Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Zoyav
- 1

nelisa
- 1
@Zoyav: Moda po prostu. Chcesz klasyczne jeansy, to próbuj w levisie, wranglerze czy czymś takim.

Zoyav
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kupilem czarne jeansy w znanej sieciówce. Po jednym praniu strasznie wyblakły. Istnieje możliwość, aby przywrócić chociaz troche kolor?
Prałem 20 min w 20 stopniach.
#streetwear #ubrania #jeansy #modameska #modameska
Prałem 20 min w 20 stopniach.
#streetwear #ubrania #jeansy #modameska #modameska
@GaGu: barwniki które do prania dodajesz
https://m.youtube.com/watch?v=eDm35pDhJP4&t=42s
Kup barwnik do tkanin.
Kup barwnik do tkanin.
Drogie Panie, gdzie kupujecie spodnie dopasowane typu skinny? Materiałowe, jeansowe, obojętnie. O zwykłym prostym kroju, takie które wytrzymają w dobrym stanie dłużej niż rok.
Do tej pory kupowałam jakiś szajs na promce kosztujące nie więcej niż 50zł ale już czas na poważne decyzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#modadamska #zakupy #jeansy #spodnie #moda
Do tej pory kupowałam jakiś szajs na promce kosztujące nie więcej niż 50zł ale już czas na poważne decyzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#modadamska #zakupy #jeansy #spodnie #moda
@ForTheEvulz: edwin
@ForTheEvulz: Sprawdź model Sleenker
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@leszkesmieszke69: XDDDDDDDD
konto usunięte via Android
- 1
@krytyk__wartosciujacy Po co wyrzucać niemodne? Zawsze można przerobić.
- 1
@krytyk__wartosciujacy: jak sie przetrą na dupie to idą na szmaty :D
- 1
Na jeansowych szortach zrobiły mi się 3 takie zielonkawe plamy. Przebiły na drugą stronę materiału, a jest to dosyć gruby, nieelastyczny denim. Najlepsze jest to, że w ogóle ich nie nosiłam bo kupiłam je jakoś w październiku i nie było za bardzo pogody na krótkie spodenki, wisiały do tego czasu sobie w szafie, a nie mam tam żadnego brudu, by mogły nim przesiąknąć. Próbowałam wybawić je tym słynnym niemieckim mydełkiem do plam,
@grzesiek195: tam różnie, raz trafisz coś fajnego jakościowo, innym razem nie.
@grzesiek195: opinie? Chłopie mam wiele par i wszystko to jeans jak jeans, w bigstarze są promki na dwie, trzy pary i wtedy wychodzi po 100-150, levis ok 250 ale po nim czuć że to grubsze i nieco trwalsze spodnie ale każde zdzierają się mniej więcej tak samo. Nawet jak w tym levisie masz pochodzić dłużej to i tak warto mieć dwie pary w tej samej cenie.
Co zrobić? Mniej niż rok temu kupiłem oryginalne jeansy wragler, problem w tym ze na pośladku maja taką skórzana łatkę z napisem marki i podczas prania puściła i ubrudzila mi całe sprośnie na dupie, poszedłem z reklamacja i nie została uznana. Prałem jak zawsze w 40 stopniach jak na metce, gdzie mam się odwoływać spodnie za 400 zł... #pomocy #reklamacja #wrangler #zakupy #jeansy
Mirki, czy duża jest różnica między jeansami 100% a 99%bawełna+1% elastan? Chodzi szczególnie o #wrangler Mam 1 parę takich 100% i są zajebiste, ale widzę w necie, że są prawie dwa razy droższe od tych mieszanych ze elastanem.
#kiciochpyta #modameska #jeansy
#kiciochpyta #modameska #jeansy
@Cebulaczan: Z elastanem nie są takie sztywne jak karton i jak to krój skinny to można dzięki elastanowi zgiąć nogi w kolanie.
- 0
@MarianoaItaliano chodzi o krój straight. Czyli różnica jednak jest widoczna.
7
Jak skrócić dżinsy bez maszyny do szycia – 2 szybkie i łatwe sposoby

Jak skrócić dżinsy bez maszyny do szycia – 2 szybkie i łatwe sposoby!| Doskonały Możesz wykorzystać je jeśli nie masz pod ręką maszyny do szycia, a musisz sz...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Mirasy, Kupiłem ponad rok temu spodnie Levisa na Zalando. Zaczęły mi się przecierać w kroku. Zawsze kupowalem ta markę w sklepach stacjonarnych i reklamację były pozytywnie rozpatrywane. Jak wiadomo tutaj w Polszy nie ma oficjalnych sklepów Levisa a wszystko działa na zasadzie franczyzy, mimo to 2 lata gwarancji.
Myślicie ze da radę to zareklamować? Kurła 3 stówy za spodnie które są jednymi z kilkunastu różnych par zaczęły się przecierać. Już nie wspominam
Myślicie ze da radę to zareklamować? Kurła 3 stówy za spodnie które są jednymi z kilkunastu różnych par zaczęły się przecierać. Już nie wspominam
@Pobsky8 reklamuj :) pracowałam kiedys w Levisie, takie reklamacje zazwyczaj byly uznawane
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@qwarqq wrangler. Nigdy się na tych jeansach nie zawiodłem.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Mirki, gdzie najczęściej kupujecie spodnie? Zwłaszcza jeansowe i chino?
Długie lata jeansy kupowałem we Wranglerze, ale zauważam spadek jakości w ostatnim czasie i chyba jakoś inaczej szyją, bo się szew przesuwa w trakcie noszenia, co mnie denerwuje. Levis podniósł ceny, bo niektóre modele kosztują ponad 400 zł, a mam wątpliwości czy są tyle warte. Moje 501 po 2 latach się przetarły. Hilfigera, nie używałem, ale na wypoku piszą, że przereklamowany, a ekspertom
Długie lata jeansy kupowałem we Wranglerze, ale zauważam spadek jakości w ostatnim czasie i chyba jakoś inaczej szyją, bo się szew przesuwa w trakcie noszenia, co mnie denerwuje. Levis podniósł ceny, bo niektóre modele kosztują ponad 400 zł, a mam wątpliwości czy są tyle warte. Moje 501 po 2 latach się przetarły. Hilfigera, nie używałem, ale na wypoku piszą, że przereklamowany, a ekspertom
@usor: trochę ponad budżet, ale spróbuj benevento.
Komentarz usunięty przez moderatora
Lata ktoś z was trasy w jeansach motocyklowych? Jestem na kupnie a po rozmowach z chłopakami twierdzą że one nadają się tylko na krótkie strzały typu po monsterka czy do pracy. Mówiąc trasy nie mam na myśli do kazachstanu tylko bardziej 200-300km w weekend
#motocykle #jeansy co do moto to teraz #bandit600s a od sierpnia #fz1n---d
#motocykle #jeansy co do moto to teraz #bandit600s a od sierpnia #fz1n---d
- 3
@Malistral: Ja latam caly czas i rowniez dlugie trasy. Nawet po 500-600 km. Mam w razie deszczu lub jak jest zimniej bardzo cienkie przeciwdeszczowe spodnie (chronia przed wiatrem i woda), ktore moge ubrac na jeansy. Mam tez taka bielizne narciarska, cos jak kalesony, to jak juz jest bardzo zimno i trzeba jechac.
@Malistral: jeździłem ostatnio i byłem wniebowzięty. Wcześniej w tekstylnych, które mam ciężkie, krępujące ruchy i workowate. Jeansy świetnie leżą mi na dupie, nie uwierają, łatwiej nawet się w nich wsiada. Bałem się, że będą zbyt przewiewne, ale nie są.
Mam tani model Course Rocker wzmocniony aramidem.
Mam tani model Course Rocker wzmocniony aramidem.
- 0
@Wiktorgg: W dowolnym Reserved, House, C&A itd. Vistula ma teraz promocje: https://vistula.pl/jeansy-meskie

























