Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Mirki korzystacie z robotów sprzątających? Polecicie coś do małego mieszkania?
Mamy psa z krótkim futrem, bez odkurzania minimum raz dziennie nie ma szans na utrzymanie porządku, dwa razy to optymalna ilość.
Zastanawiałem się nad czymś do ok. 1000 zł. Nie potrzebuję mopowania, czujnika spadania ze schodów, aplikacji mobilnej, itp.
#odkurzacz #irobot #sprzatanie #porzadki #pies
Mamy psa z krótkim futrem, bez odkurzania minimum raz dziennie nie ma szans na utrzymanie porządku, dwa razy to optymalna ilość.
Zastanawiałem się nad czymś do ok. 1000 zł. Nie potrzebuję mopowania, czujnika spadania ze schodów, aplikacji mobilnej, itp.
#odkurzacz #irobot #sprzatanie #porzadki #pies
- 1
@mrdopesmoker: W tej cenie z pr0 sprzętów to chyba tylko Xiaomi pierwszej generacji się łapie.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 4
Dobra mirasy kolejne pytanie na dzisiaj ( ͡º ͜ʖ͡º) czy ktoś z was używa odkurzacza automatycznego? Mam na myśli tego robota który jeździł u Jessiego w Breaking Bad ( ͡° ͜ʖ ͡°) Planuję zakupić takowego ale przepaść cenowa jest ogromna..
Na morele dwa najpopularniejsze modele:
- RoboJet Duel za
Na morele dwa najpopularniejsze modele:
- RoboJet Duel za
- 1169
Wczoraj kupiłem Rumbę a dzisiaj zrobiłem jej aktualizację oprogramowania przez telefon, siedząc za biurkiem w #pracbaza. Ja p------e, co technologia zawitała do zagrody to szok. Polecam wszystkim.
#technologia #robot #irobot #oprogramowanie #heheszki #bedziebanczyniebedzie
#technologia #robot #irobot #oprogramowanie #heheszki #bedziebanczyniebedzie
źródło: comment_pmUdF21IytwxL0OoaZoZTDu4WLNbr12k.jpg
Pobierz- 923
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1104
@trq: jak dobry pracodawca, weekendy dałem mu wolne.
źródło: comment_BShkvrkWjX3nEhuDLy5LF18ShiefXXsl.jpg
Pobierz- 1
mam od dwóch dni Irobota Roomba 615 i już zauważyłem że zderzak z przodu jest troche odrapany i bardzo ubrudzony ( ͡° ʖ̯ ͡°) , to normalne? #irobot #sprzatanie #pytanie
konto usunięte via iOS
- 4
Jak nazwać tę bae?
Ofc płeć żeńska jak na szanującą się nowoczesną liberałkę przystało✌
Tylko poważne propozycje
Miłe widziane imiona skandynawskie lub germańskie
Myślę o Violi lub Viki
#irobot #electrolux #kiciochpyta #pomocy #mirabelkopomusz #logikarozowychpaskow
Ofc płeć żeńska jak na szanującą się nowoczesną liberałkę przystało✌
Tylko poważne propozycje
Miłe widziane imiona skandynawskie lub germańskie
Myślę o Violi lub Viki
#irobot #electrolux #kiciochpyta #pomocy #mirabelkopomusz #logikarozowychpaskow
źródło: comment_AIGv8tK1kv1zWmqlXNLZUimFW4O4UqJV.jpg
Pobierz@niemowmojejmamie: a #pomocdlawiolety w jakim celu?
#pomocdlawiolety
@niemowmojejmamie: Sprawdź sobie czemu służył ten tag. Jak chcesz zamówić pizze to dzwonisz pod 112?
- 2
Mireczki i Mirabelki, czy ma ktoś z Was odkurzacz automatyczny? Jeśli tak, to który polecacie? Sprawdza się, warto w ogóle? Powoli zaczynam rozglądać się za takim rozwiązaniem, bo straszliwe mi się kurzy w mieszkaniu, a za chwilę będę miała tu też dwa koty, więc futro robi swoje. Myślałam o takim z funkcją mopowania, ale czy warto dopłacać, jeśli nie dolewa się tam detergentu, więc myte jest w sumie jedynie wodą? Ktoś coś?
źródło: comment_PEzz9ArgOqJxtSoiX5v46ziWcu7k55Gd.jpg
Pobierz- 2
@kinix21: Posiadam Xiaomi, ten z pierwszej generacji, bez mopa, więc mogę co nieco napisać.
Sama mam kota i powiem Ci, że jest to jeden z lepszych zakupów, jeżeli chodzi o sprzęt domowy. Używam przaktycznie codziennie lub co drugi dzień i na najwyższej mocy sprząta lepiej niż mój stary odkurzacz ręczny ( ͡º ͜ʖ͡º)
Żwirek i sierść wciąga zawodowo, nawet z dywanu daje radę zebrać, tylko,
Sama mam kota i powiem Ci, że jest to jeden z lepszych zakupów, jeżeli chodzi o sprzęt domowy. Używam przaktycznie codziennie lub co drugi dzień i na najwyższej mocy sprząta lepiej niż mój stary odkurzacz ręczny ( ͡º ͜ʖ͡º)
Żwirek i sierść wciąga zawodowo, nawet z dywanu daje radę zebrać, tylko,
@kinix21 trzeba nauczyć się "ustawić meble i bałagan" pod robota, wbrew pozorom nie jest to takie trudne
dwa przebiegi odkurzacza oglądasz dokładnie jak jeździ i eliminujesz ewentualne przeszkody, potem można zapomnieć o odkurzaczu - będzie robił robotę samodzielnie
puszczany po domu co drugi dzień czyści znakomicie, ilość kurzu na szafach znacznie zredukowana, drobiny z podłogi zgrabnie wciągnięte
dwa przebiegi odkurzacza oglądasz dokładnie jak jeździ i eliminujesz ewentualne przeszkody, potem można zapomnieć o odkurzaczu - będzie robił robotę samodzielnie
puszczany po domu co drugi dzień czyści znakomicie, ilość kurzu na szafach znacznie zredukowana, drobiny z podłogi zgrabnie wciągnięte
Co myślicie o robocie odurzającym z Lidla? Warte to? #pytanie #irobot #zakupy
https://www.lidl.pl/pl/Oferta-spozywcza.htm?articleId=10421
https://www.lidl.pl/pl/Oferta-spozywcza.htm?articleId=10421
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
#irobot #philips #odkurzacz #agd #kiciochpyta
Mirki i Mirabelki chce kupić robota sprzątającego. Do 1,5k.
Mam na uwadze:
1. RoboJet Air PRO
2. Philips SmartPro Compact
Mirki i Mirabelki chce kupić robota sprzątającego. Do 1,5k.
Mam na uwadze:
1. RoboJet Air PRO
2. Philips SmartPro Compact
@crixos: tu już nie pomogę. Jest oficjalny (a nawet już dwa) dystrybutor. ABC Data chyba ma. Musisz sam sprawdzić
- 2
@crixos: mam w domu Roombę 616 od jakiegoś czasu, mama uparła się na niego bo to sprawdzona marka iRobot i są marką "wodzącą" (iRobot stworzył kategorię odkurzaczy automatycznych).
Ogólnie na papierze wygląda słabo z np. Xiaomi, który został odrzucony ze względu na to że nikt u mnie w domu nie słyszał o tym nigdy, a i problem z gwarancją jest, bo w razie czego trzeba wysyłać do Chin co zupełnie
Ogólnie na papierze wygląda słabo z np. Xiaomi, który został odrzucony ze względu na to że nikt u mnie w domu nie słyszał o tym nigdy, a i problem z gwarancją jest, bo w razie czego trzeba wysyłać do Chin co zupełnie
źródło: comment_DeDGERoBSgaCe8MzNKJ2eMr4wfeGYIKb.jpg
PobierzZnalazłem ofertę irobota. http://www.wirelessautomation.info/showcharm-electric-hair-dryer-styling-tools-low-noise-hair-salon-hotcold-wind-p-1.html
Gdzie haczyk? Cło? Jeśli będzie to ile? Cy naciągane? #pytanie #zakupy #irobot #cebuladeals
Gdzie haczyk? Cło? Jeśli będzie to ile? Cy naciągane? #pytanie #zakupy #irobot #cebuladeals
- 2
@TRop3r: Sklep wygląda bardzo prawdziwie, aż chce się kupować. Szczególnie, że ceny są absurdalnie niskie i na wszystko obniżka 85 albo 90%.
- 4
@TRop3r: Brak jakiegokolwiek adresu, brak kontaktu z firmą, brak płatności paypal mimo tego że logo jest na tej stronie, ikonki Facebooka i inne prowadzą tylko na strony główne tych serwisów, domena zarejestrowana 9 stycznia 2018...
- 3
Czy ktoś miał do czynienia z robotami sprzątającymi, np. takim?
Czy są jakieś inne godne polecenia w cenie do 1 tys. zł? A może ten z linku jest wystarczająco dobry?
#agd #sprzatanie #dom #rtv #irobot #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #niewiemjaktootagowac
Czy są jakieś inne godne polecenia w cenie do 1 tys. zł? A może ten z linku jest wystarczająco dobry?
#agd #sprzatanie #dom #rtv #irobot #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #niewiemjaktootagowac
- 1
Pisze list do Mikołaja i chciałem poprosić o #irobot To podobno najlepszy przyjaciel mężczyzny. #technologia #odkurzacz
Ktoś ma jakieś doświadczenie albo może sie podzielić opinia? Myślałem nad irobot rumba 886 albo xiaomi mija mu robot wacum. #sprzatanie
Ktoś ma jakieś doświadczenie albo może sie podzielić opinia? Myślałem nad irobot rumba 886 albo xiaomi mija mu robot wacum. #sprzatanie
- 1
Właściwie to kiedy on miał premierę?
@bobbyjones: ~miesiąc temu
Na chińskich stronach dostępny, u nas tylko jakaś jedna biedna oferta na aukcjach.
powyższa odpowiedź jest odpowiedzią także na to dlaczego nie ma
- 1
- 0
@cebula_online: kabelek do bazy jest europejski podobno i tyle z różnic.
- 0
@cebula_online: Pewnie kabel i napisy na górze pod pokrywką i tyle. Bardziej chodzi mi o kwestie serwisu i gwarancji, wersja eu będzie pewnie lepiej traktowana nie?
Przeglądałem allegro ale same januszexy. Szukam sprawdzonego sprzedawcy z możliwością zwrotu, działającą reklamacją i serwisem oraz ew. FV 23%.
Przeglądałem allegro ale same januszexy. Szukam sprawdzonego sprzedawcy z możliwością zwrotu, działającą reklamacją i serwisem oraz ew. FV 23%.
Mirki,
posiadał ktoś #ilife a potem kupił robota od #xiaomi? Mój Ilife technicznie sprząta bez zarzutu, ale mam 3 pokojowe mieszkanie, osobną kuchnie i podłużny korytarz i bez planu pomieszczenia po prostu odkurzacz ma problem sprzątnąć jeden pokój, samemu wyjechać drzwiami i sprzątac kolejny. Czy jest jakiś robot który to potrafi? Czytałem, że #irobot #roomba w którejś wersji to potrafii.
U mnie w
posiadał ktoś #ilife a potem kupił robota od #xiaomi? Mój Ilife technicznie sprząta bez zarzutu, ale mam 3 pokojowe mieszkanie, osobną kuchnie i podłużny korytarz i bez planu pomieszczenia po prostu odkurzacz ma problem sprzątnąć jeden pokój, samemu wyjechać drzwiami i sprzątac kolejny. Czy jest jakiś robot który to potrafi? Czytałem, że #irobot #roomba w którejś wersji to potrafii.
U mnie w
- 1
- 1
Potwierdzam - po to go kupiłem. Kupiłem wcześniej iLife V7 i zaraz go sprzedałem bo odbijał się jak ping-pong.
Tutaj masz mój prywatny filmik nagrany po remoncie albo w trakcie - nie pamiętam.
Korytarz na dole, wejście i kuchnię oblatuje w ok. 25 minut
https://youtu.be/JNBHd5DChsY
Filmik nie jest cały bo brakło mi pamięci w telefonie.
Odkurzacz ręczny używam od święta i jak trzeba jakieś dziury odkurzyć.
Tutaj masz mój prywatny filmik nagrany po remoncie albo w trakcie - nie pamiętam.
Korytarz na dole, wejście i kuchnię oblatuje w ok. 25 minut
https://youtu.be/JNBHd5DChsY
Filmik nie jest cały bo brakło mi pamięci w telefonie.
Odkurzacz ręczny używam od święta i jak trzeba jakieś dziury odkurzyć.
- 3
Mirki i mireczki, stoję przed wyborem automatycznego odkurzacza, czy ktoś w was ma takie cudo? Chciałbym przeznaczyć do 2500zł +/- i główna walka toczy się między #neato a #irobot #roomba wiem, że jeden skanuje niby laserem drugi nie. Jedni mówią, że neato znacznie lepszy, a drudzy, że owszem oblatuje szybko mieszkanie ale roomba czyści dokładniej. Możecie coś polecić albo wymienić się doświadczeniami z używania takich odkurzaczy?
- 0
@Vadzajna: dzięki za odpowiedź!
Mieszkanie ma 2 pokoje z dywanami z krótkim włosiem i kuchnie i łazienkę z kafelkami w sumie około 50m2. Najbardziej zależy mi na tym aby robota puscic i zapomnieć, abym mógł wyjsc do pracy i nie musieć go przenosić z pokoju do pokoju zeby posprzatal. Zwierzaków nie mam. Ten D3 wybrałeś z jakiś konkretnych powodów? Do przeznaczenia mam okolo 2,5k ale wiadomo im mniej tym lepiej
Mieszkanie ma 2 pokoje z dywanami z krótkim włosiem i kuchnie i łazienkę z kafelkami w sumie około 50m2. Najbardziej zależy mi na tym aby robota puscic i zapomnieć, abym mógł wyjsc do pracy i nie musieć go przenosić z pokoju do pokoju zeby posprzatal. Zwierzaków nie mam. Ten D3 wybrałeś z jakiś konkretnych powodów? Do przeznaczenia mam okolo 2,5k ale wiadomo im mniej tym lepiej
Ktoś coś o robotach myjących?
Odkurzacz automatyczny traktuję bardziej jako automatyczną miotłę i jako takie sprawdza się świetnie, ale nie widzę jakoś automatycznego mopa (jeszcze za 1000 zeta tylko). Ani to nie ma systemu prowadzenia ognia, ani nie jest to z oczywistych względów bezobsługowe i więcej straci się na czyszczeniu niż na przetarciu średniego mieszkania lepiej niż ten robot.
Ktoś się dał na to naciąć? Jakie opinie?
#agd #irobot
Odkurzacz automatyczny traktuję bardziej jako automatyczną miotłę i jako takie sprawdza się świetnie, ale nie widzę jakoś automatycznego mopa (jeszcze za 1000 zeta tylko). Ani to nie ma systemu prowadzenia ognia, ani nie jest to z oczywistych względów bezobsługowe i więcej straci się na czyszczeniu niż na przetarciu średniego mieszkania lepiej niż ten robot.
Ktoś się dał na to naciąć? Jakie opinie?
#agd #irobot
źródło: comment_pt2iJHLP7K2TYYJjgNoayX2SFZzeqNFg.jpg
Pobierz- 0
@gwynebleid: bez kitu, musze skonczyc z mirko...
Myslalem, ze to jakis nowy pepe, en face...
Myslalem, ze to jakis nowy pepe, en face...
- 0
@gwynebleid: moim zdaniem niestety technologia jest jeszcze mało dopracowana. Te roboty są w stanie umyć tylko lekkie zabrudzenia typu wyschnięte plamy po rozlanej kawie. Gęste rzeczy będą rozmazane, bardziej mocne plamy nie zostaną zmyte. Przynajmniej tak to wygląda w przypadku iRobota.
- 5
@Kuba989: pomóż żonie, a za kasę którą w--------ś na bezużyteczny gadżet który ledwo działa kup jej ładne kwiaty i jakis upominek, serio.
@Mirabeleknienawisci, @Kuba989:
A ja mam zupełnie inne odczucia. Po pierwsze IRobot to firma która produkuje Roomby. Po drugie, odkurzacze nie tylko j eżdzą i warczą :) Bez problemu radzą sobie z żwirkiem, piaskiem, sierścią, okruszkami itp. Jak wykryje gdzieś że jest wiecej syfu to przejeżdża kilka razy. Irytujące jest to że sprząta dużo dłuzej niż byś to zrobił ręcznie, bo pokój który byś obskoczył w 3 minuty to
A ja mam zupełnie inne odczucia. Po pierwsze IRobot to firma która produkuje Roomby. Po drugie, odkurzacze nie tylko j eżdzą i warczą :) Bez problemu radzą sobie z żwirkiem, piaskiem, sierścią, okruszkami itp. Jak wykryje gdzieś że jest wiecej syfu to przejeżdża kilka razy. Irytujące jest to że sprząta dużo dłuzej niż byś to zrobił ręcznie, bo pokój który byś obskoczył w 3 minuty to





























#odkurzacz #irobot #roomba #pytanie #pytanie
źródło: comment_FSlpBCUYkbRRa5bKZsFlMpb7mhe1vu7o.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora