Mirki jakie rady do gry Francją? Ostatnio spróbowałem ją skomunizować, dołączyłem do Kominternu, ocaliłem Republikę Hiszpańską i wszystko szło świetnie dopóki w środku wojny ze Szwajcarami oni dołączyli do Aliantów (nie wzywałem posiłków Kominternu a gdy wypowiadałem wojnę nikt ich nie gwarantował) a jednocześnie Rzesza zaatakowała Sowietów i musiałem się zgodzić by im pomóc.
Chyba następnym razem spróbuję raczej opcję by założyć własną frakcję z Republiką Hiszpańską. A, grałem z odznaczonymi historycznymi
Chyba następnym razem spróbuję raczej opcję by założyć własną frakcję z Republiką Hiszpańską. A, grałem z odznaczonymi historycznymi




















Polecacie #hoi4 ? Recenzje w internecie są pozytywne - większość ponad 8/10. Jednak na steamie jest bardzo dużo negatywnych opinii - głównie o niedorozwiniętym AI przeciwnika. Jak wypada to przy #eu4 ? Warto ?
spirac teraz bo gra jest niedorobiona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
albo
chyba że cie stać xD
marzyciel xD