Wpis z mikrobloga

Planuję zakup automatycznego odkurzacza, myślę o ilife v7s. Zastanawia mnie, czy programator umożliwia ustawienie sprzątanie w wybranych dniach o innej godzinie niż zazwyczaj? Np. chciałbym ustawić sprzątanie od poniedziałku do piątku o 16, a w weekendy o 12, jest to możliwe? Czy są jakieś lepsze firmy niż ilife, jeśli tak, czym mam się zainteresować, jakim modelem? Czy ten ilife może konkurować z irobot?

#aliexpress #chinskiecuda #irobot #ilife
  • 6
@anonimirek: Rozumiem Twoje pytanie ale nie wiem, czy masz świadomość tego, że czas sprzątania nie jest regulowany, więc ostrzegam.

Sam szukam takiego, któremu możesz ustawić godzinę rozpoczęcia i zakończenia sprzątania.
nie, czy programator u


@anonimirek: tutaj masz opinię, w której odkurzacz nie tylko zachwalany: http://aliblog.zakupyzaliexpress.pl/odkurzacz-ilife-v7s-recenzja/ Trzeba mieć świadomość jego ograniczeń i dlaczego kosztuje mniej mniej niż irobot. Konkurencją dla tego ostatniego nie jest, ale też nie jest tak że nie warto, swoją robotę wykona, zajmie mu do dłużej ale zrobi. Nie wiem ile chcesz wydać na odkurzacz więc trudno coś doradzić, zerknij na Xiaomi Mi Robot (ceny), zbiera dobre recenzje.