Jak zmienić datę wygaśnięcia tech team'u w #darkesthour?
Znalazłem plik .csv w Steam\steamapps\common\Darkest Hour A HOI Game\Mods\ALL IN ONE\db\tech\teams z kolumną end year (osobny plik dla każdego kraju), kiedy zmieniam datę na przykład na 3000, by team nigdy nie zniknął, to po uruchomieniu gry dla danego kraju nie da się wybrać żadnego teamu w zakładce Technology.
Gram na modzie, który ma datę zakończenia kampanii w 9999, a większość teamów
S.....X - Jak zmienić datę wygaśnięcia tech team'u w #darkesthour?
Znalazłem plik .c...

źródło: comment_ULfp6rStXzsPz28qNXaHgZymLzPgLnwj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xardin: Jaką rolę toto ma spełniać?

Dywizji pancernej? Za mało czołgów.

Dywizji piechoty? Za drogie i ciężkie do zaopatrzenia żeby pokryć jakikolwiek większy
  • Odpowiedz
Jaki jest dobry template dla czołgów? robić 20 czy 40 rozpiętość? Dorzucać SPG itd?
#hoi4
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam szybkie pytanie. Jak to jest że zawsze gdy próbuje szybko wypowiedzieć wojne to muszę czekać na niepokój na świecie 50 % gdy już jest dla mnie za późno na jakąkolwiek ofensywe?
#hoi4
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TenebrosuS: lepiej - ja jugoslawi ekontrolowalem, ale stwierdzilem że trzeba zrobic marionetke. No i zrobilem, tylko zaraz po tym jak ja zrobilem byl event z udanym przejeciem wladzy i dostalem cel - anektuj :p
  • Odpowiedz
@Redesekrator: Pojazdy pancerne w dywizjach piechoty. Zwykle jeden, dwa, bataliony ciężkich niszczycieli czołgów (najlepszy stosunek kosztu do pancerza). Czasem też ciężkie albo nawet i lekkie czołgi. Celem jest zwiększenie pancerza dywizji, tak, żeby przeciwnik nie mógł go przebić i w przypadku czołgów, dodanie przełamania.
  • Odpowiedz
Jest jakiś mod który naprawie takie anomalię że Niemcy nie zdobywając jeszcze do końca polski wbijają się we Francje przez linie maginota? :)
#hoi4
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
No nie da się ruskich pokonać normalnie. Trzeba kombinować. 240 dywizji piechoty 48 pancernych i nic. Cały front na czerwono.

#hoi4
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pituch: mieszanie w liderze nie bardzo wiem po co jest, jeśli dadzą mu jakieś konkretne uprawnienia do granie mniejszymi państwami nie mającymi szans dogonić majorów będzie frustrujące.
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi, da się Polska przejść do obozu czerwonych bez civil war?
Wybuchla mi zima 1938, na wiosne 1939 wygralem, ale co z tego skoro na start wojny z Adolfem mam 50% mniej wojska niz planowalem...
#hoi4
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pituch: jedyne czego mi potrzeba to opcja braku podmiany samolotów (np. żeby myśliwce typu II nie zastępowaly myśliwców typu I w danych skrzydłach lotniczych) Ustawienie priorytetu wymiany na niski nie pomaga, chyba że jest na to jakiś mod?
  • Odpowiedz