Wszystko
Najnowsze
Archiwum
11
Dennis Urubko śpiewający Królową Nepalu

Bohater ostatnich dni gra i śpiewa Królową Nepalu
z- 0
- #
- #
- #
- #
4
Denis rozrabiaka. Co wydarzyło się pod K2?

Szalony atak czy… nietypowe pożegnanie? Wszyscy zadają sobie pytanie, co tak naprawdę chciał zrobić Denis Urubko, uczestnik polskiej wyprawy na K2 (8611 m). Z godziny na godzinę wiemy coraz więcej.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 201
2
Wyprawa na K2. Denis Urubko opuścił bazę

Miał w środę opuścić bazę i ją opuścił. Polska wyprawa na niezdobyty zimą szczyt K2 idzie już bez Denisa Urubki.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
313
Urubko podczas ataku na K2 wpadł do pięciometrowej szczeliny.

Urubko opisuje chwile grozy, które miały mu się przydarzyć na wysokości 7600 m. Wtedy wpadł do pięciometrowej szczeliny, z której udało mu się wydostać po paru godzinach.
z- 140
- #
- #
- #
- #
Powiedział, że jak Wielicki nie odwoła swoich słów to w--------a z tej wyprawy!
#k2dlapolakow #k2 #himalaizm #heheszki
- 3
poza tym przez pierwszy ponad miesiąc szli inną trasą, gdzie zakładali obozy, liny, etc.
ale musieli ją zmienić na inną i zaczynać jakby od nowa, bo na tamtej leciały kamienie, którymi każdy z nich dostał przynajmniej raz, jednemu złamały ramię, innemu nos,
3
Urubko bez dostępu do Wi-Fi? Wielicki odpowiada

Samotna próba zdobycia szczytu przez Denisa Urubkę wywołała nieporozumienie w bazie pod K2. Pochodzący z Rosji wspinacz nie zdobył szczytu i po zejściu do bazy zdecydował się opuścić wyprawę. Pojawiły się informacje, że Denis Urubko ma utrudniany kontakt z rodziną i jest pozbawiony Wi-Fi.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- 11

2
To on będzie nowym partnerem Adama Bieleckiego na K2. Stawia jeden warunek...

Decyzja Denisa Urubko o rezygnacji z wyprawy na K2, skomplikowała sytuację innego członka polskiego zespołu – Adama Bieleckiego, który został bez partnera wspinaczkowego. Jednak wygląda na to, że udało się znaleźć rozwiązanie. Janusz Gołąb w rozmowie z TVN24 przyznał, że może dołączyć do...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Denis Urubko wpadł do szczeliny?"To były trzy najtrudniejsze dni w moim życiu ''

- Denis mówił po powrocie, że to były trzy najtrudniejsze dni w jego życiu: wiatr, śnieg, mgła - mówi WP SportoweFakty Michał Leksiński, rzecznik wyprawy na K2. Pojawiły się też nieoficjalne informacje, że Urubko mógł wpaść do szczeliny.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 8
@imo0mfg Morskie Oko to inna bajka, nie mam kilku miesięcy urlopu żeby je zdobyć( ͡º ͜ʖ͡º)
@ZackOscielny Jeśli nie boisz się takich niebezpiecznych wypraw, to kto wie(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
@MisterMr Jasne, elegancko tam jest z podjazdem, ale to na sezon letni i z transportem roweru helikopterem na pierwszą baze
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
- 1
źródło: comment_ZhMt9v3Ezidj6fMUCZu8ldrYahWkrWB4.jpg
Pobierz
źródło: comment_IrzBRAm4QTrqtsPbemo3nu1yVHLqHpk5.jpg
Pobierz













źródło: comment_KGsrppVSFJTXdI0g0NawrebfShFB9R0V.jpg
Pobierz