@borowa90: To jest coś WIELKIEGO. Początek grudnia pojawiły sie pierwsze plotki to dawałem jakieś 5% szans temu transferowi. A TU SIĘ UDAŁO. To też pokazuje, że Zhangi na poważnie podchodzą do Interu i raczej zostaną z nami na lata. FORZA INTER
  • Odpowiedz
@qbad89: juve chciało ale paratici dał ciała. Marotta to złoty gość idealny do ściągania zawodników za grosze. Taka sama różnice robił na transferach w juve ale odszedł i nie zostało nic z tego co robił. Wszystkie kąski lecą do mediolanu. Tonalli też ucieknie od juve i jakimś cudem znajdzie się w Interze.
  • Odpowiedz
Co jak co, ale Ronaldo jednak dał boosta Juve. Dużo wnosi. Może nie jest one men team jak to było trochę w Realu, ale jego pojedyncze gole często przesadzają o wygranej.

A Inter jest sam sobie winny. Mając takiego rywala nie mógł sobie pozwolić na potknięce. Nawet jedno. A poczynił już ich za dużo. Po prostu się klasycznie zesrali.

#seriea #inter #juventus
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No cudownie.
Camp Nou prowadzimy przegrywamy,
Dortmund prowadzimy przegrywamy,
Florencja prowadzimy remisujemy,
Atalanta prowadzimy remisujemy cudem,
Lecce prowadzimy remisujemy,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo wiecie, w wielkiej Anglii jak dostaniesz pilke na skrzydlo to nie masz czasu przyjac i cos z nia zrobic bo wiecie obroncy w ulamku sekundy Cie atakuja


@qbad89: To była 87 minuta gdzie w Anglii gra sie co trzy dni bez przerwy świąteczno-noworocznej
  • Odpowiedz
Sanchez, Young i Kaku - bezapelacyjnie najbardziej hejtowane trio na przestrzeni poprzedniego sezonu. (nawet Wilczek nie był tak jechany, bo mu grudzień wyszedł fajnie xD)

Teraz to trio ma realne szansę na mistrza Włoch. (ʘʘ)
#united #inter
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakim cudem sędzia uznał gola Martineza? Przecież był ewidentny faul na obrońcy. Nawet powtórki nie obejrzał

#mecz #inter
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inter skontaktował się z Chelsea w sprawie Victora Mosesa.[Di Marzio]
Nie no jak się uda jeszcze tego dzbana wypchnąć i coś zarobić to będzie hit! ( )

Atleti dalej jest w kontakcie z Chelsea w sprawie Alonso. Podobno oferują wypożyczenie i opcję transferu po sezonie. Chelsea rozważa jedynie sprzedaż zimą ale zapewne na wypożyczenie i zapis o transferze definitywnym po sezonie też się zgodzą. Dalej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sanczo231: Podejrzewam, że biorą piłkarzy pod taktykę typowo zadaniowych dla spełnienia określonej roli czyli mistrzostwa Włoch. 2-3 Sezony i albo wymiana albo Conte na tyle wyeksploatuje zawodników, że będzie trzeba szukać nowych.
Tylko Moses to ostatnie sezony gra jedno wielkie NIC. Duże ryzyko ze strony Interu.
  • Odpowiedz