Mirki mam problem, chcę razem z kumplem zagrać na modzie Great War ale gdy to ja zakładam serwer on nie może dołączyć (Ciągle jest u niego Connecting i nic) a gdy ja do niego dołączam jest connecting timed out. Na podstawce bez modów wszystko działa doskonale i nie ma problemu ale gdy już mamy oboje te same mody to nie da się połączyć. Pomoże ktoś?
#hoi4
#hoi4



















#hoi4