na steam z okazji pdxconu jest wyprzedaż produktów paradox
jeśli chodzi o EU4, czy CK2 Paradox zrobił nawet jakieś sensowne bundle (tzn tylko z głównymi dodatkami, bez paczek ze skórkami), więc można nawet tutaj przyoszczędzić gdyby ktoś chciał rzucić hajsem w paradox (brakuje mi tylko third rome i dzięki ich bundlowy mogę oszczędzić ZŁOTÓWKĘ I OSIEMDZIESIĄT GROSZY) i utwierdzić ich w skuteczności ich polityki DLC
#eu4 #ck2 #
jeśli chodzi o EU4, czy CK2 Paradox zrobił nawet jakieś sensowne bundle (tzn tylko z głównymi dodatkami, bez paczek ze skórkami), więc można nawet tutaj przyoszczędzić gdyby ktoś chciał rzucić hajsem w paradox (brakuje mi tylko third rome i dzięki ich bundlowy mogę oszczędzić ZŁOTÓWKĘ I OSIEMDZIESIĄT GROSZY) i utwierdzić ich w skuteczności ich polityki DLC
#eu4 #ck2 #
























#hoi4