@SanchezYZF: na początku każdego roku (hearthstonowego roku) odpadają 3 dodatki sprzed 2 lat. Czyli ungoro, mrozny tron i koboldy wypadają, gdy wyjdzie pierwszy dodatek w 2019.
Witchwood, boomsday project i nastepny dodatek wypadna w 2020 i tak dalej...
  • Odpowiedz
To uczucie kiedy grasz spell hunterem na 17 randze i stoisz w miejscu a thijshs tym samym deckiem robi wlasnie 6:0 na okolo 200 miejscu w legendzie xD ale ja muszę być slaby xD ale w------e xD
#hearthstone
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jak wyglada obecnie kwestia wejścia do gry? W jakim czasie uda się grając f2p ogarnąć jakiekolwiek sensowne decki? Obecnie gram w gwinta ale to co tam się dzieje wola o pomstę do nieba i zastanawiam się nad spróbowanie sił tutaj.
#hearthstone
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dante60-3: od ponad pol roku brak zmian i nowych kart. Obecnie niby ma być jakiś projekt homecoming który całkowicie zmieni grę, praktycznie dostaniesz nowy produkt. A nie ma żadnych potwierdzonych zmian i screenow. Sama gra jest ciagle w becie i nieustannie przekładają info o stanie gry a teraz przełożyli zapowiedź zapowiedzi co konkretnie wkurzyło już i tak bardzo małe community.
  • Odpowiedz
@kmornick: tak jak napisał @simoneczek_pl w 3 miesiące coś złożysz, ale będzie to jeden konkretny deck więc na wiele innych decków nie możesz liczyć. ogólnie na początku biedujesz z 1 deckiem w miedzy czasie zbierasz przez 3 miesiące kasę na nowe rozszerzenie, kupujesz z niego karty i grasz tym co masz, następnie przez kolejne 3 miechy zbierasz hajs i tak w kółko aż po roku wychodzisz jako tako na
  • Odpowiedz
#hearthstone A propo poniżeszej karty. Pomijając już sam aspekt fajności dla nowych graczy co wszyscy przytoczyli, możliwości przetestowania legend przed craftem dla nowych, to pomyślcie ile funu ta karta może dawać. Stawiam, że będzie to najczesciej craftowana złota legenda ever :D 18 decków pełnych złotych kart. Może nawet sam ją zrobie złotą dla samej zabawy. Szczególnie do grania ze znajomymi. Pomysł podoba mi się bardzo.
Aiween - #hearthstone A propo poniżeszej karty. Pomijając już sam aspekt fajności dla...

źródło: comment_xlsFTF3oAmEjaunQpxjVVRtDchKRnYQT.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aiween: ta legenda jest po prostu genialna.
Jest neutralna, wspomaga graczy F2P, 1 legenda dająca 18 decków i jednocześnie nie będzie uważana za OP, czy niezdrową dla balansu, bo decki robione przez Blizzarda najczęściej są underpowered.
Mam tylko nadzieję, że decki będą aktualizowane wraz z kolejnymi rozszerzeniami, tak żeby nie okazało się, że to legenda jednego rozszerzenia.
  • Odpowiedz
@Aiween: to jest w uj dobra karta, przez 2 lata gracz f2p moze pograc sobie deckami blizzardowymi, moze byc wlasnie jedna z najbardziej craftowanych kart dodatku, 1600 pyłu, a zabawy w opór (tylko troche rng duże), 3200 pyłu i mamy golden decki.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Oj mój ulubiony Aggro Druid wraca ( ͡º ͜ʖ͡º) Spell za 3 summonuje 2x 2/2 drzewce + kreaturka 2/3 + discover zaklęcia. Małe rzeczy a cieszą ( ͡º ͜ʖ͡º)
#hearthstone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach