#invincible Tak to się u mnie przedstawia.
Nawet decyzję Eve przełknąłem. Chociaż musiałem przemyśleć (bo na pierwszy rzut oka - bardzo samolubna decyzja. Da drugi też.).
Nawet decyzję Eve przełknąłem. Chociaż musiałem przemyśleć (bo na pierwszy rzut oka - bardzo samolubna decyzja. Da drugi też.).


















Kilka "szkoda" z mojej strony do ostatniego odcinka:
1. Trochę mi szkoda że Mark w rozmowie z Thraggarem przynajmniej go nie "poprosił / postawił warunku", aby viltrumici nie zapładniali siłą, tylko za zgodą obu stron, bo teoretycznie mogliby by r----ć na lewo i prawo. Fajny by to był smaczek jakby Thraggarem się wyjątkowo zgodził, bądź docenił Marka za postawienie się.
2.
źródło: download
Pobierz@Ulquiorra: nie wiem czy tu czy na FB o tym mówiono, ale a bank o tym słyszałem.
@Ulquiorra: tak