@Vendetta0511: wódeczka przed wejściem na dach to nie jest najlepszy pomysł. wtedy to dopiero wiatr się wzmaga ( ͡° ͜ʖ ͡°) wole sportowo, na lekko i bez zabezpieczeń. a świętować bede po powrocie do BC
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziobro2: znasz pojęcie okna pogodowego? że np. przez kolejne 10 dni masz tylko 2 czy 3 dni gdzie możesz wyjść z bazy wspinać się w gorze? i to jest normalne

poza tym przez pierwszy ponad miesiąc szli inną trasą, gdzie zakładali obozy, liny, etc.
ale musieli ją zmienić na inną i zaczynać jakby od nowa, bo na tamtej leciały kamienie, którymi każdy z nich dostał przynajmniej raz, jednemu złamały ramię, innemu nos,
  • Odpowiedz
  • 8
@sylwke3100 Nie mam wizy.

@imo0mfg Morskie Oko to inna bajka, nie mam kilku miesięcy urlopu żeby je zdobyć( ͡º ͜ʖ͡º)

@ZackOscielny Jeśli nie boisz się takich niebezpiecznych wypraw, to kto wie( ͡ ͜ʖ ͡)

@MisterMr Jasne, elegancko tam jest z podjazdem, ale to na sezon letni i z transportem roweru helikopterem na pierwszą baze
  • Odpowiedz