostać 23% VAT, sam tak wpadłem.
@keton22: True. Tzn. nie wiem jak z elektroniką ale zamawiałem na amazon.de jakieś inne rzeczy i z tego co pamiętam w koszyku na koniec wyszło mi właśnie więcej niż cene niemiecka (i to nie przez przewalutowanie bo zawsze płacę w euro i tak). Też może zależeć kto
- 0
@Pawci0o: Nie wiem jak z częściami do PC. Ale np. telewizory wcale nie są tańsze na amazonie tak w normalnych cenach. Ba niby na promocjach TV potrafiły być w takiej samej cenie jak w PL albo nawet trochę droższe i to bez wyrównania vatu. Pamiętam jak byłem zaskoczony tym faktem jak szukałem TV.






























