Planuję zakup automatycznego odkurzacza, myślę o ilife v7s. Zastanawia mnie, czy programator umożliwia ustawienie sprzątanie w wybranych dniach o innej godzinie niż zazwyczaj? Np. chciałbym ustawić sprzątanie od poniedziałku do piątku o 16, a w weekendy o 12, jest to możliwe? Czy są jakieś lepsze firmy niż ilife, jeśli tak, czym mam się zainteresować, jakim modelem? Czy ten ilife może konkurować z irobot?

#aliexpress #chinskiecuda #irobot
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonimirek: Nie wiem jak w modelu V7S ale w modelu A4 da się ustawić tylko godzinę rozpoczęcia sprzątania i nic więcej, wobec czego odkurzasz sprząta każdego dnia o tej samej porze.
  • Odpowiedz
Hej, pozwole Was zawołać, gdyż braliście udział w dyskusji o odkurzaczach. Po kilku tygodniach osoby, które zakupiły - na pewno pomogą w decyzji.

Na necie sporo recenzji, głównie odkórzacz V7 czy tam V5 i ten Xiaomi. Brakuje mi Samsungów, Viledy itd.
Nie idzie nic wybrać po testach internetowych..

Szukam odkurzacza, 100m2, kilka pomieszczeń. Brak dywanów czy kabli. Potrzebuję aby odkurzacz zajrzał do każdego pomieszczenia, ominął ładnie nogi od stołu ale i odkurzył wszędzie.
bobbyjones - Hej, pozwole Was zawołać, gdyż braliście udział w dyskusji o odkurzaczac...

źródło: comment_RSYMEHjrEWPW4DbNyNiMt8jcq1HublaQ.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sky_is_the_Limit: Ja mam A4 (już testowany naście razy, oficjalna premiera pod choinką) i jest naprawdę godny polecenia. Dywany(takie normalne dywany) turboszczotka sprząta lepiej niż "zwykły" odkurzacz. Na "włochacza" czasami wjedzie, ciężko się porusza, ale jedzie. Zawsze uruchamia się z mocą "normalną", a "maksymalną" trzeba mu z pilota kliknąć.
Jakość i funkcjonalności (podejrzewam że) będą niemal identyczne we wszystkich modelach ILIFEa. To co piszą w recenzjach to naprawdę prawdziwa prawda :)
  • Odpowiedz
@Sky_is_the_Limit: ja mam iLife A4 i ma dobre kolka, przejezdza po nogach suszarki od prania jak gdyby nigdy nic, na dywan tez wjedzie i ma tyle sily ze rog przy okazji zawinie i przejedzie po nim pare razy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

po tescie - odkurzanie klasycznym i przejechanie iLife wynik jest jasny - klasyczny nie zbiera tak dokladnie bo iLife poleruje podloge ze smieci
  • Odpowiedz
#chwalesie mini #recenzja

Wczoraj dotarł do mnie odkurzacz automatyczny (autonomiczny - czy jak by go nie nazwał) Chuwi iLife v5pro.
Zamówiony 4 czerwca na #gearbest kurierem, wysyłka z UK, a przyszedl 8 czerwca więc ładny wynik.

Koszt to 118,89$ + 31,91$ ale, że kupiłem trzy sztuki to zapłaciłem 394,08$ za 3 sztuki z wysyłką co daje 131,36$ za sztukę.
kruprz - #chwalesie mini #recenzja 

Wczoraj dotarł do mnie odkurzacz automatyczny ...

źródło: comment_qGydF1mM4GX0PFuNvRUk5In9dRIjNIf7.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki posiadam Roombe od #irobot i myślę czy nie kupić tego co myje podłogi. Ktos coś podpowie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@qqwre: jeszcze nie kupiłem, a oprócz Roomby sprawdzałem też odkurzacz Neato,

moje wnioski z obserwacji są takie:
Roomba jeździ chaotycznie, ale ostatecznie wszędzie dociera, Neato też wszędzie dojedzie, ale jedzie najpierw po obrzeżach pokojów, a potem linia po linii odkurza bardzo kulturalnie,
Neato ciszej pracuje (chociaż nie jest to jakoś super ważne dla mnie),
Roomba, jak "zauważy" większe zabrudzenie, to wraca w dane miejsce i je doczyszcza, a Neato w dupie to
  • Odpowiedz
Sam zastanawiałem się nad Neato (czytałem, że głośniejszy jest Neato), ale padło na Roombę, bo łatwiej o części i każdy kto ma to zachwala, no i chyba popularność Roomby też miała wpływ na decyzję. Neato jest też trochę wyższy (ten czujnik okrągły) i by mi nie wjechał pod ławę pod telewizorem. Z tego co pamiętam z filmów, które oglądałem przed zakupem to 880 ma też znacznie większą moc ssącą niż poprzednie modele.
  • Odpowiedz
#irobot #roomba
myslalem ze to bateria ale po zakupie nowej nawet sie nie wlacza. jakis magik z warszawy pomoze? (roomba 625)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#irobot #agd #prezentynaswieta #prezent
Moze ktos jest w stanie polecic cos w stylu irobota roomba (czy jak on się tam zwie) tak do powiedzmy 500zł? Mam w domu niemal wszędzie gres i taki mopujący, ale i działający robocik byłby wybawieniem przy małym dziecku. Tylko to co jest na rynku to najczęściej sam odkurzacz i zwykle kiepski.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#roomba
#irobot

Kupiłem Roomba 880. Zajebisty, jak na naszą powierzchnię ok 70 metrów, bez dywanów, dzięki lataniom sprząta napierw korytarz, potem kuchnię, potem salon... Już po pierwszym użyciu było naprawdę czysto, a i tak zapomniałem o nim - ma ustalony rozkład na cały tydzień. Raz tylko poległ, wciągnął skarpetkę.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcinowy: @Logan00: Miedzy nogi krzesła i pod kanapę wjedzie. Mam zwierzę w domu i bym musial codziennie sprzatac zeby klaki nie latały po podłodze, a odkurzenie ręczne to nie 5minut przy 60m. @tomaszek86: Zona ma inne obowiązki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wkurza mnie to wyciąganie odkurzacza, walka z kablem, itd.
  • Odpowiedz
Ma ktoś #irobot ? Działa to sensownie? Jeśli powiedzmy mieszkanie jest duże to sam na raty sprząta, czy trzeba go pilnować i przestawiać?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@h3lloya: no jest mega różnica. 5 minut przygotowywania (co przy dziecku i tak jest potrzebne), a dom jest czysty codziennie. Właściwie najpierw puszczam go, a w międzyczasie sprzątam. I to że jest cichy jest bardzo ważne. Wolę mieć gorzej posprzątane (minimalnie) niż wyjącego przez dwie godziny.

Jedynie niezadowolony może być ten, który myśli że nie trzeba już odkurzać samemu.
  • Odpowiedz