@Lefty no nakpierw to wyszło jako cuty na nowej płycie Quebo, Smarki jest wpisany na featach, a dzień czy dwa później na YouTube ktoś wrzucił cały kawałek Smarkiego
m.....k - @Lefty no nakpierw to wyszło jako cuty na nowej płycie Quebo, Smarki jest w...
  • Odpowiedz
  • 0
Mordy!? Poleci ktos jakiegos fajnego PL HH?

Oststnio na bicie leci, major spz, kizo, avi x louis villain. Coś w tym stylu dla mnie?

#hh #hiphop #kizo #major #avi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego kiedyś Sentino Belmondo Malik Kaz Bałagane i Diho nagrywali razem i sie każdy z każdym pokłócił przecież gdyby nagrywali do dzisiaj to razem r-------i by rap scenę (może oprócz tego ostatniego i belmondo gdyby nie o---------l) #rap #trap #hiphop #muzyka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mam obecnie czasu napisać nic dłuższego na temat tego albumu, a można byłoby napisać sporo. W każdym razie właśnie słucham Bubbletea. To chyba najlepszy utwór. Produkcja na wysokim poziomie, a wokal Zawiałow niesamowicie jest niesamowicie przyjemny i kojący.

#quebonafide #muzyka #hiphop #rap
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach