via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy #jablonowski oraz gruby kiedyś wspominali o tym jaką opcję polityczną popieraja? Gruby wiem, że kiedyś robił za informatyka dla krula.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mazowia Gruby to dalej pewnie popiera Ozjasza a Jabłon to czysta endokomuna, ciężko powiedzieć by kogoś otwarcie popierał, choć wydaje mi się że najbliżej mu do narodowej części Konfederacji.
  • Odpowiedz
Kamraci, ma ktoś może nagranie na którym Jabłonov mówi o gwałceniu lempart i Jachiry, a później mówi że jeszcze nie był w Armii Czerwonej? #jablonowski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach