Ogralem dzisiaj #journey Bardzo przyjemna produkcja na deszczowe popoludnie. Pelen luz, zadnych wrogow wyskakujacych zza rogu, zadnych misji na czas, punktow zycia. Tylko ja i moj szalik. Zaproponujecie cos w podobnym klimacie?

#gry #gryindie #ps3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach